Yıldırım Paratoner

Körfez Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için uygun fiyatlar sunan işinin ehli profesyonel bir firma işe çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Körfez Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu, belirli büyüklükteki işletmelerin zorunlu olarak can ve mal güvenliğinin sağlanması adına alması gereken hizmetlerden bir tanesidir. Amaç işletmedeki muhtemel elektriksel kaynaklı sorunların ortadan kaldırılması can ve mal güvenliğinin koruma altına alınmasıdır.

Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu sadece bu konu üzerinde belirli eğitimleri almış, aldığı eğitimler sonucunda yasal olarak belgelendirilmiş ve gerekli yerlerden bu hizmeti verebilmek için izinleri almış kişi ve firmalar tarafından sunulabilen bir hizmettir.

Yıldırıp paratoner olarak Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için gerekli başvuruları yapmış, tüm izinleri almış sizlere bu hizmeti kusursuz olarak sunacak bölgenin en güçlü firmaları arasında yer almaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sizlere sunduğumuz hizmet hakkında daha detaylı bilgi alabilir, uygun  çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel mantık ile çalışıyor, işlerimizin kusursuz ilerlemesi için uzman teknik ekip ve mühendislerimiz ile birlikte sorunlara müdahale ediyoruz.

Uygun Çözümler

Sizleri düşünerek en uygun çözümleri sunmak adına anlaşmalı tedarikçiler ile çalışıyor mali açıdan da yüzünüzü güldürüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Körfez Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu yapabilmek için işletme veya mühendislerin öncelikli olarak (E.M.O) Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu belgesi olmayan hiçbir işletme veya şahıs böyle bir yükümlülüğün altına giremez ve afaki yollarla bu işi yapan veya yaptıranlar hem suç işlemiş hem de tüm çalışanlarının yükünü üstlenmiş duruma düşerler.

Yıldırım paratoner olarak uzun yıllardır Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu alanında sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamız gerekli olan tüm sorumlulukları yerine getirmiş ve SMM ve YG tesislerde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgelerine sahip bölgenin en güçlü işletmeleri arasında gelmektedir.

Sizlerle yapacağımız anlaşma sonucunda ilk olarak işletmenin denetimi sağlıyor belirlenmiş olan yasalar çerçevesinde işletmenin uygunluğunu kontrol ediyor ve bunları rapor halinde sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda gerekli olan tüm yönergeleri hazırlıyor imza karşılığında tebliğ ediyor sorun yaşamamak adına gerekli bildirimleri sağlıyoruz.

Körfez Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu 1 Kv üzerinde enerji ihtiyacı bulunan işletmelerde trafo sistemi ve enerjiyi taşıyan elemanların doğru şekilde kullanılmamasından ötürü can ve mal güvenliği açısından riskler oluşturur.

Bu nedenle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) riskleri en aza indirmek, personel ve işletme güvenliğini sağlamak adına yasal düzenlemeler yapmıştır.

Yıldırım paratoner Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu görevini bu yasa ve kanunlara uygun olarak mevzuatta bulunan şartları göz önüne alarak gerçekleştirilmektedir.

Körfez Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Yıllardır sizlere sunduğumuz hizmetin devamlılığı ve sürdürülebilir olması adına gerekli durumlarda tüm teknik ekibimizi ve mühendislerimizi kullanıyor can ve mal güvenliğinin sağlanması için doğru koşullarla doğru hizmeti veriyoruz. Peki neler mi yapıyoruz.

  • İlgili dağıtım şirketi ile olan her türlü resmi prosedür işlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde Enerji kesintisi ve güvenli çalışma önlemleri.
  • Yüksek gerilim tesislerinde elektrik çalışması sonrası kontrolü enerji beslemesi.
  • Elektriksel ölçümler ve raporlandırma hizmeti.
  • Elektrik tesisatı ile ilgili risk analizi.
  • Kompanzasyon pano ve sisteminin takibi.
  • Körfez yüksek gerilim tesislerinde trafo alanı İSG önlemleri.
  • Teknik ekibimiz ve mühendislerimizle her türlü elektrik arıza ve bakım hizmetleri.

Körfez Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Kocaeli ilinin sanayi bölgelerinden biri olan Körfez ilçesinde de yıllardır birçok firmaya Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hakkında kusursuz hizmet sunmaktayız.

Deneyimli, bilgi ve eğitimlere tabi tutulmuş teknik kadromuz ve konunun uzmanı mühendislerimiz eşliğinde endüstriyel elektriğin her alanında birçok referansa sahibiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz verdiği tüm hizmetlerde can ve mal güvenliğini korumak için işini tam anlamı ile yapan firmaların başında gelmektedir.

Sizlere sunacağımız imkanlardan faydalanmak. Körfez yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hakkında detaylı bilgi almak, keşif ve görüşme talep etmek için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.