Yıldırım Paratoner

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama var olan yıldırımdan korunmak için kurumuş olan paratoner sisteminin doğru çalışıp çalışmadığını gösteren rapordur. Her yıl tekrarlanması gereken bu rapor tarafımızdan en uygun koşullarla sağlanır.

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama halk arasında yıldırım savar olarak ta bilinen yıldırım düşmesine karşı can ve mal güvenliğinin korunması adına kurulan paratoner sisteminin doğru şekilde çalışıp çalışmadığını gösteren bir tür rapordur. Kanunen paratonerin bulundurulması gereken yerlerde yıllık olarak ta bu raporun alınması zorunlu kılınmıştır.

Tarafımızdan verilen Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama sayesinde kurulu olan sisteminizin tam anlamı ile doğru çalıştığı anlaşılırken eğer varsa aksaklıklarda anlaşmamıza bağlı olarak giderilir ve sunduğumuz rapor resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

Hala bir paratoner sisteminiz yoksa hem kendinize, hem sevdiklerinize hem de çalışanlarınıza bir iyilik yaparak Gebze Paratoner Kurulumu sayfasını inceleyin ve bizlerle irtibata geçin.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama

Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama verme işlemine başlamadan önce ilk olarak tesisat üzerinde gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Paratoner tesisatında kullanılan yardımcı malzemelerin belirlenmiş olan standartlara uygun olması gerekmektedir. Standartlara uygun olmayan paratoner sistemleri tarafımızca mevzuatta belirtilmiş olan kurallar uygun hale getirilir. Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama için sistem üzerinde bulunan her parçanın tek tek kontrol edilmesi gerekmektedir. Klemens kontrolü, oksitlenmenin olup olmadığının kontrol edilmesi, topraklama, koruma borusu gibi elemanların tümü kalibrasyonlu cihazlar aracılığı ile kontrol edilerek standartlara uygunluğu değerlendirilir. Tüm testleri başarı ile atlatan yıldırım savarlar için Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama düzenlenir ve tarafınıza teslim edilir. Rapor tarafınıza teslim edilirken şirketimize ait olan bu rapora ilave edilmesi gereken evrakların örnekleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Gebze Paratoner Uygunluk Ölçümü

Gebze paratoner uygunluk raporu kanunen belirli büyüklükteki firmalar ve belirli kurum ve kuruluşlarda yıllık olarak yaptırılması zorunlu kılınan güvelik tedbiridir. Aynı zamanda bu raporlama Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulmuş, İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Sizlerle yapacağımız anlaşma sonucunda kullanmış olduğunuz sistem için her yıl aynı dönemde can ve mal güvenliği açısından önem arz eden uygunluk ölçüm ve raporları tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Gebze Paratoner Ölçüm Raporu

Gebze paratoner uygunluk raporu sürecinin sonucunda verilen rapor ile birlikte bu işi yapabilmek adına almış olduğumuz tüm yetkinlik belgeleri de tarafınıza sunulmaktadır. Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini her işlem sonucunda yapılan işlemin resmiyete dayanması için sizlere sunuyor verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Bizler de bu görevi tam anlamı ile ifa edebilmek adına kullanmış olduğumuz cihazların doğruluğunu yıllık olarak testlere tabi tutuyor kalibre açısından sorunları eğer varsa bu sorunları düzeltmeden size rapor sunmuyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım Paratoner olarak Gebze ve çevresinde çok uzun yıllardır, elektrik ve mühendislik alanlarında size hizmet veriyor görevimizi en iyi şekilde ifa edebilmek adına canla başla çalışıyoruz. Aynı zamanda sizlere en uygun çözümleri sunmak adına sürekli olarak yenileniyor, ürün açısından belli anlaşmalar yapıyor verdiğimiz hizmete oranla en iyi fiyatları sunmaya çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için verdiğimiz her hizmeti en kaliteli şekilde yerine getirerek satın alımlarda da en iyi teklifleri sunan firmalarla yol birliği yapıyoruz.

Gerek Gebze Paratoner Tesisat Ölçüm ve Raporlama gerekse sizler için sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyor kesinlikle hiçbir hataya izin vermiyoruz. Sizde sizin için bu denli profesyonel çalışan bir firma ile yola devam etmek isterseniz bizi hemen arayabilir, size sunacağımız özel çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.