Yıldırım Paratoner

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu için her zaman yanınızda olacak işini ve görevlerini zamanında yerine getirecek uygun fiyatlı çözümle sunan profesyonel bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçin sizlere sunduklarımızı öğrenin

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu öncelikle elektriksel konularda üstün bilgi, beceri gerektiren ve konu hakkında özel bir eğitim almış ve sonucunda belli yetkiye sahip olmuş elektrik ve mühendislik firmaları ile elektrik mühendisleri tarafından sunulabilen bir hizmettir. Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu ülkemizin hangi il ve ilçesinde olursa olsun yetkisiz kişilerin verebileceği bir hizmet olmadığı gibi afaki şekilde işleminde kesinlikle yürütülmemesi gerekir. Yanlış yollarla yürütülen hizmet sonucunda doğabilecek aksaklıklardan direk olarak işletme sahibi de sorumlu tutulur.

Yıldırım paratoner olarak Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu bu zorlu ve bilgi gerektiren hizmeti sizlere sunak için gerekli yetki belgelerinin tamamını almış bir işletmeyiz. Görevimizi en doğru biçimde ifa etmek için şirketimizin tüm teknik ekibi ve mühendislerini gerekirse haftanın 7 günü 24 saat seferber ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti için gerek Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu gerekse elektriksel anlamda tüm işlerinizi en uygun koşullarla gerçekleştiriyor, can ve mal güvenliğini mevzuatta belirtilen maddelere göre koruma altına alıyoruz.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğu Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) tarafından almış olduğumuz hizmet ve yetki belgesi ile birlikte sizlere doğru ve kusursuz hizmeti sunuyor, müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Sizinle yapacağımız anlaşma sonucunda periyodik sürece başlamadan önce ilk olarak uzman mühendislerimiz tarafından işletmenizi denetim sürecine tabi tutuyoruz. Mevzuatta yazan kanunen zorunlu olan maddelerin hepsini tek tek kontrol ediyoruz. Yüksek gerilim işletme sorumluluğu adına doğru yapılanları, eksiklikleri, hataları veya düzeltilmesi gerekenleri tek tek belirleyerek sizlere rapor halinde sunuyoruz.

Sunduğumuz rapora istinaden eksikliklerin veya yanlışların giderilmesi sürecinde talebe göre sizlere ekibimiz ile birlikte destek oluyor arzuya dayanarak gerekirse tüm sorunları firmamız aracılığı ile gideriyoruz.

Bu süreç zarfında gerekli olan bildirgeleri hazırlıyor, gerekli eğitimleri veriyor, bulundurulması gereken şemalar ve acil durum planlarını olması gerektiği yerlere konuşlandırıyor tüm süreci imza karşılığında tebliğ ediyoruz.

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğunun aslında tek bir amacı vardır oda güvenlik. 1 Kv üzerinde enerji ihtiyacı duyan tüm işletmelerin bu sorumlulukları yerine getirmesi can ve mal kaybını önlemek adına oldukça önemlidir.

Yüksek voltajdan ötürü doğabilecek sorunların önlenmesi adına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ile yürüttüğü çalışma sonucunda riskleri en aza indirmek çevre ve insan sağlığını korumak adına bazı standartlar getirmiş ve kanunlar çerçevesinde bu standartların uygulanması yönünde adımlar atmıştır.

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Adapazarı yüksek gerilim işletme sorumluluğunu hizmet olarak birçok sorunu ortadan kaldıracak tek bir hizmettir. Yıldırım paratoner olarak hem yg işletme sorumluluğunu hem de elektriksel anlamda yaşadığınız diğer sorunları ortadan kaldırıyoruz. Peki Yüksek gerilim işletme sorumluluğu i.in sizlere neler sunuyoruz?

  • Bölgenin elektrik dağıtım şirketi ile ortak yazışma ve resmi işlemleri yürütüyoruz.
  • Enerji kesintisi için gerekli önlemleri alıyoruz.
  • Güvenli çalışma sağlamak adına gereken şartları uyguluyoruz.
  • Tüm projeleri yönetiyoruz.
  • Elektrik anlamındaki tüm faaliyetleri düzenliyoruz.
  • Ölçüm ve raporlama hizmeti sunuyoruz.
  • Kompanzasyon panosu kapasitif ve Reaktif takibini sağlıyoruz.
  • İSG için elektriksel anlamda gereken çalışmaları yürütüyoruz..

Adapazarı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

1988 yılından bu zamana kadar sizlere gerek YG işletme sorumluluğun da gerekse endüstriyel elektriğin her alanında sizlere kusursuz olarak vermiş olduğumuz hizmeti geniş teknik ekip ve mühendislerimiz aracılığı ile sürdürüyoruz. Bu konuda sektördeki açıklıkları ve firmalar ile yaşadığınız sorunları takip ediyor Yıldırım Paratoner olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

Her şeyden önce yıllardır kazanmış olduğumuz güvenin zedelenmesine izin vermiyor kendi kalitemiz den asla ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Sizler de sizin için özel oluşturacağımız imkanlardan en uygun şekilde yararlanmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.