Yıldırım Paratoner

İzmit Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetlerinde profesyonel olarak uygun fiyatlarla destek alabileceğiniz bir firma ile çalışmak ister misiniz? Bizi hemen arayarak size sunduğumuz hizmetlerden etkin olarak faydalanabilir, size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmit Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu sadece bu konuda belli bir bilgi, birikime, deneyim ve bu konudaki kanunen belirli şartları yerine getirmiş elektrik mühendisleri ve elektrik mühendislik firmaları tarafından sizlere sunulabilecek bir hizmettir.

İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu ülkemizin tüm il ve ilçelerinde uygulandığı gibi belirli bir kapasite üzerinde çalışan işletmeler için zorunlu kılınmıştır. 1 Kv üzerinde enerji tüketimi yapan işletmelerde can ve mal kaybının engellenmesi adına alınması gereken önlemlerin başında gelmektedir. Yg işletme sorumluluğu sayesinde sadece işletme içerisindeki güvenlik sağlanmaz, oluşabilecek sorunlardan dolayı çevreyi de güvence altına alır.

Yıldırım paratoner olarak İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu almış olduğumuz yetki belgeleri ile birlikte sizler için yönetiyor işletmenizin ve çalışanlarınızın güvende kalmasını uzman ekibimiz ve mühendislerimiz ile birlikte sağlıyoruz.

Profesyonel Çözümler

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak çözümlerken zaman ve süreç gözetmiyor gerekirse 7/24 hizmet sunuyoruz.

Uygun Çözümler

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor her anlamda müşterilerimizin yüzünü güldürmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

İzmit Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu

Yetkisiz kişiler tarafından afaki olarak yürütülecek çalışmaların sizlere maddi, manevi ve hatta adli açıdan bir çok sorun getirebileceğini asla unutmayın. Konunun başta insan sağlığını korumak, çevre için oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak olduğunun bilinci ile birlikte yola çıkacağınız İzmit yüksek gerilim işletme sorumlusunu iyi seçmeniz gerekmektedir.

İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini sizlere sunabilmek için (EMO) Elektrik Mühendisleri Odası tarafından aldığımız yetki belgesine dayanarak kusursuz hizmeti sunuyor ve anlaşma sonucunda işimize ilk önce denetimle başlıyoruz.

İşletme içerisindeki her alanı, trafo tesisini, enerji aktarım birimlerini ve diğer tüm metrikleri inceliyor sizlere kanunlar ve mevzuatta geçen maddeleri baz alarak bir raporlama sunuyoruz. Raporlama sonucunda var olan eksikleri gideriyor, giderilmesini sağlıyoruz.

Aynı zamanda tesis içerisinde bulunması gereken evrak, şema, bildirim gibi uyarıcı ve eğitici belgeleri hazırlıyor tesis içerisindeki görevli personele imza karşılığında tebliğ ediyoruz. Acil durum planını hazırlıyor İGS kuralları dahilinde bu planın uygulanmasını sağlıyoruz.  

 

İzmit Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğu Neden Yapılması Gerekir?

İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğunun (EMO) Elektrik mühendisleri odası ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığınca mecburi kılmasındaki yegane amaç çevreye ve insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu ortaya koymak ve aynı zamanda sizleri maddi ve manevi olarak oluşabilecek zararları ortadan kaldırmaktır.

Yıldırım paratoner yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile birlikte firmanızın İzmit yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu hizmetini üstleniyor, bu hizmeti size profesyonel ekip ile birlikte en uygun fiyatlarla sunuyor.

İzmit Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Görevinde Neler Yapıyoruz?

İzmit yüksek gerilim işletme sorumluluğunu ile birlikte birçok hizmeti sizler için aynı anda yürütüyoruz. Peki biz YG işletme sorumluluğunda neler yapıyor hangi çözümleri sizlere sunuyoruz.

  • Dağıtım şirketi ile karşılıklı olarak düzenlenmesi gereken resmi işlemleri yürütüyoruz..
  • Enerji kesintisi ile ilgili çalışmalaı yürütüyor, güvenli çalışma önlemleri alıyoruz.
  • YG tesislerinde gerekli olan tüm projeleri yönetiyor elektriksel faliyetler üzerinde çalışıyouz..
  • Düzenli olarak raporlama ve ölçüm hizmeti sunuyoruz.
  • Kompanzasyon sistemi ve Reaktif takibini sağlıyoruz.
  • İSG önlemleri için gereken çalışmaların tümünü elektriksel anlamda yürütüyoruz.
  • Tüm elektrik ve teknik anlamda sizlerin yanında oluyoruz.

İzmit Yüksek Gerilim Trafo İşletme Sorumluluğunda Yıldırım Paratoner

Bu denli ciddi bir işte kimse gerçek anlamda profesyonel çalışmayan bir firma ile iş anlaşması yapmak istemez ki istemeyenlerde sonuna kadar haklıdır. 

Biz 1988 de bu yana sektörde öncü ve lokomotif olarak adlandırılan yenilikçi firmalar içerisinde sizlere hizmet sunuyor, gösterdiğimiz başarı ve fiyat politikası ile yüz güldürüyoruz.

Aynı zamanda yürüttüğümüz İzmit yüksek gerilim işletme sorumluluğu görevinde can ve mal güvenliğini sağlıyoruz.

Siz de sizin yanınızda olacak, gerekirse elektriksel anlamda tüm işlerinizi uzman kadrosu ile yönetecek bir firma ile çalışmak isterseniz, yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.