Yıldırım Paratoner

Sakarya Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Sakarya yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmeti alabileceğiniz size özel ve uygun çözümler sunan bölgenin en güçlü firmalarından olan Yıldırım Paratoner ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Sakarya yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu bilgi, beceri ve konu hakkında özel bir eğitime tabi tutulmuş belirli bir yetkiye sahip olmuş elektrik ve mühendislik firmaları ile elektrik mühendisleri tarafından verilebilen bir hizmettir. Sakarya yüksek gerilim işletme sorumluluğu ülkemizin diğer il ve ilçelerinde olduğu gibi afaki işlemler sonucunda alınabilecek bir hizmet değildir. Afaki olan yürütülen hizmetler çok ciddi maddi ve yasal sorumluluk olarak geri dönüş sağlayabilir.

Yıldırım paratoner olarak Sakarya yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetini sunak için gerekli yetki belgelerini almış bir işletmeyiz. Görevimizi en ciddi şekilde ifa etmek için bünyemiz içerisinde bulunan tüm teknik ekibimizi ve mühendislerimizi gerekirse haftanın 7 günü 24 saat görevlendiriyoruz. Gerek Sakarya yüksek gerilim işletme sorumluluğu için gereken işlemleri gerekse elektriksel anlamda tüm işlerinizi en uygun şekillerde ifa ediyor, sonsuz müşteri memnuniyetini sağlarken can ve mal güvenliğini mevzuatta belirtilen maddelere göre koruma altına alıyoruz.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Sakarya Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Sakarya yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için anlaşma yapacağınız elektrik ve mühendislik firmasının Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) aracılığı ile belirli bir eğitim sonucunda verilmiş olan yüksek gerilim tesisleri işletme sorumluluğu belgesine sahip olması gerekmektedir.

Biz Yıldırım Paratoner Elektrik Mühendislik hizmetleri veren ve özellikle endüstriyel elektrik üzerine uzman olan bir işletme olarak Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen SMM ve YG tesislerde yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmet ve yetki belgelerine sahip olarak sizlerin karşısına çıkıyoruz.

Yaptığımız anlaşma ile birlikte raporlandırma sürecine başlıyor, mevzuatta belirtilen maddelere göre şirketinizi analiz ediyor varsa eksiklikleri, düzeltilmesi gerekenleri rapor olarak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda gerekli sözleşmeleri, hat şemalarını ve acil durum planlarını hazırlıyor imza karşılığında görevli kişilere tebliğ ederek sorumlulukları yerine getirmek adına başlangıç yapıyoruz.

Sakarya Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

1 Kv üzerinde enerji ihtiyacı duyan tüm orta ve büyük çaplı işletmelerdeki trafo sistemi ve enerjiyi taşıyan bağlantıların doğru kurulum ve kullanım sağlanmaması halinde can ve mal güvenliği açısından ciddi risklere neden olur.

Bu sebeple Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile ortak çalışma yürüten Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) riskleri en aza indirmek çalışan, çevre ve işletmenin güvenliğini sağlamak adına yasal olarak birçok düzenlemeler yapmış ve uygulanmasını için mevzuatlar ve kanunlar ortaya koymuştur.

Yıldırım paratoner tarafından yürütülen hizmetler ise belirlenmiş olan yasa ve kanunlara uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sakarya Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Sakarya yüksek gerilim işletme sorumluluğunu birçok hizmetin bir arada toplanması ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Peki bizler mevzuata uygun olarak sizlere hangi hizmetleri sunuyor sizler için neler yapıyoruz?

  • Dağıtım şirketi ile ortak resmi işlemleri yürütüyoruz.
  • Enerji kesintisi ile ilgili önlemleri alıyoruz.
  • Güvenli çalışma yöntemleri için gerekli şartları yerine getirtiyoruz.
  • YG tesisleri içerisinde olması gereken olan tüm projeleri yönetiyoruz.
  • Elektriksel faaliyetleri düzenliyoruz.
  • Ölçümleri yaparak ve raporlama hizmeti sunuyoruz.
  • Kompanzasyon ve Reaktif takibini sağlıyoruz.
  • Elektrik açısından İSG için gereken çalışmaları yürütüyoruz..

Sakarya Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

1988 yılından bu güne kadar endüstriyel elektrik konularında  sizlere profesyonel olarak en uygun çözümleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Sizler de gerek yüksek gerilim işletme sorumluluğu gerekse diğer konularda profesyonel hizmet alacağınız bir firma ile çalışmak ve kısa zamanda sorunların çözülmesini istemez misiniz?

Bizi hemen arayarak, sizlere sunacağımız size özel hizmetlerden faydalanabilir, teknik ve mühendis ekibimiz sayesinde kusursuz çözümlere erişebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.