Yıldırım Paratoner

Darıca Paratoner Kurulum

Darıca Paratoner Kurulum hizmeti almak istiyorsunuz ve paratonerler hakkında pek bilgi sahibi değil misiniz? Yıldırım paratoner aracılığı ile hem bilgi sahibi olabilir hem de istediğiniz paratoneri bizlere kurdurabilirsiniz. 

Yıldırım, hasarı büyük olaylara neden olan afetlerden birisidir. Havada en üst katmanlarda pozitif ile negatif yükler arasındaki enerji transferi yıldırım olan adlandırılır. Yıldırımın düştüğü yerlerde ani olarak ısı değişimleri yaşanır. Yıldırım hortum gibi doğal yıkıcı afetlere de neden olur. Etkileşim alanına bağlı olarak düştüğü yerlerde büyük tahribatlara yol açabilir.

Darıca Paratoner Kurulum

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri yıldırım düşmesinin yol açacağı ağır sonuçları ortadan kaldırır. Paratoner kurulumu sayesinde yıldırım düşme ihtimali olan yerlerin koruma altına alınması sağlanır. Yıldırımı kendine çeken sistem sayesinde maddi ve manevi her türlü zararların önüne geçilir.

Siz de bulunduğunuz yerlerde yıldırım düşme ihtimali olan kısımlar için paratoner kurulumundan yararlanabilirsiniz. Bizimle irtibat kurarak hizmetlerimizin kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygun gördüğünüz takdirde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın sizi bilgilendirelim.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri

Paratoner kapsam projesi; Önemli olan, paratoner yapısının en iyi şekilde korunması için paratoner koruma yarıçapına göre hangi yüzeyin korunacağını veya paratoner montajının nerede yapılması gerektiğini hesap ve çizimle belirtmektir.

İş güvenliği yönetmeliğine göre binaların çatılarında yıldırımı önlemek için paratoner kullanılması zorunludur, Çalışma Bakanlığı müfettişi muayene sırasında paratoner olup olmadığını, kapsama olup olmadığını kontrol eder. Mevcut paratonerlerin güvenli bir kurulumu koruyup korumadığını görmek için alan tarama paratoner projesi yapılması gerekmektedir.

Yıldırım paratoner olarak Darıca Paratoner Kurulum hizmetini vermeye başlamadan önce gerekli olan tüm keşifleri yapıyoruz. Yaptığımız keşif sonrasında gerekli olan kurulum hizmetini kanunen belirlenmiş olan şekilde tamamlıyor can ve mal güvenliğinizi güvence altına alıyoruz

Darıca Paratoner Firması

Paratoner sadece doğru projelendirme, doğru ekipman ve doğru bir kurulum ile gerçek anlamda koruyuculuk sağlamaktadır. Yıldırım gibi binlerce volt elektrik taşıyan bir doğal afetten korunmanın yolu da doğru firma ile çalışmaktan geçer.

Yıldırım paratoner olarak gerek Darıca Paratoner Kurulumu ile ilgili size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gerekse kurulum sonrasında her yıl alınması gereken Paratoner Uygunluk Raporu ile ilgili sizlere yardımcı oluyoruz.

Darıca Paratoner Çeşitleri ve Kurulum Fiaytları

Darıca Paratoner Kurulumu kararı veren hemen her müşterimiz bu konudaki fiyatların ne olduğunu merak etmektedir. Elbette direk net bir fiyat vermek mümkün değildir. paratoner kurulacak alanın keşfi yapıldıktan sonra kullanılacak malzeme de göz önüne alınarak fiyat vermek en doğru yaklaşım şeklidir.

İki farklı paratoner sistemi bulunmaktadır. Aktif ve Faraday olarak adlandırılan bu sistemler kullanılan malzeme ve yakalama ucundan dolayı fiyat farklılıkları da göstermektedir. Daha uygun fiyatlı olduğu için aktif paratoner genelde tercih sebebidir.

Yıldırım Paratoner

Darıca Paratoner Sistemlerimiz

Yıldırım düşmesi konusundaki endişelerinizi sonlandırmak adına paratoner sistemlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Darıca Paratoner Sistemleri olarak iki farklı seçenekle sizlere yardımcı olmaktayız: 

Aktif ve Faraday Paratoner sistemlerimiz ile sizlere destek olmaktayız. Bu sistemlerin özelliklerini kısaca anlatmak gerekirse Aktif parataner düz çubuk şeklinde olan sistemdir. Faraday sistem ise kafes şeklinde yıldırımı yakalama ucu ile yardımcı olmaktadır. Her iki sistem de firmamız aracılığıyla uygulanmaktadır. İstediğiniz sistemi seçerek bulunduğunuz alanlara sistemi aktif ettirebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu
Özdinç Özdinç Şirketler Grubu​ ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Darıca Paratoner Kurulum Şirketi

Darıca Parataner Kurulum Şirketi olarak sizlere bu alanda en iyi hizmet kalitesi ile yardımcı olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin yapılarını yıldırımdan korumak adına etkili parataner sistemlerimiz ile en iyi desteği sağlamaktayız.

Müşterilerimizin endişelerini önemsiyor ve onlara bu alanda yardımcı olacak kaliteli hizmet desteğini en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ve hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi almanız için bizlerle iletişime istediğiniz zaman geçebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Biz yaklaşık 35 yıldır elektrikle ilgili her türlü alanda sizlere en iyi hizmet kalitesini sunan ve çalışmalar yapan köklü bir firmayız. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle sorunlara isabetli çözümler buluyor ve bu alanda destek bekleyen müşterilerimize kaliteli hizmetler vermeye çalışıyoruz. Bizi arayın sizi hizmetlerimiz hakkında bilgilendirelim.