Yıldırım Paratoner

Kartepe Trafo Kurulumu

Kartepe Trafo Kurulumu bilgi ve birim gerektiren elektriksel işlerden biridir. Dikkat ile yapılmadığı takdirde geri dönüşleri  maddi ve manevi kayıplardan oluşmaktadır. Bizimle çalışarak tüm bu sorunları ortadan kaldırıp profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Kartepe Trafo Kurulumu

Kartepe Trafo Kurulumu bu bölgede kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat garantisiyle sunulur. Hem kurulum hem de montaj konusunda uzman ekibimizle sizlere en iyi desteği vermekteyiz. Yıldırım Paratoner olarak yıllardır sizlere elektrikle ilgili pek çok alanda kaliteli hizmet veren yetkin firmalardan biriyiz. Firmamız kurulum, montaj ve kurulum sonrası periyodik bakım hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Tüm bu süreçlerde sizlere hak ettiğiniz gibi hizmet sunmaktayız.

Trafo hizmetleri gibi profesyonellik isteyen işler belli bir deneyim ve yetkinlik sonucunda gerçekleştirilir. Aksi durumda bu alanda beklediğiniz desteği alamazsınız. Firmamız bu alanda gerekli yetkinlik süreçlerini takip ederek size bilinçli bir hizmet sunar. Böylece bu alandaki çalışmalar en sağlıklı süreçte tamamlanır.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kartepe Demir Direk Trafo Kurulumu

Kartepe Demir Direk Trafo Kurulumu için matematiksel olarak belirlenmiş sınırlar 50 Kva ile 400 Kva arasındadır. Kurulum bedeli açısı ile değerlendirmek gerekirse köşk tipi trafoya göre daha uygundur. Genel olarak orta büyüklükte bulunan iş yerleri için çok kullanılan trafo şeklidir. Kartepe Demir Direk Trafo Kurulumu için talepleriz doğrultusunda boyalı demir kullanılmaktadır.

Kartepe Demir Direk Trafo Kurulumu sırasında ölçümler büyük önem taşımaktadır. Yapılan ölçüm sonucundaki tüm değerler hesaplanarak doğru trafonun kurulması esastır. Tüm hesaplamalar tarafımızdan tüm detaylar göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Kartepe Beton Direk Trafo Kurulumu

Kartepe beton direk trafo kurulumu, 50 Kva ile 250 Kva arasındaki değerde enerji tüketimi yapılan küçük ve orta ölçekteki işletmelerde kullanılmaktadır. Biz her işlemde olduğu gibi Kartepe trafo kurulumunda da hem kendi hem de verdiğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermemek adına ürün seçimine dikkat ettiğimiz gibi işçiliğe de oldukça özen gösteriyoruz. Tüm hesaplamalı mühendislerimize yaptırtıyor aynı zamanda kurulumu takip ettirtiyoruz.

Kartepe Beton Köşk Trafo Kurulumu

Kartepe Beton Köşk Trafo Kurulumu genellikle orta ve büyük ölçekli işletmelerde 400 Kva ile 2500 Kva arasında enerji tüketimi kullanan ve kullanacak yerler için belirlenen trafo tipidir. Tüm detaylara dikkat edilmeden yapılacak işlemler çok ciddi sıkıntı olarak size dönüş sağlar.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Kartepe trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper yük
 • 100 kva trafo 160 amper yük
 • 160 kva trafo 250 amper yük
 • 250 kva trafo 400 amper yük
 • 400 kva trafo 630 amper yük
 • 630 kva trafo 1000 amper yük
 • 1000 kva trafo 1600 amper yük
 • 1250 kva trafo 2000 amper yük
 • 1600 kva trafo 2500 amper yük
 • 2000 kva trafo 3200 amper yük
 • 2500 kva trafo 4000 amper yük

Kartepe Trafo Kurulumu

Uzman desteği her alanda olduğu gibi trafo hizmetlerinde de çok önemlidir. Kartepe Trafo Kurulumu ve Kartepe Trafo Kurulum Hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz için bu alanda uzman desteği sağlıyoruz. Teknisyenlerimiz işin bilincinde olan deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Uzman ve kalifiyeli elemanlarımız aracılığıyla trafo işlerinizi mükemmel bir hizmet kalitesiyle gerçekleştiriyoruz.

Kartepe Trafo Kurulumu ve buna bağlı hizmetler emek isteyen zor işlerden birisidir. Bu alanda yeterli deneyim ve bilgiye sahip olmadan istenen hizmeti almak güçtür. Firmamız gerekli tüm sürecin ve zorluğun farkındadır. Bilinçli bir şekilde hareket eden firmamız gerekli izin ve onayları da ilgili yerlerden alır. Böylece sürecin profesyonelce yürümesinde etkili olur.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Kartepe Trafo Tesisi Nakil Hattı

Kartepe Trafo Kurulumu hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Kartepe Trafo Kurulum Süreçleri

Kartepe Trafo Kurulumu sürecinde genel olarak süreci şu şekilde takip ediyoruz:

 • Öncelikle bu iş için gerekli yerlere başvuru yapıyoruz.
 • Gerekli izin ve onayları ilgili yerlerden alıyoruz.
 • Plan ve projelendirmeyi en iyi şekilde yapıyoruz.
 • İş sürecinin doğru şekilde yönetilmesinde görev dağılımını en uygun şekilde yapıyoruz.
 • Kurulum ve montaj işlerinde deneyimli teknisyenlerimizden destek alıyoruz.
 • Kurulum sonrası periyodik bakım sürecinin de takipçisi oluyoruz.
 • Tüm bu süreçlerin başarılı ve sağlıklı bir şekilde olması için gerekli her noktayı en ince detayına kadar hesaplıyoruz.
 • Sonucunda sizlerin bu alanda ayrıcalıklı hizmet almanızı sağlıyoruz.