Yıldırım Paratoner

Derince Kompanzasyon Kurulumu

Derince Kompanzasyon Kurulumu için uygun fiyatlı profesyonel destek sunan bir firma arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek, istediğiniz kusursuz hizmete kavuşabilirsiniz.

Derince Kompanzasyon Kurulumu

Derince Kompanzasyon Kurulumu bu bölgede uzman mühendislerimiz ışığında güvenle yerine getirilir. Kompanzasyon, enerji tüketimini dengede tutan ve elektriği doğru bir şekilde kullanmamızı sağlayan sistemin adıdır. Bu sistem aracılığıyla elektrik enerjisi sırasında harcanan gücün doğru şekilde yönlendirilmesi sağlanır.

Elektrik enerjisi tüketilirken fazlası atık olarak değerlendirilir. Atık enerjinin doğru şekilde izole edilmesi boşa enerji tüketiminin önüne geçer. Böylece fazladan tüketilen elektrik enerjisinden kaynaklı maddi kayıplar da önlenmiş olur. Atık enerji doğru şekilde değerlendirilmediğinde fazlası her açıdan zarar oluşturur. Cezai yaptırımlara kadar giden bu süreçte uzman desteği almak önemlidir.

İşletmelerinizde gereksiz enerji tüketiminin yol açığı zararların önüne geçmek için kompanzasyon kurulumunu tercih edin. Firmamız bu alanda yeterli eğitim ve deneyime sahiptir. Firmamızdan destek alarak enerji tüketiminizi doğru yönlendirebilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

Bilgili deneyimli teknik ekibimiz ve konu hakkında uzman mühendislerimiz sayesinde sizlere kusursuz ve profesyonel çalışma sunuyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

En kaliteli ürünleri satın almak için gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılarımızı kullanıyor maliyetleri aşağıya çekiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Derince Kompanzasyon Kurulumunun başında elektrik faturaları içerisinde gelen reaktif cezalarını engellemek yatmaktadır. Reaktif cezaları eğer dikkate alınırsa oldukça yüklü bir maliyet oluşturmakla birlikte gelen cezaların tutarları yapılacak sistemden çok daha yüklüdür. Bu cezalardan korunmak kompanzasyon siteminizi kurdurmak veya var olan sorunları çözmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Yanlış yapılmış veya yapılmamış veya arızalanmış kompanzasyon sistemlerinden ötürü ödediğiniz yüksek cezaların farkında mısınız? Genel alamda Kontaktör, Kondansatör veya Şönt reaktörlerinden kaynaklı bu arızaları en hızlı şekilde giderdiğimiz gibi kompanzasyon kurulumunuzu da en hızlı şekilde gerçekleştiriyor cezalara son veriyoruz.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

1988 yılından bu yana sizlere elektriğin her alanında olduğu gibi kompanzasyon sistemleri üzerine de profesyonel hizmet veriyoruz. Uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimizin yürüttüğü bu çalışmaları verdiğimiz hizmete göre en uygun koşullarla sağlıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Derince Kompanzasyon Kurulum Hizmetleri

İşletmelerin önemli ihtiyaçları arasında olan kompanzasyon kurulumu alanında uzman firmamız aracılığıyla en iyi şekilde gerçekleştirilir. Derince Kompanzasyon Kurulum Hizmetleri konusunda uzman firmamız sizlere bu alanda ihtiyacınız olan desteği profesyonel bir şekilde sağlar. Firmamızı arayarak bu alanda hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kompanzasyon kurulumunu nasıl gerçekleştiriyoruz peki? Bu sorunun yanıtını vererek yapmış olduğumuz hizmet hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirelim: Kompanzasyon kurulumu için öncelikli bu alandaki mühendislerimiz keşif ve incelemeler yapar. İlgili alan ya da bölge için en uygun kurulumu yapar. Bölgedeki elektrik değerleri hesaplanır ve uygun elektrik akımının tüketimi için gerekli çalışmalar yapılır. Düzenek hazır olduğunda kurulum gerçekleşir.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Derince Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Derince Kompanzasyon Kurulum Öncesi ve Sonrasında Yanınızdayız

Derince Kompanzasyon Kurulum öncesinde ve sonrasında firma olarak her zaman yanınızdayız. Kurulum için gerekli tespitleri yapıp detaylı incelemelerden sonra doğru bir kurulum gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kurulum sonrasında ihtiyaç duyulan bakım ve onarım gibi işlerde de teknik destek imkanımız bulunmaktadır.

Yıldırım Paratoner olarak pek çok ilde kompanzasyon çalışmalarımız olduğun gibi Derince Kompanzasyon Kurulumunda da aktif çalışmalarımız kusursuz şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bu alandaki kompanzasyon gereksinimlerini uzman ekibiz ile doğru ve başarılı bir şekilde karşılıyoruz. Bizi arayın sizle bu alanda gerekli desteği en iyi şekilde verelim.