Yıldırım Paratoner

Gebze Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için işinin ehli bir işletme arıyor, size özel profesyonel çözümleri en uygun rakamlarla sağlamasını düşünüyor ve bu büyük sorumluluğu gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir elektrik ve mühendislik firmasına teslim etmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adından da anlaşıldığı üzere gerçek anlamda sorumluluk gerektiren ve bu sorumluluğu üzerine alabilmek için ciddi eğitimlerden geçmiş, belli bir bilgi ve birikime sahip aynı zamanda bu hizmeti sunabilmek için gerekli sertifikalar ile donatılmış bir mühendislik hizmetidir.

İçerisinde birçok hizmeti barındıran Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu elektrik mühendisliği diploması olan kişiler veya bu yönde hizmet veren elektrik mühendislik şirketlerinin verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmeti verme yetkisine sahip olabilmek için gerekli sorumlulukları yerine getirerek, eğitimleri almış, sertifikalarla donatılmış kişi veya işletmelerin verebileceği bir hizmettir ve resmiyete dayanır.

Firmamız çok uzun yıllardır bu hizmeti hakkaniyeti ile yerine getiren bir işletmedir. Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini sizlere sunabilmek için kanunen gerekli olan tüm yetkinlikleri yerine getirmiş ve uzman mühendisleri bünyesinde barındıran bir işletmedir. Arayın hemen görüşelim size konu hakkında daha detaylı bilgi verelim.

Profesyonel Hizmet

Gebze yüksek gerilim işletme sorumluluğunda profesyonel çalışma mantığı arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz.

Uygun Çözümler

Sizlere en uygun çözümleri sunmak adına canla başla çalışıyor, uygun çözüm politikamızı sunmak için gereken atılımları yapıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Gebze Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu önceliğiniz hizmetin gerçek anlamda yasal verilere dayanarak sağlanmasıdır. Hizmet alacağınız işletmenin Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) aracılığı ile verilmiş belgeye sahip olması şarttır. Bu belgeye sahip olmayan kişiler Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu görevini ifa edemezler.

Yıldırım paratoner bu konuda verilmiş olan tüm belgelere sahip olmakla birlikte bölgenin Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu konusunda yetkili işletmesidir. SMM ve YG belgeleri de elinde bulunan Yıldırım paratoner bu denli sorumluluk isteyen bir işi tam anlamı ile ifa etmektedir.

Eğer YG konusunda bir sorumlu işletmeye ihtiyacınız varsa bizimle hemen iletişime geçebilir ve gerekli desteği tam anlamı ile alabilirsiniz.

Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu adına yüksek gerilim tesisi içerisinde herhangi bir problemin yaşanmaması, can ve mal sağlığının korunması adına gereken incelemeleri tek tek yapıyor mevcut durumun ne olduğuna bakıyor karşılıklı olarak sorunların giderilmesi adına gerekli raporlamayı sizlere sunuyoruz.

Yapılması gereken ve yapılacak işlerin takibini mühendislerimiz aracılığı ve denetiminde yapılmasını sağlıyor, hatalı bir işlem varsa gerekli olan müdahaleleri sağlıyoruz. Daha sonradan oluşabilecek sorunları tespit ederek en baştan bu sorunları engelliyoruz.

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetinin en doğru ve nizami şekilde yürümesi adına varsa aksaklıkları gidermenin peşi sıra görevli personele gerekli eğitimleri sunuyor ve bunu imza ile birlikte resmiyete döküyoruz. İş yerinde çalışan ekibin belirli bir geçmişi olsa biye rotasyona tabi tutmadan kesinlikle görevini ifa etmesine izin vermiyor, karşılıklı olarak doğabilecek aksaklıkları ortadan kaldırıyoruz.

Belirlenen standartlara bağlı kalarak tek hat şemasının iş yerinde bulundurulmasını sağlıyor ve bu türlü belirleyici belgelerin de sürekli olarak takibini yapıyoruz. Her ne olursa olsun verilen her hizmeti de tebliğ ediyor imza ile sonuçlandırıyoruz.

  • Elektrik dağıtım şirketi ile gerekli olan tüm resmi işlemleri sizin adınıza biz yürütüyoruz.
  • Tesis içerisinde elektrik akımının sürekliliğini saplamak için gerekli tedbirleri alıyoruz.
  • Raporlama için belirli dönemlerde kalibrasyonlu cihazlarla ölçüm sağlıyor sonucu sizlere sunuyoruz.
  • Elektriksel anlamda olabilecek risklerin analizini yaparak sorunları çözümlüyoruz.
  • Cezai sürecin doğmaması adına kompanzasyon sistemini sürekli olarak takip ediyoruz.
  • İSG için belirlenmiş olan tüm elektriksel kuralları yerine getiriyoruz.
  • Arıza ve bakım hizmeti için de her zaman hazır bulunuyoruz.

Gebze Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Gebze yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu az önce de anlattığımız üzere gerçek anlamda bilgi ve birikim gerektiren bir iştir. Firmamız elektrik hizmetlerinin her alanında 1988 yılından bugüne kadar sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Hizmetin doğru bir şekilde ifa edilmesi için mühendislerimiz gözetiminde olması doğru işleyiş açısından oldukça önemlidir.

Biz verilen hizmetin en doğru şekilde olması adına gereken tüm şartları sağlıyor müşteri memnuniyeti adına da işimizi en profesyonel şekilde ifa ediyoruz. Aynı zamanda gerekli durumlarda haftanın 7 günü sizlere hizmet sunuyoruz.

Önceliğimiz her zaman işimiz ve verdiğimiz hizmetle birlikte can güvenliğidir. Siz de bu hedefler doğrultusunda yürüyor aynı mantıkta bir işletme ile çalışmak istiyorsanız hemen görüşelim size imkanlarımızdan bahsedelim.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.