Yıldırım Paratoner

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için yeni bir elektrik ve mühendislik firması arayışı içindeyseniz 1988 yılından bu güne kadar sizlere hizmet veren bizlerle en azından bilgi almak adına görüşmenizi tavsiye ederiz.

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adından da anlaşılabileceği üzere sorumluluk gerektiren elektrik ve mühendislik hizmetleri arasında yer alan ciddi bilgi ve deneyim gerektiren bir hizmettir.

Her işletme almış olduğu hizmetin haklı olarak en doğru v en kaliteli şekilde olmasını ister. Aynı zaman da alınan bu hizmetin en uygun fiyatlarla alınmış olması da artan maliyetler ve kar oranları adına oldukça önemlidir. 

Biz Yıldırım Paratoner olarak Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini hem müşteri memnuniyeti adına hem de sağlamış olduğumuz istihdamın gelişmesi adına en uygun fiyatlarla vermek için tüm imkanlarımızı seferber ediyor, günden güne mühendis ve teknik kadromuzu verdiğimiz hizmete oranla genişletiyoruz.

 

Profesyonel Çözümler

Sizlerin memnuniyetini düşünerek gerekirse 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor ye yine gerekli görünürse tüm ekibimizi seferber ediyoruz.

Uygun Çözümler

Sadece fiyat olarak uygun çözümler üretmiyor işletmenizde yapılması gereken elektriksel alandaki her işlem için en uygun yolları sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına sizlere kusursuz hizmet sunabilmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyor, uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimiz yardımı ile sorunları en hızlı şekilde çözümlüyor, sorumluluk görevlerini yerine getiriyoruz.

İlk aşamanın hataları, yanlışları ve eksikleri gidermek olduğunu iyi biliyor bu yüzden işletmeyi tepeden tırnağa denetliyor karşılaştığımız olumlu ve olumsuz bulguları sizlere rapor halinde sunuyoruz. Hazırladığımız rapor sonucunda eksikliklerin giderilmesi ve hataların düzeltilmesi adına sizlerle ortak çalışma yürütüyor bu süreci anlaşmaya göre biz çözümlüyor veya çözümlenmesi için işin takibinde bulunuyoruz.

Eksikliklerin giderilme bölümünde gerekli olan eğitim süreçlerini tamamlıyor, olması gereken bildirge ve şemaları hazırlıyor verdiğimiz tüm hizmeti imza karşılığında tebliğ ediyoruz.

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

Elektrik Mühendisleri Odası ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yapmış olduğu ortak çalışma sonrasında 1 kv üzerinde elektrik enerjisi tükene yerlerde oluşabilecek sorunların önüne geçmek, can ve mal kaybının korunması adına almış oldukları önlemler sonucunda Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu altından bir hizmetin olmasını belirlemişlerdir. 

Bu hizmet sadece Tuzla için geçerli değil tüm ülkede uygulanması gereken bir işlemler zinciridir.

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Trafo Bakımı

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu trafo bakımı 2 yönlü olarak önem arz eder. Birincisi can ve mal kaybının korunması ikincisi mevcut sistemin sorun yaratmadan yıllarca korunmasıdır.

  • Trafo kesicinin çalışır durumda olması kontrol edilir sorun halinde müdahalesi sağlanır.
  • Kontak dirençlerinin kuvvetlendirmesi ve çalışması kontrol altında tutulur.
  • Tüm mekanizmaların her daim temiz olması sağlanır.
  • Hücre içinin sürekli temiz olması şarttır.
  • Güç kaybı olmaması adına kablo başlarının kontrol ve temizlenmesi sağlanır.
  • Gerilim ve akım trafoları gerekli maddeler ile temizlenir.

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Yıldırım paratoner Tuzla bölgesi için Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına yetkili elektrik ve mühendislik firmaları arasında gelmektedir. Bu hassas konunun en iyi şekilde yönetilmesi her hangi bir sorun yaşanmaması adına bizim açımızdan da sizin açınızdan da oldukça önemlidir. 

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmeti de konu hakkında yetki belgelerine sahip uzman ve bir çok referansa sahip mühendislerimiz tarafından bizlerin de gözetimi ile uzman teknik ekip ile birlikte yönetilmektedir. Sorumluluk adına ifa edilmesi gereken tüm görevler eksiksiz olarak yerine getirilir.

Aynı zamanda ilkelerimiz içerisinde bulunan müşteri memnuniyeti de sizler kadar bizim için de büyük önem arz etmektedir. Biz işimizi tam anlamı ile ifa ederken sizlerin hem iş açısından hem de fiyat performans açısından bizlerden razı olması iş ahlakımız dolayısı ile önem taşımaktadır.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.