Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Kurulumu

İzmit Paratoner Kurulum hizmetlerinde sizi dinleyen, sizi anlayan ve istediğiniz iş konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirip profesyonel hizmet sunacak bir firma arayışındaysanız yanınızdayız. Bizimle hemen iletişime geçerek Paratoner sistemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir. Kurulum için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

İzmit Paratoner Kurulumu

İzmit ilinin muhtelif yerlerinde yıldırım tehlikesi düşme ihtimali olan yapılarınıza paratoner kurulumu büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. İzmit Paratoner Kurulumu olarak sizlerin bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama gayretindeyiz. 

Yıldırım düştüğü alanı yakıp yıkan, maddi ve manevi yıkımlara yol açan doğal bir afettir. Bin bir emekle yapmış olduğunuz yapılarınızı, bu yapılar içerisinde bulunan çalışan ve sevdiklerinizi yıldırım tehlikesinden korunması için paratoner sistemleri sizlere yardımcı olmaktadır. Kurulan paratoner sistemi sayesinden yapılarınız yıldırımın yıkıcı etkisinden büyük oranda korunur.

Firmamız Yıldırım Paratoner, İzmit paratoner kurulumu hizmetleri konusunda yıllardır profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Hemen pek çok bölgede süren çalışmalarımız İzmit ve çevresinde de başarılı bir şekilde devam etmektedir. Firmamızdan paratoner kurulum ve hizmeti konusunda yardım alabilirsiniz. Destek için firmamızı aramanız yeterlidir.

Profesyonel Çalışma

İzmit Paratoner Kurulumu konusundaki endişelerinizi anlıyoruz. Güveneceğiniz bir ile çalışarak bu konudaki sorunları ortadan kaldırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde çözümlediğimiz tüm işlerde işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyoruz. Geniş ve bilgili ekibimiz ile yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Kurulumu ve Çeşitleri

Paratoner montajı yapılacak yerin çatısına çatının en üst noktasını 1,5 2 metre geçecek şekilde paratoner galvaniz yakalama borusu montajı yapılır ve uç bölgesine aktif paratoner montajı yapılır. 

Aktif paratonerden iki adet Q 8 50 mm2 bakır iletkeni bakır kelepçelerle montaj yüzeyine monte edilir ve test terminaline getirilir. Topraklama ölçümü, bakır iletkenlerin test terminallerinden 5 metre uzaktaki topraklama çubuklarına bağlanarak yapılır. Ölçülen topraklama değeri 5 ohm’dan büyükse, ek topraklama çubukları kullanılarak 5 ohm ‘un altına düşürülmelidir.

İzmit Paratoner Kurulumu Fiyatları

İki farklı çeşidi bulunan paratoner sistemleri için fiyat keşif sonrasında kullanılacak malzeme de göz önünde bulundurularak verilmektedir. Aktif ve Faraday paratoner olarak adlandırılan bu iki farklı sistem fiyatları açısından birbirinden farklıdır. Faraday paratoner sistemi özellikle yakalama ucundan dolayı Aktif paratoner sistemine göre biraz daha maliyetlidir.

İzmit Paratoner Kurulum Hizmetleri

Biz paratoner kurulumu için sislere hizmet sunarken  konu hakkında bilgi ve deneyime sahip ekiplerimiz ile birlikte çalışıyoruz. Tüm projeyi baştan sona kadar şirket yetkililerimiz nezninde mühendislerimiz gözetiminde gerçekleştiriyoruz.

Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Kurulumu ve Servis Hizmetleri

Yıllardır paratoner hizmeti konusunda destek veren firmamız sizlere bu alanda gerekli desteği uzman ekip ile vermektedir. İzmit Paratoner Kurulumu kapsamında bu bölgedeki paratoner ihtiyaçlarınız en iyi hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat desteği ile karşılanmaktadır. Firmamızdan bu alanda destek talep ederek bu alandaki gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Paratoner kurulum hizmetleri olarak bu alandaki gereksinimlerinizi başarılı bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Binanızın yapısına uygun sistemi hazır ederek montaj konusunda destek sağlıyoruz. Montaj için adresinize gelen ekibimiz yapınızın genel durumunu inceleyip gerekli projelendirmeyi yapıyor. Yapınızın şekline en uygun kurulumu gerçekleştirerek bu alandaki taleplerinizi karşılıyor.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Kurulumu İçin Arayın Görüşelim

Firmamız yılların vermiş olduğun deneyim ve tecrübe ile İzmit paratoner kurulumu konusunda uzmanlaşmıştır. Bu alandaki teknik destek ihtiyaçlarınız alanında uzman ekibimiz ile kaliteli hizmet çerçevesinde karşılanmaktadır. Paratoner kurulumu konusunda her türlü çalışmayı en ince detayına kadar araştıran ve projelendiren mühendislerimiz bu alanda canla başla çalışmaktadır.

Paratoner hizmetleri içinde en iyi hizmet kalitesini sunan sayılı firmalar içindeyiz. Bu alandaki başarımızı sizlerin bizlere güven duymasından alıyoruz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız sayesinde sizlerin bu alanda hak ettiği gibi hizmet alması konusunda destek oluyoruz. Bizleri istediğiniz zaman arayın sizlere bu konuda en iyi yardımı yapalım. İletişim için bizi aramanız yeterli.