Yıldırım Paratoner

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi hizmetlerinde her zaman sizinle olacak işinizi kendi işi gibi özümseyerek yapacak bir firma ile çalışmak ister misiniz? Bizi arayarak size sunacağımız kusursuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi

Gerek işletmelerde gerekse günlük kullanımda en fazla ihtiyaç duyulan enerji kaynağı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de halen elektrik enerjisidir. Elektrik enerjisinin en doğru kullanım şekli ise topraklama üzerine yapılmış standartlara uygun olarak düzenlenmiş sistemlerden geçer. Yanlış yapılmış topraklama sistemleri can ve mal kaybı ile sonuçlanabilmektedir.

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi işleminin en doğru şekilde yapılmasındaki en büyük amaç çalışanların can kaybının korunması olsa da dolaylı yoldan işlemeler içinde gider maliyetlerini düşürecek bir işlemdir. Kısacası Kartepe topraklama ölçümü ve raporlama sizi maddi ve manevi zararlardan koruyacak bir güvenlik tedbiridir.

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi sayesinde ilave bakım ve onarım giderleriniz de azalır. Topraklama sistemin standartlara uygun olmaması kullanılan cihazların ömrünü azaltır.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi işlemi kanunen yılda bir kere tekrarlanması gereken güvenlik açısından topraklama sisteminin en doğru şekilde çalışı çalışmadığını gösteren bir ölçüm ve raporlama sistemidir. Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi her firma tarafından yapılabilen bir işlem değildir. Afaki şekillerde gerçekleştirilmesi de maddi ve manevi suçları beraberinde getirmektedir.

Kartepe topraklama ölçümü ve raporlama ile Körfez topraklama ölçümü ve uygunluk raporu iki farklı isim de anılan yanlış bilinse de aynı sonucu gösteren işlemdir.

Topraklama sistemi geçen ve kullanılan zaman içerisinde belirli deformasyona uğrayarak direnç kaybına neden olur. Standartların altında bir değere sahip olan topraklama sistemi ise hiçbir yerde istenmeyen statik enerjinin oluşmasını neden olur. Statik enerji elektronik cihazlar, kart ve devreler aynı zamanda makinelerin bozulmasına neden olmaktadır.

Kartepe Topraklama Uygunluk Raporu

Can ve mal kaybının engellenmesine yarayan Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi sadece Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen yetki belgesine sahip olan kişiler tarafından verilebilen bir hizmettir. Bu hizmet sonucunda hatalı topraklama sistemi düzletilir ve en uygun şekilde raporlanır.

Kartepe Topraklama Sistemi Uygunluk Belgesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İSG firmaları ve itfaiye raporlarında bulundurulması zorunlu olan kanunen belirli işletmelerden istenen bir raporlamadır ve hakkaniyetli şekilde yapılması şarttır.

Kartepe Topraklama Ölçüm Belgesi

Ölçümü yapılan topraklama sistemi sonucunda size topraklama raporu dışında resmi evrak olarak farklı raporlar da sunulmaktadır. Sunulan bu raporlar içerisinde firmamızın Elektrik Mühendisleri Odası tarafından aldığı yetki belgesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda ölçüm yapılan cihaza ait belgeler ve kalibrasyon tersleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Bu kadar önemli bir işlem için istenilen tüm standartlar hassasiyetle uygulanarak Kartepe toprakmala ölmüçü ve uygunluk raporu hizmeti sonlandırılır.

Neden Yıldırım Paratoner?

Elektriğin hemen her dalında sizlere 1988 yılından bu güne kadar hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bu güne kadar işimizi tam anlamı ve hakkaniyetli bir şekilde yürüttüğümüz için %100 müşteri memnuniyetine sahip olduk. 

Deneyimli teknik kadromuz ve uzman mühendislerimizle birlikte gerektiğinde 7/24 kesintisiz hizmet sunuyor müşterilerimizin veya bizi ilk defa arayacak işletmelerin mağduriyetlerini ortadan kaldırıyoruz.

Sizler de sizin için bu kadar emek harcayan profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Bizi arayarak sadece destek talebinde değil yaptığımız işler hakkında bilgi alabilir, referanslarımızı sorgulayabilir, sizler için sunacağımız hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Aynı zamanda size özel olarak sunacağımız Kartepe topraklama ölçümü ve raporlama çözümleri ile ilgili yürüttüğümüz çalışmayı sorgulayabilir, keşif ve görüşme isteğinde bulunabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.