Yıldırım Paratoner

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri için verilen profesyonel hizmete oranla en uygun teklifler sunan bir firma işe çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri

Doğal afet olarak kabul edilen ve yıldırım düşmesi sonucu oluşan can ve mal kaybının engellenmesi adına kurulan sisteme halk arasında her ne kadar yıldırım savar olarak kabul edilse de Paratoner denmektedir. Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri ise var olan paratoner sistemlerinin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol etmek, yapılan bu kontrolleri de resmiyete bağlamak için işlem sonucunda verilen raporun adıdır.

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri konunun uzmanı mühendislerimiz aracılığı ile verilmektedir. Tüm testlerin yapılması sonucunda isteğe ve anlaşmaya bağlı olarak dilerseniz tüm aksaklıklar tarafımızdan giderilebilmektedir. Tarafımızdan sizlere sunulan Darıca paratoner uygunluk raporu tüm resmi kurum ve kuruluşlardan kabul edilmektedir.

Eğer bir paratoner sisteminiz varsa ve yıllık periyodik kontrol zamanı geldiyse hemen bizimle iletişime geçebilir, uygunluk raporu için en iyi çözümlerle teklif talebinde bulunabilirsiniz. Bir paratoner sisteminiz yoksa Darıca Paratoner Kurulumu sayfamızı inceleyerek kendinizi, çalışanlarınızı ve sevdiklerinizi güven altına alabilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri işlemlerinde gerekli kontrollerin doğru olarak yapılması bir facianın önlenmesi adına oldukça önemlidir. Eksik veya yanlış yapılan testler maalesef ki felaketler getirir. Standartlara uygun olmayan paratoner elemanlarının standartlar dahiline getirilmesi veya yeni elemanlar ile değiştirmesi mevzuatta belirtilmiş kurallar ve güvenlik açısından atlanmaması gereken bir husustur.

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri için tüm yardımcı ve bağlantı elemanlarının tek tek kontrol edilmesi, oksitlenmenin olup olmadığının tespiti, topraklama sisteminin doğru çalışıp çalışmadığının kalibrasyonlu cihazlar ile test edilmesi bu hizmetin sağlıklı bir şekilde raporlanmasını ve çalışmasını isteyen uzman mühendisin yegane görevidir.

Tüm testlere tabi tutulan ve aksaklıları giderilen paratoner sistemi için Darıca Paratoner Raporlama hazırlanır ve rapor ile birlikte şirketimize ait yetkinlik belgeleri konunun resmiyete dayanması için tarafınıza sunulur.

Darıca Paratoner Uygunluk Raporu

Darıca Paratoner Raporlama kanunen belirli kamu kuruluşları, hastane dershane gibi yoğun kullanılan yerler ve belirli ölçekteki işletmeler için zorunlu olarak yaptırılması gereken güvenlik tedbirlerinin başında gelmektedir. Yapılan raporlama ile İtfaiye ve İSG kayıtlarına mutlaka geçmelidir.

Eğer herhangi bir firma ile anlaşmanız yoksa veya çalıştığınız firmadan memnun değilseniz hemen bizimle iletişime geçiniz. Gelelim paratoner sisteminizi kalibrasyonlu cihazlarımızla test edelim. Eğer varsa sorunlarını giderelim sisteminizi ilk günkü gibi koruma değeri yüksek hala getirelim ve her yıl bu hizmeti periyodik olarak sizlere verelim.

Darıca Paratoner Ölçüm Raporu

Darıca Paratoner Raporlama Hizmetleri her mühendis veya elektrik üzerine hizmet sunan işletmenin sizlere sunabileceği bir rapor değildir. Uygunluk raporunun resmi şekilde yürütülebilmesi için belirli kuruluşlar tarafından bu yetkiye sahip olmak gerekir. İşletmemiz bu hizmeti sunabilmek için tüm yetkinlik belgelerine sahiptir.

Darıca paratoner uygunluk raporu ile birlikte sizlere şirketimize ait elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini gibi gerekli tüm belgeler verilecektir.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım Paratoner olarak Darıca ve çevresinde 1988 yılından bugüne kadar sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm kurulum ve raporlama hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetini yakalamış bir işletmeyiz.

Sizlere özel profesyonel çözümlerimizi sunarken proje, raporlama ve kurulum esnasında hizmeti uzman mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile birlikte veriyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmete oranla en uygun teklifleri sunabilmek adına canla başla çalışıyor sürekli olarak yeni anlaşmalara imza atıyoruz.

Biz sizleri düşünerek gerekirse haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor, olası mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz. Peki siz sizi düşünen ve sizin için emek harcayan bir işletme ile çalışmak istemez misiniz? Dilerseniz hemen arayın size sunacağımız profesyonel imkanlardan faydalanın.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.