Yıldırım Paratoner

Kocaeli Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmeti sunan elektrik ve mühendislik firmaları arasında bir çok referansa sahip, başarılı ve işinin tam anlamı ile yapan bir firma ile çalışmak isterseniz Yıldırım Paratoner olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Kocaeli Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu sadece bu iş için belirli eğitimlerden geçmiş, belli sorumlulukları yerine getirmiş firma veya elektrik mühendisleri aracılığı ile uygulanabilecek bir hizmettir. Bu hizmeti sunabilmek için elektrik mühendisi veya elektrik mühendislik firması Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) tarafından verilen Yüksek gerilim işletme sorumluluğu belgesini almış olması gerekmektedir.

Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için belgesiz kişilerce yürütülebilecek afaki işlemlerin sonucunda doğabilecek sorunlardan, bu hizmeti sunan ve bu hizmeti alan işletmeler sorumludur. Yapılan afaki işler veya yapılmayan işlerden ötürü cezai hatta olası bir sorun sonucunda adli işleme tabi tutulabilir. Bu nedenle bu hizmeti hakkı ile verecek gerçek belge sahibi kişiler veya firmalar ile çalışmak atılacak en doğru adımdır.

Firmamız Yıldırım Paratoner Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için gerekli tüm belgelere sahip elektrik ve endüstriyel elektrik üzerine yıllardır hizmet veren, bölgenin en çok tercih edilen firmaları içerisinde yer almaktadır. Bizi hemen arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir, sizlere sunduğumuz imkanlar için fikir edinebilirsiniz.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kocaeli Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğundaki yegane amaç insan hayatını güvence altına almak, işletmenin maddi ve manevi çıkarlarını korumak, çevreye istemeden verilebilecek zararları en minimal düzeye düşürmektir.

Firmamızın u bağlamda sizlere sunduğu uygulamaların tümü Elektrik Mühendisleri Odası (E.M.O) ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığınca hazırlanmış olan standartlar doğrultusundadır. Kanun ve mevzuatlar ile belirlenmiş olan maddeler harfiyen hizmeti alan işletme üzerinde uygulanmaktadır.

İlk işimiz ise denetimdir. Kocaeli yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu için anlaşma yapılan işletme içerisinde yapılacak denetim sonucundaki hatalar, eksikler, olması veya olmaması gerekenler rapor halinde işletmeye sunulur. Var olan eksiklerin giderilmesi için gerekenler yapılır. Bu süreçte personelin yapması ve yapmaması gerekenler çalışanlara imza karşılığında tebliğ edilerek iş başlatılır.

Kocaeli Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

Kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğu 1 Kv üzerinde enerji tüketimine ihtiyaç duyulan işletmeler için EMO) Elektrik mühendisleri odası ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığınca can ve mal güvenliğinin korunması adına, olabilecek sorunlar baştan görerek engellemek için istenilen bir hizmettir.

Biz bu hizmeti size sunabilmek için tüm teknik ekibimiz ve mühendislerimizle birlikte çalışıyor, almış olduğumuz sorumluluğun bilincinde olarak hareket ediyor, işinizi kusursuz şekilde ifa ediyoruz.

Kocaeli Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

Kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğunu tek bir hizmet gibi gözükse de alt tarafından bir çok hizmeti içerisinde barındıran bir servistir. Peki bu hizmeti sislere sunmak adına hangi işlemleri yapıyor hangi konulara dikkat ediyoruz?

  • Dağıtım şirketi ile ortak çalışarak resmi işlemleri yürütüyoruz.
  • Enerji kesintisi ve güvenli çalışma yöntemleri için gerekli önlemleri alıyoruz.
  • YG tesisleri içerisinde olması gereken olan tüm projeleri yönetiyor elektriksel faaliyetleri düzenliyoruz.
  • Sürekli olarak ölçüm ve raporlama hizmeti sunuyoruz.
  • Kompanzasyon panosu ve sistemi üzerinde Reaktif takibini sağlıyoruz.
  • Elektriksel açıdan İSG için gereken çalışmaları yürütüyoruz.
  • Teknik anlamda sizlerin yanında oluyoruz.

Kocaeli Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğunun ne denli önemli olduğunu, insan sağlığı ve mal güvenliği açısından neler yaptığımızı sizlerle paylaştık.

1988 yılından bu güne kadar elektriksel konuların endüstriyel alanında sizlere profesyonel olarak en uygun çözümleri sağladık. Sizler de gerek YG işletme sorumluluğunda gerekse diğer konularda profesyonel bir firma ile çalışarak kısa zamanda sorunlarınızın çözülmesini istemez misiniz?

Bizi hemen arayın, sizlere sunacağımız özel hizmetler hakkın bilgi sahibi olun. Aynı zamanda uygun ve çözüm odaklı çalışmalarımızdan yararlanın.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.