Yıldırım Paratoner

Gebze Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Gebze Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu alabilmeniz için mühendislerimiz ve teknik ekibimiz eşliğinde sizlere hizmet sunuyoruz. İç tesisat kontrolünü kalibrasyonlu cihazlarımızla ölçüyor, ölçüm sonucunu raporluyoruz. Dilerseniz var olan sorunları uzman kadromuzla ortadan en uygun koşullarla kaldırıyoruz.

Gebze Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Elektrik gerek ülkemizde gerekse dünya üzerinde hala en sık kullanılan, ticari ve endüstriyel faaliyetlerin sürdürülebilir olmasını sağlayan enerji türüdür. Üretimin durmaması, işlerin aksamaması ve sunulan hizmetlerin devamlılığı açısından elektrik en önemli enerji kaynağıdır. Aynı zamanda yıkıcı ve yakıcı etkileri bulunan elektrik enerjisinin kullanımı esnasındaki güvenirliliğinin sağlanması da Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu ile gerçekleşmektedir.

Büyüyen ve sürekli artan nüfus ve buna doğru orantılı olarak gelişen teknoloji ile birlikte üretimin ve çalışama şeklinin de tam zamanlı ve 24 saate çıkmıştır. Tüm bunlar göz önüne alınınca Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporunun kanunen belirli aralıklarla bu iş için uzmanlık ve yetki belgesi olan kişilerce yapılıp raporlanması gerekmektedir.

Şirketimiz Yıldırım Paratoner Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu verilmesi konusunda resmi olarak yetki belgelerine sahip bir işletmedir. İç tesisat uygunluk testlerinden sonra raporlandırmayı tarafınıza sunmakta ve arzu edilirse var olan aksaklıkları uzman ekibimizle birlikte en hızlı şekilde gidermektedir.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Gebze Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Yıldırım Paratoner elektrik ve mühendislik şirketi olarak EMO elektrik mühendisleri odası ve bakanlık ekip net sistemine kayıtlı firmalar içerisinde yer almaktayız. Elektrik mühendislik firmaları içerisinde Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu verme yetkisine sahip bir işletmeyiz. Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu için kanunlarca belirlenmiş şartları tam anlamı ile yerine getiriyor mevzuatta istenilen kalemlere bağlı kalarak süreci doğru yönetiyor uygunluk raporunu çıkartıyoruz.

İç tesisat ile ilgili herhangi bir sorunu olan müşterilerimize ise teknik destek ağlıyor, tesisatı mevzuata göre düzenliyor, sorunları gideriyor ve raporlamaya uygun hale getiriyoruz.

  • Kaçak akım koruma testleri.
  • Yangın koruma rölesinin kontrolü ve uygun testlerin sağlanması
  • Termal kamera ile elektrik akımı geçen kabloların sıcaklık testi.
  • Kablolara yüklenen akım taşıma kapasitesi için gerekli hesaplamaların sağlanması.
  • Elektrik iç tesisat raporuna uygun olacak şekilde topraklama ölçümü.
  • Kablo sistemi için gerekli olan standart renk kontrolü.
  • Yalıtım testi
  • Zayıf akım kullanılan hat için elektrik tesisatı kontrolü.

Gebze Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Standartlar hayatı kolaylaştıran, kişi veya kurumların aynı şekilde davranmasını sağlayan bir takım güvenlik tedbirlerini içinde barındıran etkenlerdir. Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu ise belli standartlara dayanarak hazırlanmış olan mevzuatlar doğrultusunda uygulanır.

Yıllar yılı süren araştırma ve hesaplamalar sonucunda oraya çıkan bu standartlara herkesin uyması can, mal ve çevre sağlığının korunması adına oldukça önemlidir. .Gebze elektrik iç tesisat uygunluk raporu bir çok raporlama gibi işletmelerin, itfaiye, İSG ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının kayıtları altında tutulması gereken ve her yıl tekrarlanan testler sonucunda verilmektedir.

Gebze Elektrik İç Tesisat Raporu

Gebze elektrik iç tesisat uygunluğu ve bu uygunluğun testleri sadece EMO yani Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yetki belgesi alan kişi ve kurumlar tarafından yapılmakta, raporlama esnasında ise bu yetkinlik belgeleri resmi olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Aynı zamanda tesisatın kontrolü esnasında kullanılan kalibrasyonlu cihazların da kalibre değerleri her yıl kontrol ettirilmekte ve bu değerlerde tarafınıza sunulmaktadır. Aksi takdirde yapılmış olan test ve rapor geçersiz sayılmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1988 yılında kurulmuş olan şirketimiz sizlere elektriğin, özellikle de sanayi ve endüstriyel elektriğin hemen her dalında almış olduğu yetki belgeleri sayesinde sizlere kusursuz ölçüm ve uygunluk raporu vermektedir.

Düzenlemiş olduğumuz tüm belgeler tüm resmi kurum ve kuruluşlarca yetki belgemizden dolayı kabul görmektedir.

Çıkan değerler sonucunda olumsuz olan her hangi bir duruma anlaşmaya göre müdahale etmekte ve sorunları en uygun koşullarla ortadan kaldırmaktadır.

Profesyonel teknik ekip ve mühendislerimizle birlikte sunduğumuz bu hizmetlerin tümünde %100 müşteri memnuniyetini yakalamış ve verdiğimiz hizmetlerden dolayı bir çok firmaya ilham kaynağı olmuş, taklit edilmeye çalışılan bir işletmeyiz.

Siz taklitlerinden sakınarak aslı ile en uygun şekillerle çalışmayı kendinize uygun görürseniz hemen bizi aramanızı öneririz.

 

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.