Yıldırım Paratoner

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu alabileceğiniz, gerekli tüm testleri yaparak size raporu sunacak uygun fiyatlı ve profesyonel bir firma arayışı içindeyseniz şu an en doğru yerdesiniz. Bizleri hemen arayarak iç tesisat için yapmış oluğumuz testler ve bu testler sonucunda vermiş olduğumuz rapor ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu

En yaygın kullanılan ve halen alternatifinin çok az olduğu enerji kaynaklarının biri elektrik enerjisidir. Gerek günlük hayatta gerekse üretim yapan işletmelerde kullanılan bu enerji kaynağının özellikle üretim aşamasında hayatın sürdürülebilir olması adına etkin rol oynamaktadır. Doğru şekillerde kullanılan elektrik enerjisi hayatı kolaylaştırırken zaman içerisinde yıpranmış, deforme olmuş kablolar be tesisatla taşınan bu enerji önce can sonra mal güvenliği açısından ciddi riskler oluşturmaktadır.

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu belirli kapasiteye bağlı işletmeler için mecbur kılınmış ve belirli aralıklarla yenilenmesi kanunlaştırılmıştır. Bu bağlamda ise devreye bizim gibi uygunluk raporu veren yetki sahibi firmalar girmektedir.

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu için tam yetkili olan firmamız gerekli tüm belgelere sahip işini hakkaniyeti ile yapan elektrik ve mühendislik firmasıdır. Bu işlem kesinlikle yetki sahibi olmayan kişi veya kuruluşlara güvenlik dolayısı ile yaptırılmamalıdır.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporunu sizlere sunabilmek adına firmamız yıllar önce gerekli başvuruları yapmış Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yetki belgesi için tüm şartları yerine getirmiş ve sorunda bu hizmet ile birlikte birçok uygunluk testini yapabilmek için resmi olarak gerekli belgeleri almıştır.

Alınan bu belgeler doğrultusunda ise uzun yıllardır gerek bölgede gerekse bölge dışında ayışız firmaya hizmet vermektedir. Aynı zamanda Yıldırım paratoner bakanlık tarafından kurulmuş olan Ekipnet sistemi üyesi olarak konu hakkında yetkin bilgiye sahiptir.

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporunun amacı çalışanların can güvenliğini korumak, işletmenin mal güvenliğini saplamak ve çevreye verilebilecek olası zararların önüne geçmektir. Bu nedenle de ülkemizin her il ve ilçesinde belirli düzeydeki işletmeler de olduğu gibi Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporunun da mevzuatta belirtildiği şekilde her yıl alınması gerekmektedir.

Geniş ve bilgili ekibimiz, yetkili mühendislerimiz tarafından yapılan incelemeler ve testler sonucunda anlaşmaya bağlı olarak rapor tarafınıza sunulmakta varsa aksaklıklar ise tarafımızdan çözümlenmektedir.

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu

Darıca Tesisat ve Elektrik Uygunluk Raporu için sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin bazılarından bahsetmek isteriz.

• Kaçak akım koruma test ve raporlandırılması.
• Yangın koruma rölesinin test ve raporlandırılması.
• Termal kamera ile kablo sıcaklık kontrolü.
• Kablo direnç hesaplanması.
• Darıca elektrik iç tesisat uygunluk raporunu için topraklama uygunluğunun kontrolü ve testleri.
• Kablo renk kontrolü.
• Yalıtım kontrolü.
• Zayıf akım tesisat test ve raporu .

Darıca Elektrik İç Tesisat Raporu

Darıca elektrik iç tesisat uygunluk ve raporlama işlemi için sadece yetki sahibi firma ve mühendisler eşliğinde çalışmanızı öneririz. Afaki olarak yapılacak işlemler sonucunda cezai durumların olduğunu unutmayınız.

Aynı zamanda can ve mal güvenliğinin sağlanması için işinin ehli profesyonel firma ile çalışmanız üzerinizdeki sorumlulukları azaltacaktır. Biz bu işlemler için bulunduğumuz bölgenin gerekli yetki ve onayları almış firması olarak sizleri bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1988 yılından bu güne kadar sizlere hizmet veren firmamız elektriğin hemen her alanında yetkin bilgiye sahip raporlama alanlarında ise belgelerini almış resmi olarak hizmet vermektedir.

Yaptığımız her işi uzman ekip ve mühendislerimiz aracılığı ile çözümleyen aynı zamanda sizlere verilen hizmetin kalitesine oranla en uygun çözümleri sunan bir işletmeyiz.

Bize arayarak sizler için sunacağımız özel çözümler hakkında bilgi alabilir görüşme ve keşif talep edebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.