Yıldırım Paratoner

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü

Sizlere profesyonel çözümleri en uygun fiyatlarla sunacak Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü standartlara uygun şekilde sizlere sunacak bir firma ile çalışmak isterseniz bekliyoruz. Arayın görüşelim.

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü doğal afetler içerisindeki en yakıcı afet olarak tanımlanan yıldırımın yer yüzüne düşmesi esnasında oluşabilecek can ve mal kaybının engellenmesi hedefleyen periyodik bir güvenlik raporudur. Kanunlar çerçevesinde belirtilmiş olan işletme veya konutlardaki paratoner sistemlerinin doğru olarak çalıştığının göstermek adına verilir.

Yıllık olarak tekrarlanması gereken Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü en hızlı ve standartlara uygun şekilde işinin ehli uzman mühendislerimiz tarafımızdan verilmektedir. Raporlama işlemi tamamlanmadan önce isteğe bağlı olarak yapılan anlaşmaya göre test aşamasında çıkan aksaklıklar tarafımızdan giderilmektedir. Tarafımızdan alınmış olan Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü resmi belge niteliğindedir tüm kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

Paratoner sistemleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak, yeni bir paratoner tesisatı kurdurmak veya var olan tesisatınızı tamamen yenilemek isterseniz Paratoner Kurulumu  sayfamızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü vermeden önce paratoner sisteminin öncelikle doğru kurulup kurulmadığının test etmek gerekmektedir. Doğru şekilde kurulumu yapılmış olan paratoner sisteminin kalibrasyonlu cihazlarla kontrolüne geçilir. Paratoner sisteminin tüm parçaları en ince ayrıntısına kadar cihazlar aracılığı ile kontrol edilerek standartlara uygunluk derecesine bakılır. Standartlar dışında kalan parçalar ise mümkünse belirtilen değerlere getirilir değilse yenileri ile değiştirilir.

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü esnasında hassasiyetle kontrol edilmesi gereken iki önemli eleman bulunmaktadır. Biri paratoner yakalama ucu, diğeri ise paratonerin topraklama sistemidir. Topraklama sistemi paratoneri toprak olarak gösterdiğinden dolayı büyük önem taşımaktadır. Doğru çalışmayan topraklama paratonerinde görevini yapmayacağını göstermektedir. Aynı zamanda paratoner yakalama ucu da topraklama sistemi kadar önemlidir ve standartlara uygunluğu en ufak şekilde değişmemelidir.

Tüm testleri başarı ile atlatan istemler için Sakarya paratoner uygunluk raporu düzenlenir ve bu rapora, şirketimize ait konu hakkında rapor verme yetkisine sahip olduğuna dair belgeler ilave edilir.

Sakarya Paratoner Uygunluk Ölçümü

Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulmuş İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gereken bir rapordur. Belirli büyüklükteki işletmeler, fabrikalar, hastaneler, özel okullar, resmi kurum ve kuruluşların her yıl bu raporu tekrarlaması gerekmektedir.

Dilerseniz arayın sizinle hemen görüşme sağlayalım. Yıllık olarak gelip paratonerleriniz için uygunluk raporunu çıkaralım, üzerinizdeki yükleri alalım.

Sakarya Paratoner Ölçüm Raporu

Sakarya paratoner uygunluk raporu her elektrikçi, elektrik mühendisi veya elektrik mühendislik firması tarafından verilebilen bir rapor değildir. Bu raporu verebilmek için bazı sorumlulukları yerine getirmek gerekir. Yıldırım paratoner olarak bölgenin gerekli sorumlulukları yerine getirmiş işletmesiyiz. Sakarya Paratoner Sistemi Tesisat Ölçümü ile birlikte şirketimizin bu işi yapabilmek adına almış olduğu belgeleri de sizlere sunuyoruz.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini raporla birlikte sizlere veriyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1988 yılından bu yana kadar sizlere bir çok elektriksel konuda profesyonel olarak destek verdik ve %100 müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizi uzman teknik ekibimiz ve konunun uzmanı mühendislerimiz ile birlikte veriyor soruna asla müsaade etmiyoruz. Aynı zamanda size en uygun çözümleri sunabilmek adına canla başla çalışıyor verdiğimiz tekliflerle de yüz güldürüyoruz.

Sizde sizi düşünen sizin için çalışan ve işini tam anlamı ile kusursuz bir şekilde ifa eden başarılı ve gerektiğinde 7/24 hizmet veren bir firma ile çalışmak isterseniz bizi aramanızı heyecanla bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.