Yıldırım Paratoner

Sakarya Paratoner Kurulumu

İşini bilen, işinin ehli bir firma ile en son ne zaman çalıştınız? Sakarya paratoner kurulum hizmetlerinde bir çok referansı olan profesyonel bir firma ile en uygun koşullarla çalışmaya ne dersiniz? Cevabınız evet se hemen bizi arayabilirsiniz.

Sakarya Paratoner Kurulumu

Sakarya Paratoner Kurulumu Hizmeti konusunda her anlamda size destek olan ve sorunsuz bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Paratoner hizmeti konusunda firmamız Yıldırım Paratoner profesyonel anlamda hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllar bu alanda pek çok bölgedeki yapıların paratoner ihtiyacını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Sakarya ilinde yaşayan müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarına da en iyi şekilde karşılık verdik.

Yıldırımın yol açtığı hasarların ne kadar büyük olabileceğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Yıldırım düştüğü bölgede elektrik sistemini çökertir ve bunun sonucunda yangın çıkabilir, can ve mal kaybı yaşanabilir. Bu hasarları minumum düzeye düşürmek için yapıların yıldırım düşme ihtimali yüksek olan yerlerine paratoner taktırmak elzemdir.

Biz de tam bu anda devreye girerek Sakarya Paratoner Kurulumu için sizlere en uygun hizmetleri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz dahilinde sunuyor yıldırım kaynaklı doğal afetten korunmanızı sağlıyoruz.

Hızlı Kurulum

Sakarya paratoner kurulumu  hizmetlerinde en hızlı kurulumu sağlıyor doğabilecek mağduriyetleri en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Uygun Çözümler

Sakarya paratoner kurulumu hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarken bütçe planlamalarını zorlamıyor en uygun fiyatlarla çözüm sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Sakarya Paratoner Kurulumu Firması

Paratoner kurulumu binaların en yüksek yerlerine monte edilir. Paratoner montajı büyük bir hassasiyet gerektiren uzman kişiler tarafından alan tarama yakalama mesafeleri hesaplanarak uygulanır.

Paratoner kurulumunda önemli olan prensip yerdeki toprağı bina üzerindeki en üst noktaya çıkarabilmektir ki yıldırım en yakın gördüğü toprağa ulaşıp koruma alanına zarar vermesidir.

Aktif paratonerlerin yaymış olduğu iyonlar sayesinde havada sanki bir yeryüzü algısı yaratmaktadır. Topraklama iletkenleri ile aktif paratonere taşınan topraklama sayesinde iyon yayan aktif paratoner teknolojisi gelen yıldırım akımını aynı eksende geri iter bu sayede yıldırım nötrleşerek yok olur.

Peki yanlış bilinen bir gerçek çoğu eğitimsiz firmalar da yıldırımın toprağa aktarıldığıyla alakalı bilgi sahibi.

Örenek verecek olursak metal bir binada paratonerin yakalama borusu sabitleme ekipmanını hiçbir şekilde izole etme şansımız yok, aynı şekilde iniş iletkenlerinin ’de 1 milyar volta kadar ölçülmüş ve ispatlanmış yıldırımın bu denli yüksek voltaja dayanabilecek bir izolasyon sistemi ’de dünyada bulunmamaktadır.

Hadi iletkenler sayesinde enerjin toprağa aktarıldığını düşünelim ne bina ne de yaşayan bir canlı kalır.

Profesyonel paratoner kurulumu yapan firmamız doğru bilinçli ve konusunda uzman mühendisleri barındıran paratoner kurulum hizmetine yıllarını vermiş ender firmalardandır.

İşinin bilincinde uzmanlaşmış bir firma ile paratoner kurulumunuz emin ellerde.

Yıldırım Paratoner

Sakarya Paratoner Kurulumu ve Montajı

Yapılarınızı yıldırımdan ve yıldırımın yol açtığı facialardan korumak için paratoner kurulumu gerçekleştiriyoruz. Hemen pek çok il ve ilçede olduğu gibi Sakarya ilinde de paratoner kurulum hizmetlerimiz başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Sakarya Paratoner Kurulumu ve Servisi olarak bu alanda sizlere gerekli teknik desteği sunmaktayız. Uzmanlarımızı bulunduğunuz bölgeye yönlendiriyor, paratoner kurulum ve montajı için gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Yapılardaki yıldırım tehlikesini önlemek adına paratoner kurulum ve montaj desteği ekibimiz aracılığıyla profesyonel bir şekilde verilmektedir. Bu alanda uzman personelimiz sizin için gerekli plan ve projelendirmeyi yapıyor kurulum ve montaj konusunda kusursuz destek oluyor. Bu alanda ihtiyacınız olan yardımı almak için firmamız istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Sakarya Paratoner Hizmetleri

Köklü Çözüm Sunuyoruz

Sizlere Sakarya paratoner kurulumu konusunda çözüm odaklı çalışmalar sağlıyoruz. Bu alanda uzman ekibimizle sizlere bu alanda gerekli hizmet kalitesini en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Yıllardır bu alanda başarılı hizmetler sunan firmamızla sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu alanda çalışan mühendislerimiz sizin için gerekli ölçümleri yapıyor, uygun alanlarda paratoner kurulum ve montajını yapıyor.

Sizin sağlığınızı ve yıldırım düşmesi sonucunda yaşayabileceğiniz kayıpları önemsiyoruz. Size en iyi güvenlik önlemleri sunmak adına bu alandaki çalışmalarımızı profesyonelce yürütüyoruz. Sakarya ilinde ve diğer bulunduğunuz bölgelerde paratoner hizmeti almak için firmamızla irtibata hemen geçebilirsiniz.