Yıldırım Paratoner

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu işlemler ciddi bilgi ve birikim gerektiren bir hizmettir. Profesyonel olarak destek alacağınız bir işletme sizi topraklama konusundaki tüm sorunlardan kurtarabilir. Bizimle hemen iletişime geçerek bu bağlamda kusursuz hizmet ve uygun fiyatlı teklifler alabilirsiniz.

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu

Elektrik işletmeler için desek bile belli bir enerjiye ihtiyaç duyan her yer için halen dünya üzerinde kullanılan en önemli enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Elektrik enerjisinin doğru kullanımı işletmelerin sürdürülebilir olmasını sağlarken yanlış kullanım veya yanlış yapılmış sistemler sizleri sürekli olarak olumsuz yönde etkileyecektir.

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu hizmetindeki yegane amaç can sağlığının korunması olsa da sizlere de dolaylı yönden büyük avantajlar sağlayacaktır. Elektriksel olarak çıkabilecek felaketlerin önlenmesinde büyük rol oynar ve çevreye gelecek zararları engeller.

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu sayesinde kullanılmakta olan makineler ve cihazlar da güven altına alınış olur. Buda size ilave en azından bakım ve onarım masraflarına karşı güvende tutar, gider maliyetlerinin en aza düşmesine yardımcı olur.

Profesyonel Raporlama

Tüm raporlama hizmetlerini konunun uzmanı teknik ekiplerimizin de desteği ile mühendislerimiz aracılığı ile veriyoruz.

Uygun Çözümler

Raporlama hizmetlerinde tüm metrikleri verilen hizmete uygun cihazlar yardımı ile en uygun koşullarla sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu işlemi her yıl tekrarlanması gereken topraklama sistemi üzerine herhangi bir sorun olup olmadığını gösteren en önemli güvenlik tedbirleri içerisinde bulunmaktadır. Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu işlemi ise sadece EMO yani Elektrik Mühendisleri Odasının vermiş olduğu eğitimler sonucunda alınan yetki belgesi ise gerçekleştirilebilen bir işlemdir.

Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu ile Körfez topraklama ölçümü ve uygunluk raporu bazı kişiler tarafından yanlı bilinse veya yönlendirilse de iki farklı isimle anılan tek bir hizmettir.

Topraklama sistemi zaman içerisinde direnç kaybına uğrayarak deforme olabilir buda olması gereken standartların altına düşmesine neden olur. Standartların altında olan topraklama sistemi ise statik enerjinin oluşmasını sağlayan adeta kötü huylu bir kanser görevi görür. Statik enerji özellikle elektronik devrelerin bozulmasına neden olarak cihaz ve makinelerin bozulup sizlere masraf çıkartmasına neden olur. 

Körfez Topraklama Ölçümü Uygunluk Raporu

Hem can hem de mal güvenliğinin korunması adına sağlam kurulmuş bir topraklama sistemi hayat kurtarıcı olarak adlandırılabilir. Aynı zamanda kullanılan makine ve elektronik cihazların ömrünü uzatır ve istemeden de olsa çevreye verilebilecek zararlardın engellenmesini sağlar.

Körfez topraklama ölçümü ve bu ölçümün raporlanması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İSG firmaları ve itfaiye raporlarında bulundurulması zorunlu olan kanunen belirli işletmelerden istenen bir raporlamadır ve hakkaniyetli şekilde yapılması şarttır.

Körfez Topraklama Ölçümü ve Uyumluluk Belgesi

Yıldırım Paratoner tarafından yapılan, revize edilen veya sorunları düzeltilen topraklama sistemi tam anlamı ile resmi olarak belirtilen şekillerde yapılmakta ve işlem sonucu standartlara uygun olarak sizlere  raporlanmaktadır.

  • Körfez Topraklama Sistemi Ölçüm Raporu işlemleri profesyonel mühendis ve teknik ekibimi ile birlikte en uygun koşullarla yürütülür.
  • Gerekli ölçüm ve istenilen testler uygulandıktan sonra rapora EMO tarafından alınan yetki belgesi ilave edilir.
  • Raporlama hizmeti sislere sunulurken ölçüm için kullanılan cihazlara ait gerekli bilgi ve test sonuçları da raporla beraber sizlere sunulur.

Neden Yıldırım Paratoner?

1988 yılından günümüze kadar sayısız firmaya hizmet vermiş olan şirketimiz bir grup şirketler üyesidir. Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Yıldırım Paratoner endüstriyel elektriğin hemen her alanında sizlere hizmet vermektedir.

Bölgelere ayrılmış olarak geniş teknik ekibimiz ve mühendis kadromuzla birlikte bizlere ihtiyacınız olduğu her an en hızlı şekilde yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

İşin, işleyişin ve sürdürülebilirliğin düşmemesi, mağduriyetlerin yaşanmaması adına gerekirse 7/24 sizlerin yanında oluyor profesyonel hizmeti en uygun koşullarla sunuyoruz.

Sizlerde işinizi kendi işi gibi benimseyecek, verdiği hizmeti hakkaniyetle yerine getirecek, sizlere en uygun çözümlerle iş ve akış odaklı gelecek bir firma ile çalışmak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.