Yıldırım Paratoner

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu almak için profesyonel hizmet veren bir firma ile uygun fiyatlarla çalışmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek arzu ettiğiniz hizmete hemen ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu elektrik yüklü yıldırımın yer yüzüne düşmesi sonucunda oluşabilecek can ve mal kaybının korunası için istenilen ufak bir güvenlik tedbiridir. Kanunlarca belirtilmiş ölçekteki işletmeler, özel ve kamu kuruluşlarındaki paratoner sistemlerinin en düzgün şekilde çalıştığının tespiti için istenilen bu rapor yıllık olarak tekrarlanması mecburidir.

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu için en hızlı şekilde çözümler üreten mühendislerimiz tarafından sunulan bu hizmet sonucunda anlaşmaya bağlı olarak tüm aksaklıklar da tarafımızdan giderilmektedir. Yıldırım Paratoner tarafından alacağınız bu hizmet sonucunda sizlere verilen Kocaeli Paratoner Denetim Raporu tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

Eğer bir paratoner sisteminiz yoksa, yeni bir paratonere ihtiyacınız var veya sıfırdan bir kurulum yaptırmak istiyorsanız bizimle hemen irtibata geçebilir veya Paratoner Kurulumu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu

Kocaeli Paratoner Topraklama Denetimi

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu işlemleri ilk önce kullandığınız paratoner sistemi çıplak göz ile kontrol edilir. Bu kontrolün amacı paratonerin standartlara uygun olarak kurulup kurulmadığının saptanmasını kapsamaktadır. Konum ve kurulum konusunda herhangi bir problemi olmayan paratonerlerin kalibrasyonlu cihazlarla testleri yapılır.

Tüm parçalar üzerinde yapılan testler sonucunda herhangi bir deformasyon veya oksit olup olmadığı anlaşılmaktadır. Sitemin standartlara uygun olması sonucunda Kocaeli Paratoner Topraklama Ölçüm ve Raporu işlemi başlar. Belirlenmiş olan standartlara uymayan paratoner sistemleri üzerinde iyileştirme veya parça değişimi yapılmaktadır.

Paratonerlerin özenle incelenmesi gereken topraklama sistemi ve yakalama ucudur. Bu iki sistem paratonerin adeta şah damarıdır ve bu mekanizma üzerinde oluşmuş olan sorunlar ile çok özel olarak ilgilenmek gerekir. Aksi taktirde paratoner gerçek anlamda görevini ifa edemeyecek aynı zamanda zarar vermeye müsait olacaktır.

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu

Kocaeli paratoner uygunluğunun raporu yasalarla belirtilmiş ölçekteki firmalar ile birlikte belirli kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda her yıl düzenli şekilde yaptırılması zorunlu kılınan güvelik tedbiridir. Aynı zamanda bu raporlama İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Eğer Kocaeli Paratoner Denetim Raporu için anlaşmalı olduğunuz bir firma yok veya çalıştığınız firmadan memnun değilseniz bizimle hemen iletişime geçiniz. Her yıl gelelim, paratoner sistemlerinizi kontrol ederek uygunluk raporunu sizlere verelim.

Kocaeli Paratoner Uygunluğunun Raporu

Kocaeli Paratoner Denetim Raporu için bu işi ifa edebilmek adına yetkinlik belgelerini almış bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Yıldırım paratoner olarak biz Kocaeli Paratoner Denetim Raporu verebilmek için tüm belgelerimizi almış bulunmakla birlikte bölgenin yetkili işletmesiyiz. Raporlama ile birlikte konu ile ilgili aşağıdaki firmamıza ait belgeleri sizlere teslim ediyoruz.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini sizlere teslim ediyor almış alduğunuz raporu yetkili işletme aracılığı ile aldıüınızı kanıtlıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1988 yılından bu güne kadar size elektrik  özelliklede sanayi ve endüstriyel elektrik ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi uyguluyoruz.

Memnuniyetini sağlamak adına fiyatlarımızda da verdiğimiz hizmetin kalitesine oranla en uygun fiyatları sunuyor, bütçe açısından da müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Aynı zamanda tüm hizmetlerimizi uzman teknik ekip ve mühendislerimiz aracılığı ile sunuyor yaptığımız işlerin hiç birinde hataya maal vermiyoruz. Tüm projelendirme işlemlerini ise mühendis ekibimiz aracılığı ile hazırlıyoruz.

Biz sizi düşünerek sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına tüm imkanlarımızı seferber ediyor, verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi almak adına bizi aramanızı bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.