Yıldırım Paratoner

Tuzla Paratoner Uygunluk Raporu Hizmeti

Tuzla paratoner uygunluk raporu için çalıştığınız firmadan memnun değil veya herhangi bir firma ile çalışmıyorsanız bizi arayın. Size sunacağımız en uygun çözümler hakkında bilgi sahibi olun. Dilerseniz gelelim ve raporlama hizmetini profesyonel şekilde verelim.

Tuzla Paratoner Uygunluk Raporu

Tuzla paratoner uygunluk raporu yıldırım düşmesi esnasında, yıldırımın düştüğü yerde oluşabilecek can ve mal kaynının engellenmesini sağlayan paratoner sistemlerinin verimli şekilde çalıştığını gösteren raporlama sistemidir. Verilen bu raporun tek amacı yıldırımın içerdiği yüksek voltajdan kaynaklı olarak yakıcı ve yıkıcı etkilerini engellemek, yıldırımın paratoner ile buluşmasını sağlamak için sistemin standartlar doğrultusunda çalışmasını ve çalıştığını göstermektir.

Tuzla paratoner uygunluk raporu verebilmek için işletme veya mühendislerin bu konudaki yetkinlik belgelerini almış olması gerekmektedir. Her elektrik ile ilgilenen kişi veya işletmeler bu raporu sunma yetkisine sahip değildir. Yetkinlik için gerekli belgeleri olmayan kişiler tarafından yapılacak raporlama ise hiçbir resmiyete dayanmamakla birlikte hiçbir kurum ve kuruluşta geçerli değildir.

Firmamız Yıldırım Paratoner Tuzla paratoner uygunluk raporu verme yetkisine sahiptir. Tarafımızdan verilen raporlar tüm resmi kuruluşlarda geçerlidir. Uygunluk raporuna ilaveten işletmemizin yetkin olduğuna dair belgeler de sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Tuzla Paratoner Uygunluk Raporu

Tuzla paratoner uygunluk raporu hizmeti için şirketimizin almış olduğu ve raporlama esnasında sizlere sunacağı belgeler aşağıda tarafınıza bilgi amaçlı olarak sunulmuştur. Bu belgelerin içerisinde ölçüm yapmış olduğumuz cihazların doğruluğunu gösteren kalibrasyon değerleri de bulunmaktadır ki bu değerlerin doğruluğu için firmamızda her yıl cihazları yetkili servisler tarafından kalibre ettirmektedir.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini verilen Tuzla paratoner uygunluk raporuna ilave edilecek ve almış olduğunuz raporun yetkili bir firma tarafından aldığınızı gösterecektir.

Bu kadar önemli bir konuda afaki yollara baş vuran işletme ve kurumlar her zaman suçlu konumuna düşecek, olası bir terslik durumunda her şey bir kenara vicdani olarak sorumluluk çekmeye mahkum kalacaktır.

Tuzla Paratoner Uygunluk Ölçümü

Tuzla paratoner uygunluk raporu işlemleri ilk olarak çıplak gözle sistemin doğru kurulup kurulmadığını test etmek ile başlar. Arkasından kalibrasyonlu cihazlarımız ile gerçek test aşamasına geçer. Doğru şekilde kurulmuş olan sistemin tüm parçaları tek tek verilmiş olan standartlar doğrultusunda ölçüme tabi tutulur. 

Eğer görevini tam anlamı ile ifa edemeyen sistem elemanı varsa ve her hangi bir şekilde verimli hale getirilebiliyorsa getirilir. Verimli hale getirilemeyen parçalar ise yenisi ile değiştirilir.

Sistemin her parçası büyük önem taşısa da paratonerlerin can damarı topraklama ve paratoner yakalama ucudur. Zira topraklama sistemi yıldırımın yakaladığı ucu toprak gibi göstermek ile yetkilidir. Bu iki sistem elemanının standartların dışında çalışması demek paratoner sisteminin tam anlamı ile işini yapmadığının göstergesidir.

Tuzla Paratoner Ölçüm Raporu

Tuzla paratoner uygunluk raporu kanunlarla belirtilmiş olan işletme, kurum ve kuruluşlarda hem sistem olarak bulundurulması zorunlu olan bir güvenlik tedbiridir hem de her yıl yenilenmesi zorunlu olan paratonerin standartlara uygun olduğunu gösteren bir raporlama sistemidir.

Firmamız anlaşmaya bağlı olarak Tuzla Paratoner Uygunluk Raporu için dilerseniz her yıl belirlediğimiz süreçte paratoner sisteminin kurulu olduğu yerinizi ziyaret ederek hem sorunları ortadan kaldırabilir hem de paratoner ölçüm raporunu sizlere sunabilmektedir.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım paratoner olarak elektriksel anlamda 1988 yılından bu güne kadar sayısız işletmeye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Saygımız işimize karşı ilgimiz, profesyonel çalışma mantığımız ve sunmuş olduğumuz uygun tekliflerden ötürü % 100 müşteri memnuniyetini yakalamış bir işletmeyiz.

Gerek kalitemiz gerekse fiyat politikamızdan ödün vermemek adına sürekli olarak tedarikçilerle görüşüyor satın alımları en düşün fiyat garantisi ile alıyoruz. Almış olduğumuz materyallerdeki düşük fiyatı aynı şekilde verdiğimiz tekliflere yansıtıyoruz.

Siz de sizin için çalışan, sizi düşünen bir firma ile aynı yolda yürümek isterseniz bizi aramanızı bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.