Yıldırım Paratoner

Kocaeli Paratoner Kurulumu

Doğal afetler içerisindeki yıldırımdan korunmanın en kolay yolu Kocaeli Paratoner Kurulumu ve paratoner sistemleridir. Paratoner kurulum firması arıyor ve işinin hakkını veren bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizleri arayabilir konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Paratoner Kurulumu

Paratoner hizmetleri pek çok ilde başarılı bir şekilde verilmektedir. Kocaeli Paratoner Kurulum Firması olarak firmamız Kocaeli sınırları içinde bulunan yapıların paratoner ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kurulum ve montaj konusunda ilgili yerlere firmamız destek sağlamaktadır. Talep ettiğiniz bölgelere gelerek yapıların genel durumunu inceliyor, gerekli ölçümleri alıyor ve yapılarınıza paratoner kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Yıldırım düştüğü bölgede büyük hasarlar veren bir doğal olaydır. Yıldırımın düştüğü bölgede elektrikler zarar görmekte, yangın tehlikesi çıkmakta ve mal kaybı dışında can kaybı gibi büyük tehlikelerde yaşanabilmektedir. Yapılara konulan paratonerler yıldırımı kendine çekerek yıldırımın yapıya ve içindekilere zarar vermesini önlemektedir. Siz de yapılarınızın yıldırımdan korunması adına paratoner sistemini yapılarınıza kurdurabilirsiniz.

Hızlı Çalışma

Verdiğimiz Kocaeli Paratoner Kurulum Hizmetlerinde en hızlı şekilde yapacağımı işi projelendiriyor kurulumu uzman ekibimizle birlikte tamamlıyoruz.

Uygun Fiyatar

Kocaeli paratoner kurulumunda sizlere en uygun fiyatları sunabilmek için bir çok üretici ile birlikte çalışıyor müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kocaeli Paratoner Kurulumu

Bir milyar voltta kadar çıkabilen yıldırım elektrik boşalmaları bina ve yapılarda ciddi hasarlara neden olabilir. Elektrikli ekipmanın kullanıldığı endüstriyel tesislerde, ani güç artışı ekipman makine ve ünitelerde büyük arızalara neden olabilir. Sunucu odalarında, kontrolsüz doğal statik elektrik akımı, server’da depolanan bilgileri yok edebilir. Binalara yıldırımdan korunma paratoner kurulumu, insanların, yaşamlarının ve sağlıklarının güvenliğini sağlamak için gereklidir.

Kocaeli çevresinde ikamet ediyor veya bir işletmeniz varsa hemen bizimle iletişime geçin. Sizlere Paratoner kurulumu hakkında destek verelim.

Kocaeli Paratoner Kurulum Firması

Kocaeli paratoner kurulumu yapan firmalar arasında ismini duyurmuş ve her gecen gün müşteri pörtleyin genişleten firmamız paratoner montajında birçok resmi kurum ve özel kuruluşlara hizmet vermiştir.

Kocaeli paratoner kurulumu yapan firmalar arasında 1988 yılından bu yana paratoner ölçüm bakım ve raporlandırma hizmetini Yıldırım Paratoner olarak vermekteyiz.

TSE Belgeli Kocali Paratoner Kurulumu

Paratoner kurulumunda güçlü stok bulunduran firmamız Yıldıırm Paratoner her daim uygun fiyatlarla müşterilerinin yüzünü güldürmekte her yıl periyodik kontrol ve bakımlarını üstün teknolojik kalibrasyonlu cihazları yaparak paratoner tesislerini raporlandırmaktadır.

Yıldırım şakaya gelmez Paratoner montajı yapmadan önce tüm kullandığımız paratonerlerin tip test görseli laboratuvar darbe raporu ve TSE belgelerini müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kocaeli Paratoner Kurulum Avantajları

  • Yapıları yıldırım tehlikesinin yol açtığı tahribatlardan korur.
  • Yapılarda yıldırım düşmesi nedeniyle yaşanan mal ve cam kaybının önüne geçer.
  • Yıldırımın etki alanına göre zararın en aza indirilmesinde yardımcı olur.
  • Maddi ve manevi zararların önüne geçerek yıldırımdan en az zararla kurtulmaya yardımcı olur.
  • Paratonerler sayesinde sadece yapıdaki hasarlar değil yakın çevredeki canlı cansız varlıklar da yıldırım tehlikesinden korunur.
  • Yangın tehlikesinin önüne geçilir.
  • Elektrikle çalışan elektronik aletlerin zarar görmesinin önüne geçilir.
  • Uygun fiyatlı yıldırıma karşı tek koruma sistemidir.
Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Paratoner Nasıl Çalışır?

Yıldırım Anında Paratoner İletkenlerinde Enerji Oluşumu

Kocaeli Paratoner kurulumu ve montaj hizmeti bu bölgede hizmet veren personellerimizi aracılığıyla en iyi hizmet kalitesiyle sağlanır. Paratoner kurulum ve montajı oldukça basit ve kolay bir hizmettir. 

Bu alanda uzman kişiler gerekli teknik bilgilere sahip olduğu için kurulum kısa süre içinde gerçekleşir. Firmamız bu alanda profesyonel personeli ile Kocaeli paratoner kurulumu ve montaj hizmeti konusunda en iyi desteği sağlamaktadır. Alanında uzman ekibimiz sizlere bu alanda gerekli tüm yardımı mükemmel hizmet kalitesiyle sunmaktadır.

Diğer tüm bölgelerde olduğu gibi Kocaeli ve çevresinde de yapılarınız için paratoner talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan bu alanda destek almanız çok kolay. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın size paratoner kurulumu konusunda en iyi şekilde yardımcı olalım. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi bu alanda uzman mühendislerimize iletebilirsiniz.