Yıldırım Paratoner

Elektrik Pano Montajı

Firmamız tarafından uzman mühendislerimiz eşliğinde titizlikle yürütülen çalışmalardan biri de Elektrik Pano Montajı ve bununla birlikte gelen hizmetlerdir.

Elektrik pano montajı gerçek anlamda dikkat edilmesi gereken konular içerisinde yer almaktadır. Yanlış yapılacak projelendirme veya yanlış yapılacak en ufak bir işlem çok ciddi geri dönüşlere neden olabilir.

Elektrik Pano Montajı

Elektrik pano montajı, gelen elektrik enerjisinin doğru ve uygun şekilde dağıtılmasını sağlayan, enerjinin farklı lokasyonlara dağıtılmasından sorumludur. Doğru şekilde yapılan Elektrik Pano Montajı size birçok avantaj sağlarken yanlış yapılan işler ise maddi manevi zararlara uğramanıza neden olur.

Yıldırım Paratoner ve Özdinç Şirketler Grubu olarak elektrik pano montajını uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştiriyor, tüm projeyi mühendislerimiz ile birlikte hazırlıyor hataya imkan vermiyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri verdiğimiz hizmete oranla en uygun koşul ve fiyatlarla veriyoruz. Sizlerde kusursuz işçilik, profesyonel çalışma ve yüksek kaliteli ürünler ile birlikte kusuruz hizmet almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı

Küçük orta ve büyük ölçekli firmalar için alçak gerilim sistemi üzerinde çalışan makine ve teçhizatların ihtiyacı olan elektrik hattının dağıtımını sağlayan trafo veya şehir şebekesine bağlanan panoya ana dağıtım panosu A.D.P ismi verilmektedir.

Ana dağıtım panosundan tali panolara veya direkt makinalara alçak gerilim çıkışları verilmektedir. Ana dağıtım panolarında iş yerleri için kullanılacak enerji yükünün toplamını ana şalter oluşturmaktadır. Gerekli çıkışların ise çıkış şalterleri ve sigorta gibi ekipmanlar oluşturmaktadır.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sitemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır. 

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Tali Pano İmalat ve Montajı​

Tali panolar ADP Ana dağıtım panosundan sonra kullanılan panolardır. Genellikle elektrik ana dağıtım panosuna uzak noktalarda konuşlandırılır. Dağıtımı kolaylaştırarak kablo yükünü azaltmak için alternatif ve ekonomik bir çözüm sağlamaktadır.

Kumanda Panosu İmalat Ve Montajı​

Özelikle elektrik ile çalışan makine ve benzeri cihazların kullanılması için makineyi  kontrol etmek ve uzaktan kontrol amacı ile kullanılır.

Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Şantiye panoları genellikle yapımı halinde olan şantiyelerinde için kullanılır. Gerekli enerjiyi sağlamak adına geçici olarak tercih edilen panolardır. Kullanılacak enerji yükünü karşılayac kapasitede planlanmalıdır. Aksi taktirde ciddi sorunlara yol açabilen şantiye panoları tarafımızdan uygulanmaktadır.

Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı​

Jeneratör transfer panosu elektrik kesintisi gibi hallerde şebekeden gelen enerjiye göre otomatik olarak jeneratörü çalıştırıp kapatır. Transfer panolarında kontaktör sistemi ve ATS şalteri seçenekleri tercih edilmektedir.

Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Adından da belli olduğu üzere aydınlatma sistemleri için kullanılır. Bu panolar genellikle kullanılan aydınlatma devrelerinin kumandaları ve koruma sigortalarının bulunduğu elektrik pano cebidir.

Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu orta ve büyük çaplı işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin dengelenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu
Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Elektrik Pano Montajında Yıldırım Paratoner

Yıldırım paratoner ve Özdinç Şirketler Grubu olarak elektrik pano montajı ve elektrik panosu kurulum hizmetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle Sizlere sunuyoruz. Kullanmak istediğiniz elektrik yükünün hesaplamaları sonucunda uygun olan panoya karar veriyor ve montaj işlemini en uygun şartlarla tasarlayıp montaj ve kurulum hizmetini tamamlıyoruz.

Firmamız montaj ve kurulum hizmetinin yanı sıra tüm elektrik pano arızalarını çözümleme konusunda geniş bilgiye ve servis ağına sahiptir.

Tüm bunlara ilaveten çalışanlarımızda pano kurulumu montajı ve arızaları konusunda uzmanlaşmış ve gereken tüm eğitimleri almıştır. Gerekli hesaplamalar uzman mühendis kadromuz tarafından tek hat ve gerekli projelendirme işlemlerinde sorunsuz çözümler sunmaktadır.

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz tüm elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Neden Özdinç Şirketler Grubu

Yıldırım Paratoneri seçmek için bir çok nedeniniz var

Sizlerde Elektrik pano kurulum montaj ve arıza hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bizlere iletişim kanallarımız üzerinden haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Lütfen unutmayın! Çıkan yangınların %70 lik bölümü bilinçsiz, bilgisiz ve gereken hesaplamalar yapılmadan kurulan elektrik tesisatları ve panolarından çıkmaktadır.

Firmamız elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz müşterilerimize her gecen gün yenisini eklemenin gururu içerinde olan Özdinç Şirketler Grubu  müşterilerinin istek ve güvenliğini üst planda tutmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Elektrik pano kurulumu, elektrik pano montajı ve elektrik pano arızası hizmeti verdiğimiz Kocaeli ve tuzla sanayi bölgeleri,

Ali kâhya OSB, Asım kibar OSB, Arslanbey OSB, İmes makine ihtisas OSB, Gebze plastikçiler organize sanayi bölgesi, Dilovası organize sanayi bölgesi, Gebze kimya ihtisas OSB, Gebze kömürcüler ihtisas OSB, Gebze GOSB, Makine ihtisas OSB, Gebze güzeler OSB, Tosb otomotiv yan sanayi ihtisas OSB, Kandıra gıda ihtisas.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB), İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB), Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB), İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB)