Yıldırım Paratoner

Kartepe Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporu sadece yetki belgesi olan mühendis ve elektrik mühendislik firmaları tarafından sunulabilen bir hizmettin. Arayın işletmenizin Körfez elektrik iç tesisat uygunluk testlerini gerçekleştirelim sonuçları en uygun koşullarla rapor haline getirelim.

Kartepe Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Dünya üzerinde en yaygın olarak kullanılan enerji kayağı halen elektrik enerjisidir. Her ne kadar alternatif yöntemler zaman içerisinde yaygınlaşacak gibi gözükse de elektrik enerjisinin yerini herhangi bir enerji kaynağının alması çok uzun zamanlar alacaktır. Bu nedenden dolayı büyük yatırımlar yaparak kurmuş olduğunuz işletmenin yine büyük yatırım ve uğraşlar sonucunda kurmuş olduğunun enerji kaynağının doğru çalışmasına, bu kaynaktan alınan verimin en iyi şekilde kullanılmasına özen göstermek en doğru adım olacaktır.

Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporu elektrik enerjisini taşıyan sistemlerin verimli şekilde kullanıldığını doğrulayan ve bu doğrulamayı rapor haline getirilmesini sağlayan hizmetlerin başında gelmektedir. Doğru kullanılan enerji kaynağı size maddi ve manevi avantajlar sağlarken yanlış kullanım ise içeriğinde barındırdığı yüksek voltajdan dolayı can ve mal kaynına neden olmaktadır.

Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporu anlayacağınız üzere çok ciddi bir iştir. Sadece yetkin kişiler tarafından sunulabilen bu hizmet bölgenin yetkinlik onaylarını almış bir firmasıdır. Tüm testler uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilip rapor halinde sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kartepe Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Dilerseniz anlaşmaya bağlı olarak var olan sorun ve aksaklıkların tespiti halinde uzmanlaşmış teknik kadromuz eşliğinde bu sorunlar mevzuata uygun şekilde giderilerek işlem tam anlamıyla sonuçlandırılır. Verilecek rapora ise işletmemize ait yetkinlik belgeleri ve kullanılan cihazların kalibrasyon değerleri de ilave edilmektedir.

Raporla sunulan belge ve cihazlarımızın test değerleri tüm resmi, kurumlarca kabul görmektedir. Raporlar Sosyal güvenlik Bakanlığı raporlarında, İSG firmalarında ve itfaiye raporlarında kullanılmak üzere düzenlenmektedir. Firmamızın Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporlarında mevzuatta belirtildiği üzere dikkat ettiği maddelerin bazıları bilgi amaçlı aşağıda sunulmuştur.

  • Kaçak akım için koruma testlerinin gerçekleştirilmesi.
  • Yangın koruma sistem ve rölesinin test edilerek rapora eklenmesi.
  • Kablolardaki ısıyı ölçen termal kamera ile sıcaklık kontrolü.
  • Kabloların akım hesaplaması.
  • Topraklama ölçümünün sağlanması.
  • Kablo renk kontrolü.
  • Yalıtım uygunluk testlerinin yapılması.
  • Zayıf akım için gerekli elektrik tesisatı kontrolü.

Kartepe Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporu için yetkinlik belgeleri EMO Elektrik Mühendisleri Odası tarafından alınmaktadır. Firmamız yıllar önce almış olduğu bu yetkinlik belgesi sayesinde Kartepe ve çevresinde bu hizmeti sunma konusunda gerekli yetkilidir.

Aynı zamanda Yıldırım Paratoner bakanlık tarafından kurulmuş olan Ekipnet sisteminin üyesidir. Bu belgeler sayesinde uzman mühendislerimiz ve teknik ekibimizle birlikte test işlemini gerçekleştirip varsa sorunları giderebiliyor size raporları sunabiliyoruz.

Kartepe Elektrik İç Tesisat Raporu

Konulmuş olan standartlar, bu standartları belirleyen mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde her işimizi belirtildiği gibi notasına virgülüne dikkat ederek tamamlıyor, sizlerin yükümlülüklerini azaltıyor, can ve mal kaybının korunması adına gerekli olan her işlemi gerçekleştiriyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini sağlamış bir işletmeyiz. Sağladığımız bu memnuniyetten ötürü genişleyen portföyümüz sayesinde sayısız personele istihdam sağlamaktayız.

İşimizi tam anlamı ile yapmanın verdiği huzuru her an içimizde hissediyor bu huzuru daha ileriye taşımak adına uygun çözümleri sizler için üretiyoruz.

Kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde firmaya, kişiye ve uygun işletmeye özel çalışma planları hazırlıyor bizlerin desteğini istediğiniz anda gerekirse 7/24 kesintisiz çalışıyor mağduriyet ve maddi kayıpları ortadan kaldırıyoruz.

Sizde sizi düşünen bir firma ile çalışmak ister, size sunacağımız Kartepe elektrik iç tesisat uygunluk raporu hakkında profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler için bilgi almak isterseniz iletişim kanallarımız üzerinde bizlere ulaşmanızı öneririz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.