Yıldırım Paratoner

Adapazarı Paratoner Kurulum Hizmetleri

Paratoner sistemleri halk arasında yıldırım savar olarak bilinen yıldırım kaynaklı doğal afetleri engelleyen sistemlerdir. Adapazarı Paratoner Kurulumu ise yıldırımın oluşturacağı yıkıcı etkileri engellemek üzere sizlere sunduğumuz bir hizmettir. Adapazarı Paratoner Kurulumundaki hedefimiz insanların yaşam alanlarını, can güvenliğini koruyarak oluşabilecek maddi kayıpları engellemektir.

Adapazarı Paratoner Kurulumu

Adapazarı Paratoner Kurulumu Yıldırım paratoner tarafından titizlikle uygulanmakta olan bir hizmettir. Alanında tecrübe sahibi ekibimizle birlikte doğru ekipmanlar ve doğru teknikler eşliğinde hizmet verilmektedir.

Paratoner kurulumu keşif ile başlar. Adapazarı paratoner kurulumu yapılacak yerin detaylı projesi mühendislerimizce hazırlanır. Kurulu işlemi için hazırlanan projeye başlı kalınarak binanın veya işletmenin gök yüzüne en yakın olan tepe noktasına uygulanır.

Kurulum yapılan yerin en yüksek noktasından gökyüzüne doğru uzanan paratoner sistemi korunmanın tam olması adına oldukça önemlidir. Tepe noktasının seçilmesindeki amaç yakalanan yıldırımın kurulum yapılan yere en uzak şekilde konuşlandırılması ve etki gösterme ihtimalinin en aza indirilmesinden kaynaklıdır.

Yıldırımdan Korunma

Verdiğimiz Adapazarı Paratoner Kurulum Hizmetleri sayesinden yıldırımın yakıcı ve yıkıcı etkilerinden maksimum seviyede korunursunuz.

Bilinçli Kurulum

Kurulum esnasında yapılması gereken proje ve proje yönetimi konusunda uzman mühendislerimiz tarafından şirket yöneticileri gözetiminde yapılmaktadır.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Adapazarı Paratoner Kurulum Firması

Binaların ve insanların yıldırım akımlarından zarar görmemesi için yıldırımdan korunma sistemleri kurulur. İhtiyaç ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak şantiye keşif ve şantiye planınız üzerinde çalışarak yıldırımdan korunma sistemi tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Yıldırımın doğrudan ve ikincil etkilerinden korunmak için uygun şekilde tasarlanmış bir yıldırımdan korunma sistemi gereklidir. Yıldırımdan korunma sistemleri genellikle aktif paratoner tesisatı ve Faraday kafesi şeklinde tasarlanmaktadır. Bu sistemlerin montaj işlemleri, ihtiyaç ve gereksinimlere göre standart bir çerçeve içerisinde uzman ekiplerimiz

tarafından gerçekleştirilmektedir. Saha keşif ve proje verilerine göre bir araya getirilen sistem kapsamı ve koruması yine uzman proje ekibimiz tarafından belirlenir.

 Montajda kullanılan malzemeler 100kA laboratuvar şok dayanım testine sahip 30 yıl garantili TSE li ürünlerdir.

Adapazarı Paratoner Çeşitleri

Paratoner çeşitleri kendi arasında iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. İki farklı çeşidin kurulum mantığı aynı olsa da kurulumunda kullanılan malzemelerde bazı ufak farklılıklar bulunmaktadır.

Aktif Paratoner ve Faraday Paratoner olarak adlandırılan bu sistemleri birbirinden ayıran en büyük özellik yakalama uçlarındaki farklılıktır. Faraday paratoner sisteminin yakalama ucu kafes şeklinde iken Aktif paratonerin yakalama ucu düz çubuk şeklindedir.

Adapazarı Paratoner Fiyatları

Adapazarı Paratoner Kurulum hizmetleri için fiyatlandırma anca keşif sonrasında yapılabilmektedir. İki paratoner çeşidi arasındaki fiyat farklılığı sadece kurulum sistemindeki farklılıklardan kaynaklıdır. Faraday paratonerde kullanılan yakalama ucu Aktif paratonere göre daha yüksek maliyetlidir.

Yıldırım Paratoner

Adapazarı Paratoner Kurulumu için Çözüm Ortağınızız

Adapazarı Paratoner kurulumu ve arkasından gelen hizmetlerin tümünde sizleri anlayan, sizleri dinleyen ve her zaman profesyonel olarak yaklaşım gösteren bir firma ile çalışmak istemez misiniz?

Yıldırım paratoner olarak biz sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımız gibi sizleri tanımaktan da mutluluk duyarız. 

Bizi hemen arayarak Adapazarı Paratoner Kurulumu ile ilgili detaylı bilgi alabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri sorgulayabilir, sizler için neler yapabileceğimizi karşılıklı konuşabiliriz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Biz Kimiz

Adapazarı Paratoner Kurulum Şirketi

Yıldırım paratoner olarak öncelikle verdiğimiz her hizmette maksimum güvence ile çalıştığımızı bilmenizi isteriz. 1988 yılından bu güne kadar % 100 müşteri memnuniyetini işimize duyduğumuz aşk sayesinde kazandığımızı ve ayna aşkla yolumuza tüm ekibimizle devam ettiğimizi özellikle vurgulamak isteriz.

Adapazarı Paratoner Kurulum Hizmetleri olarak sizlerle de yapacağımız anlaşma sonrasında işimize bütün sevgimizi katarak yaklaşacağımızdan asla şüphe duymanızı istemeyiz. 

Verdiğimiz tüm hizmetleri özellikle kendimiz tarafından eğitilmiş olan saha ekibimizle sizlere sunmaktayız. Ekiplerimizin başında her zaman için işimizle ilgili deneyimli ve konusunda uzman mühendislerimizi bulundurmakla birlikte dışarıdan mühendis kullanmayız. 

Tüm çalışanlarımız Yıldırım paratoner bünyesinde bulunmakla birlikte her gölge için özel ekibimiz bulunduğunu da bilmenizi isteriz. Yapacağımız anlaşma sonucunda sizler için özel bir çalışama sunacağımızı göz ardı etmeyiniz.