Yıldırım Paratoner

Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu

Dikkatli ve özverili şekilde yapılmadığı takdirde sonuçlarının hiç hoş olmayacağı elektrik işleri asla şakaya gelmez. Manevi ve maddi kayıplara neden olabilecek Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu işinin ehli profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçiniz.

Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu

Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu, kurulacak yere gelen elektrik tesisatı ile gelen akımının en uygun biçimde ve yönetmeliklere uygun şekilde dağıtılmasını sağlayan panolardır. Bu hizmeti ehil bir firma tarafından yapılması sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Her şeyden önce olabilecek kayıpların önüne geçilmesi bile çok büyük bir kardır.

Yıldırım Paratoner tüm Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu işlemlerini uzman kadromuz ve işinin uzmanı mühendislerimiz ile birlikte tüm işlemi başından sonuna kadar yürütüyoruz. Projenin tamamını Şirket yönetimi gözetiminde mühendislerimiz önderliğinde tamamlıyor kurulum hizmetini sonlandırıyoruz.

Bu denli özverili yürüttüğümüz çalışmayı sizlere uygun fiyatlarla sunuyor kusursuz işçilik, sorunsuz çalışma ve yaptığımız işin kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Sizde işinin ehli bir firma ile birlikte çalışmayı Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu hakkında profesyonel hizmet almayı hak ediyorsunuz.

Hızlı Hizmet

Herkesin işi kendine kıymetlidir. Ama sizin işinizde bizim için çok önemlidir. Bu yüzden işinizi en hızlı şekilde tamamlıyor mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz.

Kusursuz İşçilik

Ehil olmayan kişilerin yaptığı işlemi çözmek için bile saatler gerektirken biz işe halim olmayan birinin bile yaptığımız işi çözecek kadar düzgün çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Tuzla Elektrik Ana Dağıtım Panosu Kurulumu

Ana dağıtım panosu üzerinden elektrik direk makine ve diğer elektrik ile çalışan elemanlara verilebileceği gibi alt yanı tali panolara da verilebilmektedir. 

Tali panolar ise enerji yükünü şalterler ile karşılar ve bu şalterlerden sigortalara verilen enerji işletme içine dağıtılır. Ana dağıtım panolarında yangın koruma çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruyucu sistem üzerinden dağıtımı gerçekleştirilmektedir.

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Tuzla Tali Pano Kurulum ve İmalatı

Tali panoları ana dağıtım panosundan aldığı enerjiyi işletme içerisinde sigortalar aracılığı ile kullanılacak yük planı yapılarak dağıtılma görevini üstlenmektedir.

Tuzla Kumanda Panosu Kurulum ve İmalatı

Adından da anlaşılacağı gibi belirli makine ve cihazların yönetimini sağlamak için kullanılan panolardır. Tarafımızdan imalat  ve montajı gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Şantiye Panoları İmalat ve Kurulum

Geçici olarak kurulan ve kullanılan bu panolar piyasa da her ne kadar gelişi güzel yapılsa da bu uygulama oldukça yanlıştır. Gerekli hesaplamalara tabi tutulmayan panolar telafisi imkansız sorunlara neden olabilir.

Tuzla Jenaratör Panosu Kurulumu

Elektriğin kesilmesi durumunda jeneratör transfer panosu devreye girer. Şebeke hattından gelebilecek enerjiyi tamamen keserek ilgili bölgeye enerji vermek için jeneratörü devreye sokak

Tuzla Aydınlatma Panoları Kurulum ve İmalat

Aydınlatma sistemlerinin çalışması için kullanılan bu panoların kurulması her ne kadar kolay gibi gözükse de aydınlatma sistemlerinin çekeceği yük hesaplanmadan kurulmamalıdır.

Tuzla Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu çoğunlukla orta ve büyük ölçekteki işletmelerde reaktif ve kapastif gibi enerji yüklerin kontrol altında tutulması için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Tuzla Elektrik Panosu Kurulum

Tuzla elektrik pano montajı ve Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu hizmetlerini Yıldırım paratoner olarak 1988’den günümüze kadar kusursuz bir şekilde sunuyoruz. İşletmenin ihtiyaç olan elektrik enerjisinin gerekli hesaplamalarını yapıyor kullanılacak olan panoya karar veriyor ve anlaşmaya göre kurulum işlemini tamamlıyoruz.

Firmamız Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu hizmetinin yanı sıra var olan sorunlara çözüm bulmak için geniş servis ağı ile çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmetin kesintisiz olması için gerekli durumlarda haftanın 7 günü işlemi sürdürmektedir.

Tüm çalışanlarımız Tuzla Elektrik Panosu Kurulumu konusunda yetkin bilgiye sahip olmakla birlikte özel eğitime tabi tutulmuştur. Aynı zamanda işimiz hakkında sürekli olarak seminerlere katılıp yeni teknolojileri takip etmektedir.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu
Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Tuzla Elektrik Panosu Montajı

Çeşitli iş yüküne sahip işletmelerde oluşan yangınların yaklaşık olarak %70’i elektrik panosu ve yanlış yapılan tesisattan kaynaklıdır. Kablo üzerine yüklenen yükün kablo direncinden fazla olması ısınmaya ve dolayısıyla yangınlara yol açmaktadır. Aynı şekilde Pano üzerindeki elemanlara aşırı yük bindirilmesi yangınları tetiklemektedir.

Firmamız Yıldırım paratoner ekipleri her eleman için gerekli olan direnci hesaplayarak çalışmaları ve kurulumu tamamlamaktadır. Bu konunun ne kadar hassa olduğunun bilincinde olan ekip ve mühendislerimiz proje kısmından kurulum aşamasına kadar birebir işinin başında durmaktadır.

1988 yılından günümüze kadar ayakta durmamızın ve her geçen gün daha da büyümemizin tek sebebi işimizi hakkını vererek yapmamızdandır.