Yıldırım Paratoner

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı

Ciddi anlamda dikkat gerektiren konular içerisinde olan Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı esnasında yapılacak en ufak bir hatanın ciddi sonuçları olacağını unutmayın ve konu hakkında yetkin bir firmadan destek almak isterseniz hemen bizi arayın.

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı, işletmeye gelen elektrik akımının en uygun şekilde ve doğru yöntemlerle dağıtılmasını sağlayan donanımdır. İşinin ehli bir firma tarafından yapılan Gebze Elektrik İşlemleri Pano Montajı tüm işletmeye birçok avantaj sağlayarak birçok zarardan korunmanıza olanak sağlar.

Yıldırım Paratoner olarak her türlü Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı ve pano kurulum işlemlerini uzman ekibimiz ve mühendislerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Projenin tamamını konu hakkında detaylı bilgiye sahip mühendislerimize hazırlatıyor şirket yönetimi eşliğinde işimizin başında duruyoruz.

Bu denli sıkı takip ve çalışmayı en uygun fiyatlarla sunarken profesyonel işçilik, kusursuz çalışma ve kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Sizde işine hakim bir firmayı çalışmayı Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı hakkında iyi bir hizmet almayı hak ettiğinizi düşünüyor sanız bizimle hemen iletişime geçiniz.

Gebze Elektrik Pano Montajı

Profesyonel Hizmet

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Etkili Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı

Gebze Elektrik Ana Dağıtım Panosu

ADP üzerinden alt yani tali panolara enerji verilebileceği gibi bu enerji direk makinalara da verilebilmektedir. Enerji yükünü ana dağıtım panoları üzerinde bulunan şalterler karşılamaktadır. Şalterler ile dağıtım yapılan yer arasında sigorta gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sistemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır.

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Gebze Tali Pano Montaj ve İmalatı

Ana dağıtım panolarından sonra gelen panolara Tali Pano adı verilmektedir. Dağıtımı kolaylaştırmak için genellikle tali panolar ana dağıtım panosuna yakın yer yerine elektriğin kullanılacak yere konması oluşacak kablo masrafını ortadan kaldırır.

Gebze Kumanda Panosu İmalat ve Montajı

Adından da anlaşıldığı üzere belirli cihazların yönetimi için kullanılan bu panolar tarafımızdan hem imal edilmekte hem de montajı sağlanmaktadır.

Gebze Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Şantiye panoları geçici olarak kurulan şantiyelerdeki enerji yükünün karşılanması için kullanılan basit panolar gibi gözükse de kullanılacak enerji yükünün hesaplanması gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi sonuçlar doğurabilecek bu panolar tarafımızdan titizlikle kurulmaktadır.

Gebze Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı

Jeneratör transfer panosu elektriğin kesilmesi durumunda  var olan  enerjiyi otomatik olarak kapatıp jeneratörün çalışmasını sağlar. Transfer panolarında kontaktör sistemi ve ATS şalteri seçenekleri tercih edilmektedir.

Gebze Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Adından da anlaşıldığı gibi aydınlatma sistemleri için kullanılan panolardır. Bu panolar genelde var olan aydınlatma sisteminin kumandaları ve koruma sigortalarının içerisinde bulunduğu elektrik pano cebidir.

Gebze Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu genellikle orta ve büyük hacimli işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin düzenlenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajıda Yıldırım Paratoner

Yıldırım paratoner olarak Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı ve Gebze elektrik panosu kurulum hizmetlerini 1988 den bu yana edindiğimiz tecrübe ve profesyonellikle sunuyoruz. Kullanılacak elektrik yükünün hesaplanmasına ilaveten uygun olan panoya karar veriyor montaj ve kurulum hizmetini tamamlıyoruz.

Firmamız Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı ve kurulum hizmetine ilaveten elektrik pano arızalarını giderilmesi için de oldukça geniş bilgiye ve anında müdahale için geniş ekibe sahiptir.

Yıldırım paratoner çalışanları Gebze Elektrik İşlemleri Pano Montajı konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Mühendislerimiz tarafından yapılan hesap ve projelendirme sonucunda kurulum işlemleri yine mühendislerimiz gözetiminde yapılmaktadır.

Kurduğumuz ve imal ettiğimiz elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu
Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Gebze Fabrika Elektrik Pano Montajı

İşletmelerde çıkan yangınların çoğu bilgisiz ve bilinçsiz şekilde kurulan elektrik tesisatı ve panosundan kaynaklanmaktadır. Bu orak yaklaşık olarak %70 gibi büyük bir orandır.

Firmamız elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988’den bu yana sizlere koşulsuz ve kusursuz hizmet suna firmamıza her geçen gün yeni müşterilerimiz eklenmekte ve ailemiz genişlemektedir. Biz sizi de bu köklü ailenin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyarız.