Yıldırım Paratoner

Sakarya Trafo Kurulumu

Sakarya Trafo Kurulumu için işin en başından bitimine kadar yanınızda olacak, tüm başvuru ve hesaplamaları uzman mühendisleri ile yaparak uygun fiyatlı bir firma arayışınız varda dopru yerdesiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek hak ettiğiniz kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Sakarya Trafo Kurulumu

Sakarya Trafo Kurulumu konusunda eğitimli uzman kadromuzla Yıldırım Paratoner olarak yanınızdayız. Sadece kurulum değil montaj ve periyodik bakım konusunda da bu alanda gerekli desteği en iyi şekilde sağlıyoruz.

Sakarya Trafo Kurulumu ve bununla beraber gelen tüm hizmetlerde ülkemizin pek çok ilinde firmamız aracılığıyla başarılı bir şekilde verilir. Firmamız bu alandaki çalışmalarını yıllardır profesyonel olarak yürütmektedir. Deneyimli ve bilgili mühendislerimiz ışığında işin plan ve proje kısmı yapılır. İş süreci ve takip aşaması da yine tarafımızdan takip edilir. A’dan Z’ye tüm süreçte en büyük destekçiniz olan firmamız kapsamında trafo hizmetleri güvenle yerine getirilir.

Firmamız iş deneyimi dışında gerekli izin ve onay sürecini de takip eder. Bunun için yetkili mercilerle irtibata geçer ve iletişimde kalmaya devam eder. Böylece işlerin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasında etkili olur.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Sakarya Trafo Kurulumu Çeşitleri

Sakarya Demir Direk Trafo Kurulumu

Sakarya Demir Direk Trafo Kurulumu genellikle orta ölçekli firmalarda 50 Kva enerji tüketimi ile 400 Kva enerji tüketimi arasında kullanın gücüne sahip işletmelere kurulur. Demir direk trafo kurulumu için isteğe bağlı olarak boyalı direk te kullanılabilmektedir. Demir direk trafolar yeterli enerji gücüne sahipse en çok tercih edilen trafo sistemleridir.

Tüm hesaplamalar yapıldıktan sonra Sakarya trafo kurulumu içim hangi güce sahip trafoya karar verilir. Baştan sona kadar tüm onay ve kurulum süreçleri tarafımızdan yürütülmektedir. Her zaman içim sınır düzeyine yakın olan kullanımlarda trafonun uzun ömürlü olması adına bir üst seviyedeki trafoyu kullanmak doğru adım olacaktır.

Sakarya Beton Direk Trafo Kurulumu

Sakarya beton direk trafo kurulumunda yine çok tercih edilen trafo sistemleri arasında gelmektedir. Beton direk trafolarda kullanım gücü maksimum 250 Kva ya kadardır. Trafonun güç ve hacmine göre doğru beton direkler kullanmak bu işin en püf noktalarından biridir. Beton direk trafo kurulumu, demir direk trafo kurulumu ile benzer özellikler taşısa da süreci iyi şekilde yönetmek maddi ve manevi kayıpların engellenmesi adına önemlidir.

Sakarya Beton Köşk Trafo Kurulumu

Sakarya trafo kurulumu içerisinden beton kök trafo büyük ölçekli ve 400 Kva ile 2500 Kva arasında enerji tüketimi yapan yerler için geçerlidir. Sistem büyüdükçe maliyet te doğru orantılı olarak büyümektedir. Trafo kurulumunun tüm süreçleri sizden vekalet alındıktan sonra tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Sakarya trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper üretimi
 • 100 kva trafo 160 amper üretimi
 • 160 kva trafo 250 amper üretimi
 • 250 kva trafo 400 amper üretimi
 • 400 kva trafo 630 amper üretimi
 • 630 kva trafo 1000 amper üretimi
 • 1000 kva trafo 1600 amper üretimi
 • 1250 kva trafo 2000 amper üretimi
 • 1600 kva trafo 2500 amper üretimi
 • 2000 kva trafo 3200 amper üretimi
 • 2500 kva trafo 4000 amper üretimi

Sakarya Trafo Kurulumunu Nasıl Yapıyoruz?

Sakarya Trafo Kurulum hizmetlerinde bir numaralı adresiniz olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz için pek çok geçerli nedeniniz olacaktır. Öncelikle biz bu işte belli bir birikime sahip uzman bir firmayız. Elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimi neticesinde başarı çıtamızı her geçen gün bir üst noktaya taşımaktayız.

Firmamızın sağlamış olduğu olanaklardan faydalanmak için istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizi tanımak ve güven duymak için referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Referanslarımız ışığında bizlere olan itimadınız artacak ve karar verme süreciniz kolaylaşacak.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Sakarya Trafo Kurumumu Yıldırım Paratoner

Sakarya Trafo Kurulum Hizmetleri alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamız 1988 yılından beri elektrikle ilgili pek çok alanda uzmanlaşmış yetkin bir firmadır. Uzun yıllar firmamız bu alanlarda gerek iş tecrübesiyle gerek eğitim kalitesiyle adından söz ettirecek düzeyde işler yapmış firmalardan birisidir. Firmamızı yakından tanımak için ofisimize gelebilir ya da sitemizden bizi takip edebilirsiniz. Referans ve yetkinlik belgelerimizi inceleyerek bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Firmamızdan trafo hizmetleri ve elektrikle ilgili diğer alanlarda hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir. Bize hizmetlerimiz ve yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Merak ettiğiniz her türlü sorularınızın titizlikle cevaplanacağından emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin tüm sorularınızı cevaplayalım.