Yıldırım Paratoner

Tuzla Paratoner Kurulum Şirketi

Tuzla Paratoner kurulumu her ne kadar hızlı ve kolay biz işlem olsa da işlevi oldukça büyük güvenlik sistemlerdir. Yıldırım düşmesi gibi yüksek voltajda elektrik yüklü doğal afetler esnasında tüm elektriği kendinde çekerek, toplanan elektriğin güvenli bir şekilde yok edilmesini sağlar. Diğer bir yardan etkili bir paratoner sistemi için montajın doğru yapılması kullanılacak ekipmanların doğru seçilmesi gerekmektedir. Biz yıldırım paratoner olarak koruyuculuğu yüksek sistemleri sizlere sunuyor kurulum sonrasında gereken hizmetleri de kusursuz olarak veriyoruz.

Tuzla Paratoner Kurulum Şirketi

Doğru yapılmayan doğru malzeme kullanılmayan bir paratoner verimli şekilde çalışmaz cam ve mal kaybına neden olabilir. Kurulum işleminin en doğru şekilde yapılması için ekipmanların da doğru birleştirilmesi monte edilmesi gerekir.

Tuzla Paratoner Kurulumu hizmetini en doğru şekilde gerçekleştirmek için temin edilmesi gereken ekipmanların seçilmesi gerekir. İndirme kroşesi, klemens, yakalama ucu, ve hepsini sağlamlaştırmak için gerekli iletken aparatlar kurulum esnasında tarafımızdan sağlanacak olup sizlerle de paylaşılacaktır.

Kurulum işlemi öncesinde keşif ise doğru Tuzla paratoner kurulumu için ilk yapılması gereken işlemdir. Keşif sonrasındaki projelendirme bölümü ise mühendislerimiz aracılığı ile sağlanıp yine mühendislerimizin gözetiminde uzman ekiplerimizce kurulum sonlandırılmaktadır.

Tam Zamanında Teslim

Verdiğimi tüm hizmetlerin tamamlanma sürecini işe başlamadan önce sizlerle paylaşıyor, verdiğimiz söze bağlı kalarak işimizi zamanında teslim ediyoruz. 

Uygun Fiyat Politikası

Bulunduğumuz zaman içerisinde en ufak bir bütçenin bile ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten müşteri memnuniyeti adına uygun fiyat politikası sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Tuzla Paratoner Kurulumu Tarama Alanları

Paratoner koruma alanları, korunacak tesisat için yapılan “yıldırım risk hesabı” sonuçlarına göre belirlenir. Analiz sonuçlarına göre 1. seviye risk bölgesinde 79 metre olan paratoner koruma alanının yarıçapı 3. seviye risk bölgesinde 107 metreye kadar çıkabiliyor. Bina yapısı ve kurulacak paratoner büyük önem taşımaktadır.

Paratoner koruma yarıçapına göre korunan alan için uzmanlarımız tarafından proje ve hesaplamalar yapılır ve yıldırımdan optimum korunma için tesisatta korumanın maksimum olduğu noktada paratoner montajı yapılmaktadır.

Yıldırımın zararlı etkilerine karşı sizin için en iyi ve en uygun yıldırımdan korunma sistemini kurmak için projelendirme ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Paratoner Kurulumu Aktif Paratoner

Tuzla aktif paratoner kurulumu diğer paratoner çeşidi olan Faraday sistemlere göre daha fazla tercih edilen paratoner sistemidir. Tuzla Aktif Paratoner Kurulum talebinin daha yüksek olmasının başlıca sebebi ise aralarındaki fiyat farklılığından kaynaklıdır.

Aktif paratoner, Faraday paratoner sistemine göre daha düşük maliyetli sistemlerdir.

Tuzla Paratoner Kurulumu Faraday Paratoner​

Tuzla Faraday Paratoner Kurulumu genellikle özel projelerde tercih edilin bir sistem olsa da koruyuculuk acısından Aktif Paratonere oranla faya yüksek bir yakalama alanına sahiptir. Faraday paratonerin fiyat farkının en büyük sebebi ise yakalama ucundaki kafes şeklidir.

Yıldırım Paratoner

Çözüm Ortağınız Tuzla Paratoner Kurulum Şirketi Yıldırım Paratoner

Biz sizlerle karşılıklı olarak müşteri ilişkisi yaşamak istemiyoruz. Yaptık işimiz bitti mantığı ile hiç bir zaman çalışmadık ve çalışmayı düşünmüyoruz. Tuzla paratoner kurulumu ve diğer Elektrik işlerinizde çözüm ortağı olmayı hedefleyerek çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyor yapacağımız anlaşmaya bağlı kalarak periyodik bakımları gerçekleştiriyor her yıl düzenlenmesi gereken paratoner uygunluk raporu hizmetini de sunuyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Neden Yıldırım Paratoner?

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu Bünyesinde Barınmaktadır.

Elektrik ve Sanayi elektriğinde uzman olan Yıldırım Paratoner 1988 den bu yana Trafo, Paratoner, Kompanzasyon, Yangın algılama tesisatı, Yüksek gerilim işletme sorumluluğu gibi bilgi, deneyim ve beceri gerektiren konularda sizlere hizmet vermektedir. 

Tuzla Paratoner Kurulum Şirketi olarak yaptığımız her işi konunun uzmanı olan verdiğimiz hizmete bağlı olarak profesyonel bir ekip ve mühendislerimiz ile yürütüyoruz.

Sahada bulunan gezici ekibimiz sayesinde her soruna hızlı bir şekilde müdahale ediyor hızlıca çözümlüyoruz. Verdiğimiz hizmette gerçek anlamda kaliteyi sağlamak için mecbur kalmadıkça bölgemiz dışına çıkmıyor hızlı erişim sağlayacağımız lokasyonlara hizmet sunuyoruz.