Yıldırım Paratoner

Tuzla Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu için aldığınız hizmetlerden memnun değil misiniz? Sizlere profesyonel çözümler sunacak bir firma mı arıyorsunuz. Bizime hemen iletişime geçin size sunacağımız imkanlar sayesinde müşteri memnuniyetini yaşayın.

Tuzla Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetini bilindiği üzere her elektrik hizmeti sunan firma veya elektrik mühendisinin vermesi mümkün değildir. Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu için beraber yürüyeceğiniz firma veya mühendisin belirli eğitimleri almış bu konudaki yetki belgesine hak kazanmış olması gerekmektedir. Afaki olarak yürütülen işlemler ise hem firma hem de bu hizmeti sunacak kişiler için ciddi sonuçlar doğurur.

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu yasalar doğrultusunda belirlenmiş olan belli bir potansiyele sahip işletmeler için mecburi kılınmıştır. Can ve mal kaybının korunması amacı ile zorunlu kılınan bu hizmetler sadece yetki belgesine sahip kişilerce yürütülebilir.

Yıldırım paratoner olarak Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu için gerekli olan tüm yetki belgelerini almış, bu hizmeti yasal olarak sunmaya hak kazanmış bir işlete olarak sizlere en uygun çözümlerle destek olmaktayız.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Tuzla Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Tuzla yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına sizlere kusursuz hizmet sunabilmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyor, uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimiz yardımı ile sorunları en hızlı şekilde çözümlüyor, sorumluluk görevlerini yerine getiriyoruz.

İlk aşamanın hataları, yanlışları ve eksikleri gidermek olduğunu iyi biliyor bu yüzden işletmeyi tepeden tırnağa denetliyor karşılaştığımız olumlu ve olumsuz bulguları sizlere rapor halinde sunuyoruz. Hazırladığımız rapor sonucunda eksikliklerin giderilmesi ve hataların düzeltilmesi adına sizlerle ortak çalışma yürütüyor bu süreci anlaşmaya göre biz çözümlüyor veya çözümlenmesi için işin takibinde bulunuyoruz.

Eksikliklerin giderilme bölümünde gerekli olan eğitim süreçlerini tamamlıyor, olması gereken bildirge ve şemaları hazırlıyor verdiğimiz tüm hizmeti imza karşılığında tebliğ ediyoruz.

Tuzla Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

1 Kv üzerinde enerji ihtiyacı bulunan ve bu enerjiyi tüketen işletmelerde yüksek voltajdan ötürü bazı sorunların yaşanmaması adına Elektrik Mühendisleri Odası ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ortak bir çalışma yürüterek bazı standartların getirilmesi yönünde adımlar atmıştır. Amaç Can ve mal kaybının korunması, çevreye verilebilecek zararların ortadan kaldırılmasıdır.

Yıldırım paratoner olarak yürütülen bu çalışma sonucunda ortaya konan kanunlara dikkat ediyor, standartları en ufak ayrıntısına kadar uyguluyor üzerinizdeki sorumlulukları en aza indirgiyoruz.

Tuzla Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğunu adına sizlere birçok hizmeti aynı anda sunuyor almış olduğumuz bu görevi hakkaniyeti ile yerine getiriyoruz.

  • Resmi işlem ve yazışmaları bölgenin elektrik dağıtım şirketi ile yürütülmesini sağlıyoruz yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz.
  • Enerjinin sürekliliğini sağlamak adına kesinti süreçleri için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.
  • Güvenli çalışma ortamı sağlamak adına adımlar atıyoruz.
  • Tüm projeleri işlemlerini mühendislerimiz aracılığı ile yönetiyoruz.
  • Elektriksel açıdan gerekli olan tüm faaliyetler için çalışmalar yürütüyoruz.
  • Düzenli olarak ölçüm yapıyor raporlama hizmeti sunuyoruz.
  • Kompanzasyon sistemi, kondansatör takibi kapasitif ve reaktif kontrolünü sağlıyoruz.
  • İGS kurallarına bağlı kalacak şekilde gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlıyoruz.

Tuzla Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Tuzla yüksek gerilim işletme sorumluluğu için gerçek anlamda profesyonel hizmet sunan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? 1988 den bu yana özellikle sanayi ve endüstriyel anlamda bir çok elektrik projesinde görev alarak başarılı bir şekilde aldığımız görevleri sonuçlandırdık.

Geniş bilgili ve deneyimli hem teknik hem mühendis hem de yönetim kadrosu olarak işimizin sonuna kadar arkasında durarak müşteri memnuniyetini sağladık.

Sizlerde sizin gibi düşünen işini özveri ile yapan ve uygun çözümler sunan bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilir, sunduğumuz imkanlardan istifade edebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.