Yıldırım Paratoner

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü için size profesyonel olarak destek verecek işinin ehli ve uygun fiyatlı çözümler sunan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın görüşelim sunduğumuz çözümlerden bahsedelim.

Kartepe Paratoner Uygunluk Raporu

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü can ve al kaybının engellenmesi adına yıldırım kaynaklı doğal afet için uygulanan güvenlik türlerinin başında gelmektedir. Paratoner sistemi kullanan ve kanunen belirlenmiş olan yerler için her yıl yapılması gerekmektedir. Bu raporun çıkartılmasındaki amaç paratoner sisteminin doğru şekilde çalıştığını veya çalışmayan paratonerin standartlara uygun hale getirildiğini göstermektedir.

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü konunun uzmanı mühendislerimiz eşliğinde teknik ekibimiz yardımı ile sizlere sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü tüm resmi kurumlarda geçerlidir ve bu rapor ile birlikte size bu işi resmi olarak yaptığımıza dair bir takım belgeler sunulmaktadır. Bu belgelerin ne olduğuna dair detaylı açıklamaya yazımızın alt taraflarında yer verilecektir.

Eğer bu sayfayı inceliyor ve paratonerler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız tüm soru ve sorunlarını için bize ulaşabilir, konu hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

Kartepe Paratoner Uygunluk Raporu

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü işlemi birkaç farklı test üzerinden geçmektedir. Elbette ki keşif çıplak gözle yapılır. Çıplak gözle yapılan test paratonerin doğru yöntemlerle bağlanıp montajının yapılması ile alakalıdır.

Çıplak göz testinden sonra Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü için paratoner sistemini oluşturan tüm elemanların en ufak bir ayrıntı gözden kaçırmadan kalibrasyonlu cihazlar aracılığı ile test edilme sürecidir. Bu süreç kullanılan elemanların standart olarak belirlenmiş değerlere uygun olup olmadığını saptamak için yürütülür.

Standartlar dışındaki verilere sahip olan elamanlar üzerinde uygulanacak bir işlem varsa anlaşmaya bağlı olarak uygulanır veya yenisi ile değiştirilir. Paratoner sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunların başında oksitlenmek gelmektedir. Hava şartları ve değişimlerinden dolayı sistemin oksitlenmesi standartlar için kabul edilen değerleri aşağıya çekmektedir. Aynı zamanda topraklama testleri çok büyük önem arz etmektedir.

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü her yıl yapılması zorunlu olan testler sonucunda verilen rapordur. Bu rapordaki hedef insan sağlığının korunması, yapılara canın yongası olan mala ve çevreye gelebilecek zararların korunması adına kanunen istenmektedir. Aynı zamanda itfaiye ve İSG raporlarında bulunması gerekmektedir.

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü için anlaşmalı bir yeriniz yoksa veya hizmet aldığınız firmadan memnun değilseniz bizimle iletişime geçiniz. Her yıl gelelim sizler için en uygun koşullarla paratoner uygunluk raporunu sizlere verelim.

Kartepe Paratoner Ölçüm Raporu

Kartepe paratoner uygunluk raporu her elektrik ile ilgilenen işletmenin verebileceği bir rapor değildir. Bu rapor için belirli yetkinlik belgelerine sahip olmak ve raporlama sonucunda bu belgeleri de işletmeye sunmak gerekmektedir. Yıldırım paratoner olarak biz tüm yetkinlik belgelerine sahip bir işletmeyiz. Raporlama ile birlikte aşağıdaki belgeleri de sizlere sunmaktayız.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testleri.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Biz her ne kadar ticari kar elde etmek için her işletme gibi kurulmuş bir şirket olsak bile bu kar marjını minimum seviyelerde tutarak sizleri kaliteli hizmetle buluşturmaya çalışmaktayız. Bu mantıkla işimize dört elle sarıldığımızdan ötürü 1988 yılından bugüne kadar ayakta durmayı başarmış ve her gün dahada büyüyen bir firmayız.

Kartepe Paratoner Sistemi Uyguluk Ölçümü ve diğer sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışarak sizlere hizmeti uzman mühendislerimiz gözetiminde işinin ehli teknik ekibimizle birlikte sunmaktayız.

Sizde sizi düşünen profesyonel hizmeti uygun koşullarla veren bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Biz sizlere hizmet sunabilmek için bizi aramanızı bekliyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.