Yıldırım Paratoner

Sakarya Kompanzasyon Kurulumu

Sakarya kompanzasyon kurulumu ve arızalarında bilgi ve uygun fiyatlı bir firma ile çalışmak sizlere cezai olarak gelebilecek yüksek faturalara karşı koruyacaktır. Bizi hemen arayarak profesyonel destek alabilir sorunları düzeltebilirsiniz.

Sakarya Kompanzasyon Kurulumu

Sakarya Kompanzasyon Kurulumu bu bölgedeki uzmanlarımızın katkılarıyla en iyi hizmet kalitesiyle gerçekleşir. Kompanzasyon kurulumunda dikkat edilmesi gereken değerler sistemi vardır: Aktif yani elektrik enerjisi kullanımında gerçekleşen güç diğeri de reaktif güç denilen kullanım sonrasında ihtiyaç fazlası güçtür. Burada asıl düzenlenmesi gerek reaktif güçtür. Bu gücün doğru şekilde programlanması enerji açığının önlenmesi bakımından önemlidir.

Yıldırım Paratoner olarak firmamız kompanzasyon kurulum çalışmaları konusunda aktif olarak hizmet veren bir firmadır. Bu alandaki elemanlarımız iş yükünün bilincinde olup bu alanda çalışmaların sistematik bir biçimde takipçisidir. Her biri alanında uzman elemanlarımız aracılığıyla kompanzasyon kurulum hizmetleri başarılı bir şekilde verilir.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Kompanzasyon sistemindeki arızalar, eksik yapılandırmalar sizlerin bir takım elektriksel cezalara maruz kalmanızı sağlar. Reaktif enerjini dengelenmesi gerekir ve bundaki en önemli kondansatör guruplarıdır. Kondansatör arızaları, sigortalar ve kontaktörlerdeki sorunlar ise Reaktif cezaya ve fazla elektrik tüketimine işaret eder. Bizi arayarak yoksa Sakarya kompanzasyon kurumunu varsa bakım ve onarımını yaptırarak cezalardan kurtulabilir, masrafları en aza indirebilirsiniz.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Orta ve büyük işletmelerde kullanılmakta elektronik cihazların oluşturduğu kapasitif enerjinin dengelenmesini şönt reaktörleri sağlamaktadır. Şönt üzerinde oluşan arızalar kondansatör ve kontaktör sorunlar yine cezai duruma maruz kalmanızı sağlamaktadır. Bu tarz cezalardan kurtulmanın en kolay yolu ise Yıldırım Paratonerden alacağınız profesyonel yardımdır.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

1988 yılından bugüne kadar biriktirmiş olduğumuz deneyim ve bilgimizle sizlere Sakarya Kompanzasyon Kurulumunda gereken yardımı profesyonel teknik ekibimiz ve mühendislerimiz eşliğinde sunuyoruz. Aynı zamanda sizlere en uygun teklifleri vermek için tüm imkanlarımızı zorluyor gerekli alımları anlaşmalı firmalarımızdan sağlıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Sakarya Kompanzasyon Kurulumu

Sakarya Kompanzasyon Kurulum Hizmetleri bu bölgedeki uzman elemanlarımız aracılığıyla aktif bir şekilde yapılır. Bu alanda hizmet veren teknisyenlerimiz gerekli donanım ve bilgiye sahip kalifiyeli kişilerdir. Bu anlamda sizlerin bu alanda en sağlıklı hizmeti almanız adına çalışmalar uzmanlarımız aracılığıyla yürütülmektedir.

Yapacağımız hizmetleri gerçekleştirmeden önce bu alandaki her noktayı en ince detayına kadar hesap ediyoruz. Bu alanda ortaya çıkabilecek tüm hata paylarını göz önünde bulundurarak en küçük ayrıntıyı atlamıyoruz. Gerekli plan ve projelendirmeyi sistemli bir şekilde yapıyoruz. Sonrasında ihtiyacınız olan kurulum desteğini kusursuz bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Bizleri arayarak bu alanda ihtiyacınız olan uzman desteğini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Sakarya Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Sakarya Kompanzasyon Kurulumunda Firmamız Her Zaman Yanınızdadır

Sakarya Kompanzasyon Kurulumu sonrasında bakım ve onarım hizmetleri konusunda da gerekli desteği en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Kurulum çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kurulum sonrası bakım ve onarım desteğini de en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Bu alandaki her türlü arıza, reaktif takibi ve diğer sorunların çözümü noktasında sizlere uzman desteği sağlıyoruz.

İletişim kanallarımızdan bizleri arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu alandaki soru ve görüşleriniz için bizi mesai saatlerimiz içinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bizi arayın sizinle iletişime geçelim. Aklınızdaki tüm sorulara yanıt verelim.

Yıldırım Paratoner olarak Sakarya kompanzasyon kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri konusunda profesyonel destek için her zaman yanınızdayız.