Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu yıldırım savar olarak bilinen paratoner sistemlerinin doğru çalıştığını gösteren belgedir. Firmamız aracılığı ile profesyonel şekilde ve en uygun koşullarla verilmektedir.

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu doğal afetler içerisinde olan yıldırım düşmesini kapsayan, bu esnasında oluşabilecek can ve mal kaybının önlenmesini hedefleyen güvenlik sistemine ait raporudur. Yasalarca belirtilmiş olan işletme ve konutlardaki paratoner sistemlerinin doğru olarak çalıştığını ortaya koyan resmi belgedir ve her yıl yenilenmesi mecburidir.

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu doğru şekilde ve en hızlı biçimde konu hakkında yetkin deneyime sahip uzman mühendislerimiz aracılığı ile tarafımızdan verilmekte ve çıkartılacak rapor öncesinde isteğinize göre bütün aksaklıklar giderilmekte sistem standartlarda gösterilen şekilde yenilenip, düzenlenmektedir. Yıldırım Paratoner tarafından almış olduğunuz Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu resmi olarak bitin her yerde kabul görmektedir.

Hala bir paratoner sisteminiz yoksa ve en hızlı şekilde kurulum yapmak istiyorsanız Körfez Paratoner Kurulumu için hazırladığımız sayfayı inceleyebilir ve bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu vermek için işlemlere başlamadan tesisat üzerindeki ilk kontrollerin gözle yapılması gerekmektedir. Gözle yapılan kontrol sondasında kalibrasyonlu cihazlar devreye girer. Paratoner sistemi üzerinde kullanılmış olan yardımcı malzemelerin mevzuatta belirtilmiş olan standartları karşılaması gerekmektedir. Standartlara uygun olmayan sistemler üzerinde sizlerle yapılacak anlaşma doğrultusunda gerekli düzenlemeler tarafımızca sağlanacaktır.

Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu için sistem elemanlarının bir bir kontrol edilmesi şarttır. Klemens kontrolü, oksitlenmenin olup olmadığının kontrol edilmesi, topraklama, koruma borusu gibi parçaların hepsi özel olarak üretilmiş cihazlar aracılığı ile kontrol edilir. Standartlara uygun olup olmadığı cihazlar üzerindeki verilere göre değerlendirilir.

Tüm testleri tam anlamı işe geçen paratoner sistemleri için Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu düzenlenir. Düzenlenen rapora ilaveten verilecek ilave belgeler aşağıda belirtilmiştir.

Körfez Paratoner Uygunluk Ölçümü ve Raporu

Körfez paratoner uygunluk raporu yasalar tarafından belirlenmiş olan belli büyüklükteki işletmeler ve kurum ve kuruluşlarda zorunlu olarak yıllık yaptırılması gereken güvelik tedbiridir. Aynı zamanda hazırlanan bu rapor Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulmuş, İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Arzu ederseniz karşılıklı olarak yapacağımız anlaşmaya istinaden şirketimiz her yıl belirlenmiş olan zamanda gelip Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu sizler için hazırlayacaktır.

Körfez Paratoner Ölçüm Raporu

Körfez paratoner uygunluk raporu her firma veya elektrik mühendisi tarafından verilebilir bir rapor değildir. Bu rapor sadece belirli şartları yerine getiren işletmeler tarafından düzenlenebilir. Yıldırım paratoner de bölgedeki bu şartları yerine getirmiş bir işletmedir. Verdiğimiz rapora ilaveten aşağıda yazılı belgeler tarafınıza sunulmaktadır.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini her işlem sonucunda yapılan işlemin resmiyete dayanması için sizlere sunuyor verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım Paratoner olarak 1988 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Körfez ve çevresinde elektrik ve mühendislik alanlarında sizlere en uygun çözümleri sunabilmek adına canla başla çalışıyor verdiğimiz tüm hizmetleri uzman kadromuz eşliğinde veriyor, mühendislerimiz denetiminde görevimizi ifa ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına sizlere gerekli durumlarda 7/24 hizmet veriyor mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz. Gerek Körfez Paratoner Ölçümü ve Tesisat Raporu gerekse verdiğimiz tüm hizmetleri en hızlı şekilde ve profesyonelce çözümlüyor hataya maal vermiyoruz.

Sizde sizi düşünen sizin için çalışan sizin için sürekli uygun koşullu düşünceler ortaya koyan bir firma ile aynı yolda yürümek isterseniz sunduğumuz size özel çözümler hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.