Yıldırım Paratoner

Körfez Trafo Kurulumu

Körfez Trafo Kurulumu için tüm işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştiren mühendisler eşliğinde hizmet veren bir firma ile çalışmak isterseniz Yıldırım Paratoner olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Körfez Trafo Kurulumu

Körfez Trafo Kurulumu bu bölgede yetkin bir şekilde sunulur. Firmamız bu alandaki taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirir ve sonuca kavuşturur. İşletmenizin elektrikle doğru bir şekilde buluşması için trafo kurulum ve montajı uzman ışığında yapılır.

Yıldırım Paratoner olarak elektrikle ilgili pek çok alanda sayısız hizmet vermiş firmayız. Geçmişteki başarılı çalışmalarımız bugüne ayna tutmaktadır. Bizi başarılı işlerimizden tanıyabilirsiniz. Bize ulaşmak oldukça kolay. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak işimizin kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Trafo kurulum ve montajı konusunda destek almak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir. Firmamız sizlerden aldığı talepler doğrultusunda gerekli çalışmalara hızla başlar. Böylece en hızlı süreçte başarılı bir hizmet almanız sağlanır.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Körfez Trafo Kurulumu Çeşitleri

Körfez Demir Direk Trafo Kurulumu

Orta ölçekli işletmelerde 400 Kva gücüne kadar enerji tüketimi yapılan yerlerde en çok tercih edilen trafo tipidir. Kurulum süreci tarafımızdan en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Onay süreci ise uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak bayalı demir direk kullanımı mümkündür.

Körfez Beton Direk Trafo Kurulumu

Beton direk trafo kurulumları demir direk tarfo kurulumları kadar tercih edilen sistemlerdir 250 Kva gücüne kadar enerji tüketimi yapan orta ölçekli işletmelerde kullanılır. Malzeme seçimi ve sürecin iyi yürütülmesi esastır. Firmamız bu konuda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir.

Körfez Beton Köşk Trafo Kurulumu

Beton köşk trafo kurulumu veya beton trafo köşkü 400 Kva ile 2500 Kva arasında enerji tüketimi yapılan büyük ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır. Uzun ve meşakkatli olarak geçen bu sürecin en başından sonuna kadar en hızlı ve en uygun şekilde sizlere hizmet sunmakta gurur duyarız.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Körfez trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper üretimi
 • 100 kva trafo 160 amper üretimi
 • 160 kva trafo 250 amper üretimi
 • 250 kva trafo 400 amper üretimi
 • 400 kva trafo 630 amper üretimi
 • 630 kva trafo 1000 amper üretimi
 • 1000 kva trafo 1600 amper üretimi
 • 1250 kva trafo 2000 amper üretimi
 • 1600 kva trafo 2500 amper üretimi
 • 2000 kva trafo 3200 amper üretimi
 • 2500 kva trafo 4000 amper üretimi

Körfez Trafo Kurulumu ve Hizmetleri

Trafo alanında deneyimli bir geçmişe sahip firmamız size bu alanda aradığız hizmet kalitesini en iyi şekilde sunar. Körfez Trafo Kurulum Hizmetleri kapsamında sizlere bu alanda uzmanlarımız gerekli desteği en iyi şekilde verir. Doğru plan ve projelendirme çerçevesinde sorunsuz hizmet almanız için gereken yapılır.

Körfez Trafo Kurulumu hizmeti verilirken firmamız şu şekilde bir yol takip eder: Öncelikle işin plan ve proje aşaması gerekli incelemelerden sonra yapılır. Yetkin yerlerden alınan izin ve onay doğrultusunda çalışmalara başlanır. İzin ve onay süreci bu aşamada çok önemlidir. Yetkin yerlerden izin ve onay olmadan yapılan tüm çalışmalar geçersizdir. Firmamız bu sürecin bilincinde olup tüm sürecin profesyonel takipçisi olur. Nihayetinde başarılı ve sorunsuz bir trafo hizmeti almanız sağlanır.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Körfez Trafo Kurulumu
Yıldırım Paratoner

Körfez Trafo Kurulumu Ücretleri de bu alanda merak edilen konuların başında gelir. İşin kalitesi kadar bu alanda talep edilen ücret de önemlidir. Firmamız siz değerli müşterilerimizi bu alanda mutlu edecek şekilde ücret politikası talep eder. Genelde güncel fiyatlar çerçevesinde ücret talep etsek de pazarlık payını ihmal etmemekteyiz.

Firmamız elektrikle ilgili pek çok alanda uzun yıllar deneyim sahibi olmuş başarılı hizmetler sunan bir firmadır. Firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Bizi arayarak bu alanda hizmet talep edebilirsiniz. Ücretler konusunda bilgi edinmek için de firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bizi arayın size hemen geri dönüş sağlayalım. Aklınızdaki tüm soruların cevabını doğru şekilde almak için bizi arayabilirsiniz.