Yıldırım Paratoner

Kartepe Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için sizlerin elektriksel anlamda tüm sorunlarınızda yanınızda olacak, üzerinizdeki yüklerden kurtaracak, profesyonel ve uygun fiyatlı bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kartepe Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu gerçek anlamda ciddi bilgi, birikim ve deneyim isteyen bir hizmettir. Bu hizmet her elektrik firmasının veya elektrik mühendisinin verebileceği hizmetler içerisinde yer almamaktadır. Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini size sunacak firmaların bu hizmeti size sunabilmek adına gerekli yetki belgelerini almış olması gerekmektedir.

Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu diğer il ve ilçelerde olduğu gibi belirli kurum ve kuruluşlar için mecburi kılınmıştır. 1 Kv üzerinde enerji tüketimi yapan firmalarda can ve mal güvenliğinin korunması adına alınan önlemler içerisinde bulunan yüksek gerilim işleme sorumluluğu aynı zamanda işletme çevresini de koruma altına almaktadır.

Bir işletme içerisinde elektriksel anlamda oluşabilecek olumsuz sonuçlar aynı zamanda çevredeki işletmelere, doğaya, yerleşim yerlerine dolayısı ile insana zarar verebileceğinden ötürü zorunlu kılınan Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için başarılı bir firma mı arıyorsunuz? Bizimle hemen irtibata geçebilir size sunduklarımız için fikir sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kartepe Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu az öncede bahsettiğimiz gibi her elektrik mühendisinin veya elektrik ve mühendislik firmasının verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmeti sunabilmek için öncelikle belirli eğitimlerden geçmiş olmak ve EMO yani Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yüksek gerilim işletme sorumluluğu belgesini almış olmak gerekmektedir. İşletmemiz Yıldırım Paratoner bu hizmeti size sunmak için gerekli tüm yetki ve izin belgelerine sahip bir işletmedir.

Yetkisiz kişilerce veya afaki yöntemlerle bu işin belli bir kısmanın yönetilmeye çalışılması sizlere çok ciddi geri dönüşler sağlayabilir, cezai durumlar oluşabilir hatta bir sorun halinde yargı süreci devreye girebilmektedir. Bu sebeplerde göz önüne alınarak her şeyden önce insan hayatını göz önünde bulundurarak yıllarını bir işe vermiş bir firma ile çalışmanız üzerinizde bulunan sorumluluk ve yükümlülükleri ortadan kaldıracaktır.

Bizimle yapacağınız anlaşma sonucunda ilk işimiz işletmenizin Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına yapılacak olan denetlemeler olacaktır. Mevzuat ta belirlenmiş olan kurallar dahilinde varsa eksikler, olması gerekenler ve doğru olanlar ile ilgili raporlama yapılıp sizlere sunulacak ve bu rapora göre kanunen belirlenmiş şartlara göre gerekli düzenlemeler sağlanacak, sağlatılacaktır.

Kartepe Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

Gerekli tüm düzenlemelerden sonra bilgi ve eğitim süreci devreye girerek gerekli proje ve acil durum planları görevli kişilere imza karşılığında tebliğ edilecek sorumluluk hizmeti tam anlamı ile devreye girecektir.

Kartepe yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğunun Elektrik mühendisleri odası ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığınca mecbur tutulmasındaki tek amaç çevre ve insan sağlığının önemini ortaya koymak, aynı zamanda sizlerin maddi ve manevi zararlarını ortadan kaldırmaktır.

Yıldırım paratoner olarak yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte işletmenizin Kartepe yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetini üstleniyor, bu hizmeti size profesyonel teknik ekibimiz ve konunun uzmanı yetki sahibi mühendislerimiz ile birlikte verdiğimiz hizmete oranla en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kartepe Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Kartepe yüksek gerilim işletme sorumluluğunun altında birçok hizmet yatmakta, o işletme içerisindeki elektriksel anlamda birçok hizmet sunulmaktadır. Buna ilaveten yapılacak anlaşma ile birlikte elektriksel anlamdaki her konuda sizlere hizmet sağlanmaktadır. Peki biz YG işletme sorumluluğunda neler yapıyor hangi çözümleri sizlere sunuyoruz.

  • Dağıtım şirketi ile birlikte olması gereken tüm evrak ve resmi işlemleri yürütüyoruz.
  • Enerji kesintisi ve güvenli çalışma önlemleri üzerine çalışmalar sağlıyoruz.
  • YG tesislerinde gerekli olan elektrik çalışması ve kontrolünü sağlıyor enerji beslemesi için gerekli projeleri yönetiyoruz.
  • Raporlama ve ölçüm hizmetlerini sağlıyoruz.
  • Reaktif Kapasitif ve kompanzasyon takibini sağlıyoruz.
  • İSG önlemleri için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.
  • Tüm teknik konularda sizlerin yanında oluyoruz.

Kartepe Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Öncelikle yeni bir işletme olmadığımızı 1988 yılından bu güne kadar Elektrik ve Mühendislik alanında sizlere hizmet verdiğimizi, ekibimizi özel olarak oluşturup gerekli eğitimleri tabi tuttuğumuzu ve bu güne kadar çevremizde sayısız müşterinin memnuniyetini sağladığımızı bilmenizi isteriz.

Tüm hizmetlerimizi konu hakkında uzman bir ekip ile yürüttüğümüzü, yürütülen tüm işlemleri ise mühendislerimiz gözetiminde gerçekleştirdiğimizi de vurgulamayı borç biliriz.

Sizde sizi düşünen güvenli ve özverili bir şekilde işini ifa eden, aynı zamanda müşteri odaklı düşünerek uygun fiyatlı politikası ile yüz güldüren bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.