Yıldırım Paratoner

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü

İş yerlerindeki can ve mal güvenliğinin sağlanmasının temel maddelerinde bir tanesi de Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü hizmetinden geçmektedir. Hayat kurtaran güvenlik tedbirleri içerisinde yer alan Topraklama Ölçümü hiç hafife alınmayacak kadar ciddi bir işlemdir ve sürekliliği sağlanmalıdır.

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü

Elektrik işletmelerin sürdürülebilir olmasını sağlayan ve güncel olarak kullanılan en önemli enerji kaynaklarından biridir hatta enerji kaynaklarının en başında gelmektedir. Doğru şekilde kullanılan elektrik enerjisi işletmenin ayakta kalmasını var olmasını sağlarken yanlış kullanım veya yanlış yapılan işlemler ciddi mal ve can kayıplarına neden olabilir.

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü elektrik ile ilgili tüm işlemlerin doğru şekilde yürütülmesine yardımcı olan, kaçağı en aza düşürürken makine ve diğer cihazların ömrünü uzatan güvenlik tedbirleri içerisinde yer almaktadır.

Topraklama sistemi var diye düşünen ve bu konunun ne kadar önemli olduğunu dikkate almayan işletmeler maalesef ki ağır bedeller özemeye mahkumdur. Var olan topraklama sisteminin sürekli olan ölçülmesi ve raporlanması gerekli durumlarda ise sistem üzerinde iyileştirme veya yenileme çalışmalarına gidilmesi gerekmektedir.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü işlemleri belirli dönemler yapılması gereken maddi ve manevi kayıpların yaşanmasını engelleyen en önemli güvenlik tedbirleri arasında yer almaktadır. Gebze topraklama denetim raporu sadece Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) tarafından alınan yetki belgesi ile sunulabilen bir hizmettir. Yapılan ölçüm sonucu ise sizlere rapor halinde sunulmaktadır.

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü hizmeti birçok yerde Topraklama Ölçümü ve Uygunluk Raporu olarak ta bilinmektedir. İki farklı isimde verilen bu hizmetteki tek amaç kayıpları engellemektir.

Topraklama üzerine yapılmış sistemler zaman içerisinde deforme olarak direnç kaybına uğrayabilmektedir. Yıllık olarak kalibrasyonlu cihazlar acılığı ile yapılacak rutin kontroller sisteminizin durumunu net bir şekilde ortaya koyarak gerekli durumlarda yapılacak çalışmalar ile topraklama belirli standartlar uygun hale getirilir. Ölçüm sonucunda raporlar sizlere taktim edilirken ölçüm yapmış olduğumuz cihazın yetki ve kalibrasyon belgeleri de rapor ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü

Düzenli ve belirli standartlar doğrultusunda yapılan topraklama ölçümü can sağlığının korunmasının yanı sıra verimliliği arttıracağı gibi statik enerjiden dolayı kullanılan makine ve cihazların da ömrünün uzun olmasını adına önem taşır. cihaz ve makinaların daha verimli çalışmasını sağlayan topraklama sistemi sizi bakım ve onarım masraflarından kurtarır.

Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü keyfe keder bir uygulama değildir. İSG firmaları, itfaiye raporları, Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından talep edilmektedir. Bizimle yapacağınız anlaşma sonucunda ölçüm ve raporlama hizmeti periyodik olarak sizlere sunulacaktır.

Gebze Topraklama Ölçüm Raporu

Yıldırım paratoner olarak sizlere endüstriyel elektrik anlamında birçok hizmeti aynı anda geniş ekibimiz yardımı ile sizlere sunuyoruz.

  • Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
  • Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçümü testini sizlere EMO tarafından almış olduğumuz yetki belgesine dayanarak sunuyoruz.
  • Gebze topraklama ölçümü sonrasında verilen rapora EMO yetki belgesini ve cihazların kalibrasyon belgelerini ilave ediyoruz.
  • Verdiğimiz tüm hizmetler müşteri memnuniyeti adına uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Neden Yıldırım Paratoner?

Gerek Gebze Topraklama Denetim Test ve Ölçüm Raporu gerekse verdiğimiz tüm hizmetlerde sizlere çok uzun yıllardır deneyimli ekip ve mühendislerimiz eşliğinde hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmete adeta sevgimizi katıyor %100 kusursuz çalışma sergileyerek iş konusunda müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Aynı zamanda uyguladığımız fiyat politikası ile de müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Her çalıştığımız işletmenin elektrik üzerine olan diğer işlemlerinde de birlikte çalışmamızdan ötürü minimum fiyatları uyguluyor mağduriyetlerini en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

Sizde sizi düşünen bir firma ile sorunsuz olarak çalışmak isterseniz hemen iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir size sunacağımız profesyonel ve uygun fiyatlı imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.