Yıldırım Paratoner

Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu uygun fiyat sorunsuz hizmet Gebze Darıca Dilovası Çayırova Tuzla Derince Körfez Kartape İzmit Kocaeli Sakarya ve Adapazarı. Orta ve büyük işletme ayırımı yapmaksızın tüm işletmelerde can ve mal kaybını önlemek ve büyük bir felaketten korunmak adına oldukça önemlidir. Yangın esnasında mal kaybının yanı sıra oluşabilecek manevi kayıpları engellemek adına kuracağımız yangın algılama tesisatı adresleme yöntemi ile çalışan temel tedbirler arasında gelmektedir.

Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Yangın algılama tesisatı kurulumu ve yangın algılama sistemi can ve mal kabının korunması adına çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından birçok işletme için mecbur kılınmıştır. İtfaiye raporlarında bulunması gereken aynı zamanda (İSG) iş sağlığı güvenliği firmaları tarafından istenen bir güvenlik uygulamasıdır.

Özellikle çalışan sağlığının korunması adına mecbur kılınan yangın algılama tesisatı manevi açıdan zarar görmemek adına istenen ve aynı zamanda mal kaybının engellenmesini sağlayan bir sistemdir.

Firmamız tarafından uygulanan yangın algılama tesisatı kurulumu tamamen mevzuata ve kanunlara uygun şekilde yapılmaktadır. Buradaki ilk hedef oluşabilecek yangınları en zararsız şekilde atlatmak, hiçbir şekilde hiçbir yere zarar vermeden soruna çözüm olmaktır.

Profesyonelce Çalışıyoruz

Verdiğimiz her hizmette baştan sona profesyonel bir çalışma örneği sergiliyor, almış olduğumuz işi en kaliteli ürünler yardımı ile yerine getiriyoruz.

Uygun Çözümler

Kullandığımız tüm ürünleri gerek kendimiz imal ediyor gerekirse anlaşmalı tedarikçilerimizden temin ederek sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Yangın algılama tesisatının kurulumu her işletmede farklı şekillerde gerçekleşse de temelinde aynı mantık yatmaktadır. Amaç oluşabilecek yangına en hızlı şekilde müdahale edebilmek, güvenli çıkışı sağlamak ve yangının başlangıç noktasını tespit edebilmektir.

Bu sebeple kurmuş olduğumuz her yangın algılama tesisatı için tüm kriz planları uzman ekiplerimizce hazırlanmaktadır. Tamamen bir mühendislik çalışması gereken yangın algılama tesisatı kurulumunun tüm projesini de bu işe yıllarını vermiş mühendislerimiz hazırlamaktadır.

Hazırlanan projeler ise yapım aşamasında yine projeyi hazırlayan mühendislerimiz tarafından takip edilmekte ve tesisat her yönü ile sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

Yangın algılama tesisatı kurulumu esnasında kurulum yapılacak işletmenin çıkış düzenekleri de bu kurulum içerisine dahil edilmektedir.

Yangın Algılama Adresleme Sistemi

Yangın algılama tesisatı kurulumunda yapılan adresleme sistemi yangının başlangıç veya çıkış noktasını sizlere tam olarak göstermektedir. Isı, ateş ve duman gibi metrikleri değerlendiren sistem size yangın algılama santrali sizlere tam olarak vakanın nerede gerçekleştiğini göstermektedir. 

Bölge numaralandırma mantığı ile çalışan adresleme sistemi sayesinde aleyhinize işleyecek zaman sorunu net olarak ortadan kaldırılmaktadır.

Yangın Algılama Tesisatı Kaçış Planı

Hazırlanan yangın algılama projesi ne istinaden yangın sirenleri, yangın butonları, acil çıkış yönlendirme levhaları, acil çıkış kapısı acil aydınlatma tesisatı, duman ve ısı detektörlerini projeye uygun olarak montajını tamamlıyoruz.

Kaçış noktaları üzerine acil yangın butonları yerleştirilerek ikaz sistemi manuel olarak ta devreye sokulabilmektedir. Aynı zamanda sesli ikaz sistemi için iş yerindeki ses düzeyi hesaplanarak siren montajları gerçekleştirilmektedir. Acil çıkış kapıları için yönlendirme levha ve aydınlatmaları tam olarak mevzuatta belirlenen şekilde yapılmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Yangın Algılama Tesisatı Kurulumunda Yıldırım Paratoner.

Yangın algılama kurulum montaj hizmetlerinde Yıldırım Paratoner olarak birçok resmi kurum ve fabrika binaları gibi yapılarda uzman kadromuz ile destek vermiş ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Kurulduğumuz günden bugün’ e kadar Elektrik hizmetlerinin hemen hemen her kategorisinde kusursuz hizmet sunuyor arkamızda mutlu müşteriler bırakıyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerin hepsinde üstlendiğimiz sorumlulukları biliyor önce işimize işletmemize sonra da çalışanlarımıza yatırım yaparak mutlu bir iş ortamı sağlıyoruz. Yaptığımız anlaşmalar sonucunda da satın alımlarımızı en uygun koşullar ile alıyoruz. Bu sayede yıllardır rakiplerimize oranla siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak yaptırdığınız işten kar elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Yangın Algılama Tesisatı Hizmet Bölgeleri

Yangn algılama tesisatı kurulumu için hizmet verdiğimiz  Kocaeli ve tuzla sanayi bölgeleri,

Ali kâhya OSB, Asım kibar OSB, Arslanbey OSB, İmes makine ihtisas OSB, Gebze plastikçiler organize sanayi bölgesi, Dilovası organize sanayi bölgesi, Gebze kimya ihtisas OSB, Gebze kömürcüler ihtisas OSB, Gebze GOSB, Makine ihtisas OSB, Gebze güzeler OSB, Tosb otomotiv yan sanayi ihtisas OSB, Kandıra gıda ihtisas.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB), İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB), Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB), İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB)

Gebze yangın algılama sistemleriDarıca yangın algılama sistemleriDilovası yangın algılama sistemleriÇayırova yangın algılama sistemleriTuzla yangın algılama sistemleriDerince yangın algılama sistemleriKörfez yangın algılama sistemleriyangın algılama sistemleriİzmit yangın algılama sistemleriKocaeli yangın algılama sistemleriSakarya yangın algılama sistemlerive Adapazarı yangın algılama sistemleri.