Yıldırım Paratoner

Tuzla Trafo Kurulumu

Tuzla trafo kurulumu işletmelerdeki elektrik enerjisi ile çalışan tüm makine ve teçhizatların kullanılabilmesi için kurulan sistemlerdir. Yüksek gerilim hattından çekilen enerji trafo aracılığı ile işletmeye verilir.

Tuzla Trafo Kurulumu

Özdinç Şirketler grubu bünyesinde bulunan Yıldırım Paratoner olarak Tuzla Trafo Kurulum hizmetlerinin hepsini sizlere sunmaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerinde ilk hedefimiz her zaman için işin doğru şekilde yapılıp güvenliğin sağlanmasıdır. Sizlere en doğru hizmeti sunmak için tüm ekibimizle birlikte sürekli güncelleniyor gelişmeleri de yakından takip ediyoruz.

Tuzla Trafo Kurulumu ve beraberinde vereceğimiz tüm hizmetleri sizlerle karşılıklı varacağımız mutabakata bağlı olarak kusursuz ve kesintisiz hizmet yürütüyoruz.

 • Tuzla Demir Direk Trafo Kurulumu
 • Tuzla Beton Direk Trafo Kurulumu
 • Tuzla Beton Köşk Trafo Kurulumu

Sizde sizin için çalışan, sizi düşünerek işini hakkaniyetli bir şekilde yapan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Bizi hemen arayarak sizler için sunacağımız uygun fiyatlı profesyonel hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Tuzla Trafo Kurulumu Çeşitleri

Tuzla Demir Direk Trafo Kurulumu

50 Kva ile 400 Kva sınırları içerisinde uygulana bile Tuzla demir direk trafo kurulumu maliyet açısından beton köşk trafo kurulumuna göre çok daha uygundur. Genellikle orta ölçekli olarak adlandırılan işletmelerde tercih edilen Demir Direk Trafolarda isteğe bağlı olarak boyalı demir direk te kullanılabilmektedir.

Tuzla demir direk trafo kurulumu belirli esaslara dayanarak gerçekleştirilen bir işlemdir. İşletme içerisinde kullanılacak güç denetimi hesaplandıktan sonra kaç Kva gücünde trafo kurulacağına karar verilir. Bu hesaplamaların hepsi ise uzman mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Tuzla Beton Direk Trafo Kurulumu

Tuzla beton direk trafo kurulumu, benzer özellikle taşıdığı demir direk trafo kurulumuna oranla daha düşük sınırlara dayanan enerji tüketen yerlerde tercih edilebilmektedir. 50 Kva ile 250 Kva enerji tüketimine sahip orta ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır. Tüm trafo çeşitlerinde verilen hizmetin uzun yıllar geçerli olması için ürün kalitesinden taviz vermemekteyiz ve kullanılacak malzemeleri özellikle beton direği, trafo platformunu ve traversi özel olarak seçmekteyiz.

Tuzla Beton Köşk Trafo Kurulumu

Tuzla beton köşk trafo kurulumu veya trafo köşkü olarak adlandırılan sistemi genellikle büyük ölçekli işletmelere kurmaktayız. 400 Kva enerji tüketiminin üzerinde 2500 Kva enerji tüketiminin altında olan işletmelerde tercih edilen beton köşk trafo işlemlerinin tüm sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Tuzla Trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper gücü
 • 100 kva trafo 160 amper gücü
 • 160 kva trafo 250 amper gücü
 • 250 kva trafo 400 amper gücü
 • 400 kva trafo 630 amper gücü
 • 630 kva trafo 1000 amper gücü
 • 1000 kva trafo 1600 amper gücü
 • 1250 kva trafo 2000 amper gücü
 • 1600 kva trafo 2500 amper gücü
 • 2000 kva trafo 3200 amper gücü
 • 2500 kva trafo 4000 amper gücü

Tuzla Trafo Kurulumunu Nasıl Yapıyoruz?

Tuzla trafo kurulumu ve bu sürecin tüm zamanları büyük önem arz ettiği gibi öncesindeki işlemlerde oldukça önemlidir. Bu süreci en iyi şekilde yönetmek, işlemlerin hız kazanması açısından hassasiyet gerektirir. Kaybedilecek her bir dakika bile tabiri caizse işletmenin faaliyete giremeyeceğinden dolayı nakit kaybıdır.

Tuzla trafo kurulumu sürecinin başlangıç noktası trafonun kurulumunun yapılacağı alanın keşfidir. Kesiş sonrasında vekaletname süreci başlar ve bölgenin dağıtım şirketlerine başvuruda bulunulur. Bu başvuru süreci her yapılan işlemden sonra tekrarlanır ve gerekli onaylar alındıktan sonra proje, kurulum, montaj gibi süreçler devam eder. Son olarak yapılacak başvuru ise tüm işlemlerin tamamlandıktan sonraki denetim başvurusudur. Yapılan denetim sonucundaki onaylardan sonra işlemler tamamlanmış olur ve enerji işletmeye verilir.

Sizde Tuzla Trafo Kurulumu için tüm işlerinizin en hızlı şekilde yürümesini ve yönetilmesini isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Biz Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Yıldırım Paratoner olarak işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor sizlerin mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Tuzla Trafo Kurulumu hizmetleri için trafo kurulumunun yapılacağı araziye buz yükü ve tepe kuvvetleri için gerekli hesaplamaları yapmadan proje yapılmamaktadır. Trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı tarafımızdan yapılacak işleme uygun şekilde seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Neden Yıldırım Paratoner

Yıldırım paratoner olarak 1988 yılından bu zamana kadar sizlere elektrik ve özellikle sanayi elektriği gibi işlemlerinizin çözülmesinde gerçek anlamda profesyonel destek ve hizmet sunuyoruz. Geniş ve deneyimli kadromuz sayesinde birçok yere aynı hazda kusuruz hizmeti taşıyoruz.

Özel olarak eğitilmiş teknik sorumlularımız ve mühendislerimiz eşliğinde sunulan tüm hizmetin kalitesinden emin olmak için şirket yönetim biriminden de deneyimli kişileri denetmen olarak işlerimizin başına atıyoruz.

Her işimizi sizleri düşünerek, verdiğimiz hizmetin kalitesinden emin olarak, sunduğumuz olanakların uygunluğunu sağlayarak tamamlıyor başımızı yastığa huzurla koyuyoruz.