Yıldırım Paratoner

Hakkımızda

Yıldırım Paratoner

Hakkımızda Bilmek İsteyecekleriniz

Özdinç Şirketler Grubu OG-AG tesisat, proje, danışmanlık, taahhüt ve müteahhitlik alanında ticari faaliyetlerine 1988 yılında ilk olarak Cafer ÖZDİNÇ tarafından başlatılmıştır. 1988 yılından 2006 yılına kadar birçok başarılı projeye imza atan şirketimizin başına 2006 yılında İsmail ÖZDİNÇ atanmıştır. 

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana Kocaeli / Gebze merkezli olarak çalışsa da faaliyetlerini İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ve Adapazarı’nın tümüne hizmet verecek şekilde düzenlemiştir.

Özdinç Şirketler Grubu

Şirketimiz ilk yıllarında o zamanın Elektrik Enerji sağlayıcısı olarak hizmet veren Türkiye Elektrik Kurumuna ait işlerin üstesinden gelmek için ihalelere katılmış ve kazanmış olduğu bu ihaleler doğrultusunda ülkemizdeki birçok köy ve şehir elektrik şebekeleri gibi yapılar üzerinde yüklenici görevini üstlenmiştir.

Neden Yıldırım Paratoner

Paratoner kurulum ve raporlama için ekip kurup, ekibi özel olarak eğittik.

Yıldırım Paratoner

Mühendislerimiz eşliğinde çalışan ekip sadece paratoner üzerine hizmet vermektedir.

İşimize ve Size Saygı Duyuyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana fabrika binaları, Avm trafo binaları, elektrik proje tesisat, danışmanlık, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, taahhüt ve uygulama, gibi işleri çözümleyerek bakım, onarım ve sorumluluk alanlarında sayısız birçok projeye çözümlemiş bulunmaktayız. Biz kaliteden, gerek insani gerekse mesleki ahlak ve değerlerden hiçbir zaman vazgeçmeden, güvenilirlik ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Kaliteli iş ve işçiliği yaşam tarzı olarak benimsemiş, verdiğimiz her hizmetin başından iş bitimine kadar her aşamasını gerek işinin uzmanı gerekse yönetim kadrosu ile takip eden bir işletmeyiz. En kaliteli ve en ekonomik çözümleri sizlere sunmak adına sürekli çalışmayı, teknolojik alanda yapılan gelişimleri takip etmeyi prensip haline getirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Ne Diyorlar

Müşterilerimiz Bizim İçin Neler Diyor

Aşağıda Yıldırım Paratoner ve Özdinç Şirketler Grubu ortak Google harita hesabına gelen yorumlardan bazılarını görüyor olacaksınız. Tüm yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

image-section-11-min.png
image-section-09-min.png
image-section-10-a-min.png
Yıldırım Paratoner Kurumsal

Şirketimize Ait Kurumsal Bilgilerimiz

Sektördeki 35 yıllık deneyimimiz, tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile sizleri de çözüm ortağınız olarak portföyümüzde görmek isteriz.

Ünvan

Özdinç Elektrik Mühendislik A.Ş

Vergi Dairesi

İlyasbey Vd.: 6830438044 – Ticaret Sicil No:29678

Uyumluluk

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası UYUMLUDUR

Ticaret Odası

Oda Sicil No:33959 – Mersis No: 0683043804400001