Yıldırım Paratoner

Kartepe Kompanzasyon Kurulumu

Kartape kompanzasyon kurulumu hakkında gerçek birli ve birikime sahip bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Biz izlere profesyonel hizmeti en uygun koşullarla sunuyor, mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz.

Kartepe Kompanzasyon Kurulumu

Kartepe Kompanzasyon Kurulumu bu bölgede profesyonel hizmet kalitesiyle sunulur. İşletmelerinizin ihtiyacı olan enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlamada firmamız kompanzasyon kurulum hizmeti vermektedir. Firmamızdan destek alarak bu alandaki gereksinimlerinizi en iyi şekilde sağlayabilir, ihtiyaç fazlası elektriğinizin boşa gitmesini önleyebilirsiniz.

Elektrik enerjisinin doğru kullanımı noktasında önemli görev üstlenen Kartepe kompanzasyon kurulumu enerji israfını önlemede etkilidir. Enerji sonrası fazla kullanılan elektrik enerjisi maddi ve manevi açıdan bir takım kayıplara yol açar. Zamanında israfın önüne geçmek ve olası kayıpları önlemede yardımcı olacaktır.

Yıldırım Paratoner olarak firmamız hemen pek çok bölgede Kartepe kompanzasyon kurulumu gibi kusursuz hizmeti vermektedir. Karetepe bölgesinde de uzmanlarımız çerçevesinde başarılı çalışmalarımız bulunmaktadır.

Profesyonel Çalışma

Bilgili deneyimli teknik ekibimiz ve konu hakkında uzman mühendislerimiz sayesinde sizlere kusursuz ve profesyonel çalışma sunuyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

En kaliteli ürünleri satın almak için gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılarımızı kullanıyor maliyetleri aşağıya çekiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

Aktif olarak kullanılmakta olan enerjinin makine ve teçhizat kullanımına oranla aktif enerji ile çekilen güçtür. Reaktif enerjini dengelenebilmesinde en önemli faktör kullanılmakta olan kondansatör guruplarıdır. Toplam aktif yükün eşit miktarlarda kondansatör guruplarına aktarılma işi reaktif enerji oluşumunu engellememektedir.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Orta ve büyük işletmelerde kullanılmakta özelikle LED UPS motor sürücüleri gibi elektronik cihazların oluşturmuş olduğu kapasitif enerji günümüzde şönt reaktörler sayesinde dengelenmektedir. Her hangi bir cezai duruma maruz kalmamak için gerekli takip ve kompanzasyon kurulumu için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

Kartepe kompanzasyon kurulumu ve bununla beraber gelen hizmetlerde sizlerle çok uzun yıllardır %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin tümünde ne firmamızın adından nede müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyor kusursuz hizmet sunuyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kartepe Kompanzasyon Kurulumu ve Hizmetleri İçin Bizi Arayın

Kartepe Kompanzasyon Kurulumu bu bölgede profesyonel hizmet kalitesiyle sunulur. İşletmelerinizin ihtiyacı olan enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlamada firmamız Kartepe kompanzasyon kurulumu ve hizmetlerini vermektedir. Firmamızdan destek alarak bu alandaki gereksinimlerinizi en iyi şekilde sağlayabilir, ihtiyaç fazlası elektriğinizin boşa gitmesini önleyebilirsiniz.

Elektrik enerjisinin doğru kullanımı noktasında önemli görev üstlenen kompanzasyon kurulumları enerji israfını önlemede etkilidir. Enerji sonrası fazla kullanılan elektrik enerjisi maddi ve manevi açıdan bir takım kayıplara yol açar. Zamanında israfın önüne geçmek ve olası kayıpları önlemede yardımcı olacaktır.

Yıldırım Paratoner olarak firmamız hemen pek çok bölgede kompanzasyon kurulum hizmeti vermektedir. Karetepe bölgesinde de uzmanlarımız çerçevesinde başarılı çalışmalarımız bulunmaktadır.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Kartepe Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

Kartepe Kompanzasyon Kurulum Ücretleri

Kartepe Kompanzasyon Kurulum Ücretleri piyasadaki fiyatlandırmalar ışığında hesaplanmaktadır. Sizlerin bu alanda hem kaliteli hem de hesaplı alışveriş yapmanız için firmamız gerekli desteği vermektedir.

Günümüzde yaşam koşullarının ne kadar zor ve pahalı olduğunun bilincindeyiz. Yıldırım Paratoner olarak siz değerli müşterilerimizin bu alandaki kaygılarını anlıyoruz. Bütçenizi çok zorlamayacak şekilde ekonomik paketlerle size yardımcı oluyoruz.

Firmamız kapsamında Kartepe kompanzasyon Kurulumu ve fiyatlarımız hakkında her türlü detaylı bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz. Firmamızı arayarak her türlü sorunuzun cevabını net ve doğru bir şekilde alırken istediğiniz kusursuz hizmete de ulaşabilirsiniz. 

Şimdi kendinize bir iyilik yapın ve hemen bizi arayın. Gelip kompanzasyon siteminizi kuralım veya kurulu sisteminiz varsa bakım ve onarımlarını yapalım.