Yıldırım Paratoner

Kocaeli Kompanzasyon Kurulumu

Kocaeli kompanzasyon kurulumu için sizlerin yanında olan sizi düşünen ve uygun fiyatlı bir firma  ile çalışmayı düşünürseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. 

Kocaeli Kompanzasyon Kurulumu

İşletmelerinizin için önemli bir yere sahip elektrik tüketimin doğru kullanımı noktasında kompanzasyon kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Kocaeli Kompanzasyon Kurulumu bu ildeki işletmeler için güvenle yerine getirilir. Firmamız bu alandaki enerji tüketiminizi doğru yönlendirmeniz adına sizlere Kocaeli kompanzasyon kurulumu ve bununla beraber gelen hizmetleri vermektedir. Firmamızdan bu alanda etkili destek alabilirsiniz.

Kompanzasyonun kısaca tanımı elektrik akımında oluşan aktif ve reaktif güçlerin kontrol altına alınmasıdır. Aktif olan güç enerji tüketimi konusunda oluşan ve ihtiyaç olan güçtür. Reaktif güç ise enerji tüketimi sonrasında ihtiyaç fazlası atık güç olarak tanımlanır. Bu gücün doğru izole edilmesi ve değerlendirilmesi enerji israfı ya da kaybının büyük ölçüde önüne geçecektir. Kompanzasyon hizmetleri tüm bu çalışmaları içine alınan çalışmalar bütünüdür.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Kompanzasyon sistemlerinin bulunmaması veya bu sistemler üzerindeki arızalar elektrik faturaları üzerinde ciddi artışa neden olmaktadır. Reaktif enerjinin dengelenmemesi bu cezaların yükselmesini sağlarken doğru çalışan bir sistem sizi ciddi masraflardan korur. Genelde kondansatör, sigorta veya kontaktörler üzerinde oluşan sorunlar elektrik tüketimindeki cezaların sebebidir. Bu tarz cezalardan korunmanın en kolay yolu ise Kocaeli kompanzasyon kurulum firması olan bizleri hemen arayarak yardım almanız olacaktır.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Şönt reaktörlerindeki arızalar kapasitif enerjinin sorun yaratıp faturalarınız üzerinden ceza almanıza neden olur. Aynı zamanda bu cezanın yükselmesinde kondansatör ve kontaktör sorunları da neden olabilir. Bu tarz cezalardan korunmak için gerekli bakımların zamanında yaptırılması, yoksa kompanzasyon sisteminizin kurulması sizi yardımcı olacaktır.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

Kocaeli kompanzasyon kurulumundan 1988 yılından bu yana sizlere kusursuz hizmet vererek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz tekliflerle mali açıdan da çalıştığımız firmaların yüzünü güldürüyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kocaeli Kompanzasyon Kurulumu ve Hizmetleri

Sakarya Kompanzasyon Kurulum Hizmetleri bu bölgedeki uzman elemanlarımız aracılığıyla aktif bir şekilde yapılır. Bu alanda hizmet veren teknisyenlerimiz gerekli donanım ve bilgiye sahip kalifiyeli kişilerdir. Bu anlamda sizlerin bu alanda en sağlıklı hizmeti almanız adına çalışmalar uzmanlarımız aracılığıyla yürütülmektedir.

Yapacağımız hizmetleri gerçekleştirmeden önce bu alandaki her noktayı en ince detayına kadar hesap ediyoruz. Bu alanda ortaya çıkabilecek tüm hata paylarını göz önünde bulundurarak en küçük ayrıntıyı atlamıyoruz. Gerekli plan ve projelendirmeyi sistemli bir şekilde yapıyoruz. Sonrasında ihtiyacınız olan kurulum desteğini kusursuz bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Bizleri arayarak bu alanda ihtiyacınız olan uzman desteğini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Kocaeli Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Kocaeli Kompanzasyon Kurulum Ücretleri

Kocaeli Kompanzasyon Kurulum Ücretleri piyasadaki değerler kapsamında belirlenir. Bu alanda belirlemiş olduğumuz ücret politikamız konusunda despot bir tutum içinde değiliz. Müşterilerimizi mağdur etmeyecek düzeyde en uygun fiyat politikası çerçevesinde fiyatlarımız belirlenmektedir.

Fiyatlarımız, çalışma sistemimiz ve yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz bizleri arayabilirler. İletişim numarasından bizleri arayarak merak ettiğiniz noktaları öğrenebilirsiniz. İletişim için mesai saatleri içinde bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ihtiyacınız olan bilgileri size içtenlikle verecektir. Hoşgörü çerçevesinde tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.