Yıldırım Paratoner

Kocaeli Trafo Kurulumu

Kocaeli trafo kurulumunda yüksek kaliteli ürünler, bilinçli, iş bitirici işlemler, profesyonel hizmet anlayışı ile her zaman sizlere en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Kocaeli Trafo Kurulumu

Kocaeli Trafo Kurulumu bu bölgedeki uzmanlar aracılığıyla en iyi hizmet kalitesiyle sunulur. Elektrikle ilgili hemen her alanda belli bir yetkinlik düzeyine gelmiş firmamız trafo hizmetlerinde aradığınız kaliteli hizmeti en iyi şekilde verir. Yıldırım Paratoner olarak yıllardır bu işlerde uzmanlaşan firmamız yaptığın işin hakkını veren ender firmalardan birisidir.

Trafo işleri uzmanlık isteyen belli bir deneyim gerektiren işler arasındadır. Bu alanda gerekli sürecin en iyi şekilde takip edilmesi gerekir. İşlerin doğru yöntemlerle işleyişi dışında yetkili yerlerden gerekli izinlerin alınması da çok önemlidir. Aksi durumda yapılan tüm çalışma ve çabalar boşa gidecektir.

Firmamız iş bilincinde olup tüm sürecin en iyi takipçisidir. Gerekli izin ve onayları aldıktan sonra sizlerin vekaleti doğrultusunda plan ve projelendirme işlemi yapılır. Diğer süreçler deneyimli ve eğitimli teknisyenler aracılığıyla takip edilir ve yerine getirilir.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kocaeli Trafo Kurulumu Çeşitleri

Kocaeli Demir Direk Trafo Kurulumu

Kocaeli Demir Direk Trafo Kurulumu için matematiksel olarak belirlenmiş sınırlar 50 Kva ile 400 Kva arasındadır. Kurulum bedeli açısı ile değerlendirmek gerekirse köşk tipi trafoya göre daha uygundur. Genel olarak orta büyüklükte bulunan iş yerleri için çok kullanılan trafo şeklidir. Kocaeli Demir Direk Trafo Kurulumu için talepleriz doğrultusunda boyalı demir kullanılmaktadır.

Kocaeli Demir Direk Trafo Kurulumu sırasında ölçümler büyük önem taşımaktadır. Yapılan ölçüm sonucundaki tüm değerler hesaplanarak doğru trafonun kurulması esastır. Tüm hesaplamalar tarafımızdan tüm detaylar göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Kocaeli Beton Direk Trafo Kurulumu

Kocaeli beton direk trafo kurulumu, 50 Kva ile 250 Kva arasındaki değerde enerji tüketimi yapılan küçük ve orta ölçekteki işletmelerde kullanılmaktadır. Biz her işlemde olduğu gibi Kocaeli trafo kurulumunda da hem kendi hem de verdiğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermemek adına ürün seçimine dikkat ettiğimiz gibi işçiliğe de oldukça özen gösteriyoruz. Tüm hesaplamalı mühendislerimize yaptırtıyor aynı zamanda kurulumu takip ettirtiyoruz.

Kocaeli Beton Köşk Trafo Kurulumu

Kocaeli Beton Köşk Trafo Kurulumu 400 Kva üzerinde 2500 Kva altında enerji tüketimi kullanan işletmelerde tercih edilen trafo tipidir. Orta ve büyük işletmelerde kullanılan trafo köşkünün kurulumundaki tüm süreçler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Kocaeli trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva değerindeki trafo 80 amper yük
 • 100 kva değerindeki trafo 160 amper yük
 • 160 kva değerindeki trafo 250 amper yük
 • 250 kva değerindeki trafo 400 amper yük
 • 400 kva değerindeki trafo 630 amper yük
 • 630 kva değerindeki trafo 1000 amper yük
 • 1000 kva değerindeki trafo 1600 amper yük
 • 1250 kva değerindeki trafo 2000 amper yük
 • 1600 kva değerindeki trafo 2500 amper yük
 • 2000 kva değerindeki trafo 3200 amper yük
 • 2500 kva değerindeki trafo 4000 amper yük

Kocaeli Trafo Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Kocaeli Trafo Kurulum hizmetlerinde bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır: Öncelikle bu alanda size en iyi hizmet kalitesini sunacak firma seçimini doğru yapmanız gerekir. İşle ilgisi olmayan deneyimsiz ve bilinçsiz firmalardan destek almak hem zaman hem de para kaybıdır.

Yıldırım Paratoner olarak firmamız alanında profesyonel güvenir firmaların başında gelir. Müşterisini düşünen ve önemseyen ender firmalardan birisi olarak firmamızdan düşünmeden destek talep edebilirsiniz. Firmamızın yapmış olduğu başarılı çalışmaları inceleyerek firmamıza olan güveninizi tazeleyebilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Kocaeli Trafo Kurulumu hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Kocaeli Trafo Kurulumu İçin Bizi Arayın

Kocaeli Trafo Kurulumu konusunda uzman desteği sağlayan firmamızdan istediğiniz zaman yardım talep edebilirsiniz. Firmamız kurumsal olarak çalışmalarını kayıt altına alan ve anında iletişim sağlayabileceğiniz firmalardan birisidir. Referanslarımıza göz atarak geçmişteki başarılarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yetkinlik belgelerimizi inceleyerek bize olan güveninizi en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmak için bizi arayın size yardımcı olalım. İletişim numaralarından bize anında ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde müşteri temsilcilerimiz sizlere merak ettiğiniz konularda destek olmak için telefonun bir ucunda beklemektedir. Ne zaman isterseniz müşteri temsilcilerimizle bağlantı kurabilirsiniz. İstediğiniz ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Tüm sorularınız içtenlikle cevaplanacağından emin olabilirsiniz.