Yıldırım Paratoner

Körfez Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Körfez elektrik iç tesisat uygunluk raporu için yetkinlik belgesi olan ve size profesyonel koşullarla hizmet sunan bir firma arayışı içerisindeyseniz, bizimle hemen iletişime geçerek sunduğumuz imkanlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Körfez Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Elektrik enerjisi hem ülkemizde hem de dünya da en çok kullanılan enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Elektrik enerjisinin düzgün kullanımı işletmelerdeki üretimin artması açısından büyük fırsatlar sunarken yanlış kullanılan elektrik enerjisi ise maddi ve manevi kayıplar olarak size geri dönüş sağlar ve can ve mal kaybına neden olabilir.

Körfez elektrik iç tesisat uygunluk raporu elektrik enerjisinin işletme içerisindeki doğru veya yanlış kullanımının tespit edilmesi için uygulanan birtakım testler ve bu testler sonucundaki raporlama sürecidir. Testler sonucunda ortaya çıkan bulgular rapor halinde işletmeye sunulur, hatalar ve doğru kullanım tam anlamı ile ortaya çıkartılır.

Körfez elektrik iç tesisat uygunluk raporu öncesinde bulunan hatalar sizlerle yapacağımız anlaşma doğrultusunda tamamen giderilebileceği gibi sadece raporlama hizmeti de tarafınıza sunulmaktadır. Tüm test ve raporlama süreci konu hakkındaki yetkinlik belgesine sahip mühendislerimiz tarafından yönetilir ve talebe göre yine mühendislerimiz gözetiminde sorunlar giderilir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Körfez Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Yıldırım Paratoner Elektrik ve Mühendislik firması olarak Körfez elektrik iç tesisat uygunluk raporu verebilmek adına tüm şartları yerine getirmiş EMO elektrik mühendisleri odası tarafından yetki belgelerini almış, bakanlık tarafından Ekipnet sistemine bağlanmış konu hakkında gölgedeki yetkili bir işletmeyiz. Kanunlar ve mevzuatlar doğrultusunda belirleniş olan tüm maddeleri itina ile yerine getirerek işimizi tam anlamı ile ifa etmekteyiz.

İç tesisatlarda var olan sorunları anlaşmaya dayalı olarak gideriyor işletmeyi mevzuatta belirtilen maddelere istenilirse uygun hale getiriyoruz.

  • Kaçak akım koruma testlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Yangın koruma rölesinin için gerekli kontrolleri sağlıyoruz.
  • Termal kamera ile kablolar zerinde ısı testlerini yapıyoruz.
  • Kabloların akım taşıma dirençlerini hesaplıyoruz.
  • Topraklama ölçümünü gerçekleştiriyoruz.
  • Kablo sistemi için renk kontrolü.
  • Yalıtım testinin uygunluğunu değerlendiriyoruz.
  • Zayıf akım elektrik tesisatı kontrolünü yapıyoruz.

Körfez Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Yıllar süren hesaplamalar ve araştırmalar doğrultusunda ortaya çıkartılmış olan standartlara göre oluşturulan mevzuata bağlı kalarak tüm işlemlerinizi sağlıyoruz. Yayınlanan mevzuatlardaki tek amaç insan sağlığının güvenceye alınması ve mal kaybının engellenmesi adına her işletmenin aynı düzeyde güvenlik tertibatının kurulmasından geçmektedir.

Vermiş olduğumuz raporlar ise Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir. Aynı zamanda her yıl yeniden düzenlenmelidir.

Körfez Elektrik İç Tesisat Raporu

İşletmemiz Körfez eşektrik iç tesisat uygunluk raporunu uzman mühendislerimiz aracılığı ile çıkartmakta, var olan sorunların giderilmesi içinde yıllardır bu işlerle ilgilenen teknik ekibimizi görevlendirmektedir. Sonuçlandırılan her hizmet mühendislerimiz kontrolinde kusursuz çekilde ifa edilerek raporlandırma ise sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Rapora EMO ve kalibrazyonlu cihazların belgeleride ileve edilecektir.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1988 yılından günümüze kadar bıkmadan, yılmadan ve müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet veren, gölgenin deneyimli ve raporlama konusunda gerekli yetkinliklere sahip işletmesiyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyor ve bu çalışmalarımız sonucunda sizlerin takdirini kazanıyoruz.

Biz işimizi daha çok kazanç sağlamak adına şişirilmiş rakamlarla yapmıyor verdiğimiz profesyonel hizmete oranla en uygun teklifleri sunuyor, İşçilikten kısıyor, maliyetleri azaltmak için sürekli anlaşmalar yapıyor, sınırlı da olsa bir akım ürünleri kendimiz üretiyor bize özel olarak ürettiriyoruz.

Tüm sorunlarınıza acil müdahale etmek için gerekirse tüm ekibimizi seferber ediyor, aynı zamanda işlerinizi mühendislerimiz gözetiminde çözümlüyor, projeleri ise tamamen mühendislerimiz aracılığı ile hazırlıyoruz.

Biz işimizi ekonomiye, istihdama, ve çalışanlarımıza katkı sağlamak adına en mükemmel şekilde yürütüyor ve sizlerin de bizimle çalışması için bizi aramanızı bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.