Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Kurulumu

Körfez Paratoner Kurulum firması olan Yıldırım Paratonerin sizler için hazırlamış olduğu uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetten hemen istifade etmek istemez misiniz? Bizimle hemen iletişime geçerek sizle için sunduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Körfez Paratoner Kurulumu

Paratoner kurulumu yapıların yıldırım gibi doğal afetlerden korunması için kurulan güvenlik sistemlerdir. Üzerindeki çekici özelliği ile yapıların uygun yerlerine yerleştirilen paratoner sistemleri sayesinde yapılarınız yıldırımdan korunur. 

Körfez Paratoner Kurulumu ve Montaj olarak bu bölgedeki yapılarınızın paratoner ihtiyaçları firmamız aracılığı ile tedarik edilir. Siz değerli müşterilerimizin bu alandaki taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek adına firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. 

Firmamıza bu alandaki taleplerinizi ilettiğiniz anda firmamız gerekli kurulum hizmeti için siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Sizin tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçmek. Bizimle iletişime geçerek gerek hizmetlerimizin kalitesi gerek fiyat ve diğer konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Kurulumunda Profesyonel Çalışma

Paratoner kurulumu öncesi uzman mühendislerimiz eşliğinde yerinde detaylı keşif yapıp en uygun paratoner koruma tesisatını seçiyoruz.

Körfez Paratoner koruma tesisatı alan tarama hesaplarına göre yarı çap ve tam koruma çapı olarak hassasiyetle hesaplanıp en uygun koruma çapına göre bir ya da birden fazla ihtiyaca göre paratoner tesisi tesis ediyoruz.

Paratoner montajını yapmış olduğumuz tesislerde paratoner malzemelerini TSE li ve standartlara uygun tam teşekkürlü olarak kurulumunu yapıyoruz.

Körfez Paratoner Çeşitleri

Paratoner sistemleri iki ayrı çeşit ile önümüze çıkmaktadır. Yıldırım paratoner olarak istenilen her çeşitteki paratoner kurulum ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılıyoruz. 

Aktif ve Faraday olarak bilinen paratoner çeşitleri birbirine yakın sistemler olsa da yakalama kapasitesi açısından faraday sistemler bir adım daha öndedir. Geniş ve kafes şeklindeki  yakalama ucu sayesinde daha çok alana hizmet edebilmektedir.

Körfez Paratoner Kurulum Firması

Hem sanayi hem de geniş bir yaşam alanına sahip olan Körfez ve çevresi aynı zamanda yükseklerde ormanlık alanla dikkat çekmektedir. Paratoner bu bölge için mutlak surette yıldırımdan korunmak için gerekli güvenlik sistemleri içinde gelmektedir. Yıldırım Paratoner olarak sizlere Köfrez paratoner kurulumu hizmetlerinde sonsuz destek sağlıyor işlemleri hızlı şekilde çözümlüyoruz.

Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Kurulumunda %100 Müşteri Memnuniyeti

Hedeflerimiz ve gayelerimiz arasında siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda gelmektedir. Körfez Paratoner Kurulumu olarak sizlerin bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama gayretindeyiz. Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma sistemimiz ile sizlerin bu alandaki her türlü teknik destek ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamaktayız.

Firmamız Körfez paratoner kurulumu konusundaki çalışmalarını başarılı çizgisi ile uzun yıllar devam ettirmektedir. Bu alanda gereksinim duyulan her türlü teknik destek, kurulum ve montaj hizmetleri firmamız aracılığıyla üstün kalite hizmet esasları çerçevesinde gerçekleşir. Sorunsuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet odaklı çalışma olanaklarımızdan yararlanmak için sizlerin de taleplerini bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Körfez Paratoner Kurulumunda Uygun Fiyat

Firmamız her türlü yapıların paratoner kurulum ihtiyacını profesyonel olarak karşılamaktadır. Körfez Paratoner Kurulumu ücretleri konusunda da siz değerli müşterilerin bu alandaki ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermekteyiz.

Ekonomik fiyat garantisi ile sizlere bu alanda en uygun fiyat politikasıyla destek olmaktayız. Böylece yapılarınızın ihtiyacı olan paratoner kurulum gereksinimlerinizi en hesaplı şekilde gidermekteyiz.

Bizleri arayarak bu alanda yapmış olduğumuz hizmetler ve ücretler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ücret konusunda size özel olan indirim ve fiyat politikamızı da öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımızı sizlerin bütçesini aşmayacak ölçüdedir. Bu konuda merak ettiğiniz tüm detayları firmamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bunun için bizleri iletişim numaralarımızdan aramanız yeterlidir.