Yıldırım Paratoner

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı hizmetlerini profesyonel ve mühendisler eşliğinde işlem yapan uygun fiyatlı bir firmadan almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçin. Gelelim keşif yapalım işin mahiyeti ile ilgili size geniş bilgi sunarak kuruluma hemen başlayalım.

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı için deneyimli personellerden profesyonel destek alın. Yıldırım Paratoner olarak firmamız trafo işleriyle ilgili işlerde uzman desteği sunar. Kurulum, montaj ve kurulum sonrası periyodik bakım hizmetleri de firmamız kapsamında verilir. Alanında yetkin uzman teknisyenler ışığında bu alandaki ihtiyaçlarınız başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Trafo hizmetlerinde kusursuz bir deneyim yaşamak her müşterinin hakkı. Firmamız müşterisine değer veren ender firmalardan birisi. Alanımızdaki başarılarımızı taçlandıran asıl detayın sizlerin memnuniyetinden geçtiğinizin bilincindeyiz. Bu amaçla sizleri önemsiyor ve çalışmalarımızı sizlerin talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmak adına çalışmalarımızı şevkle ve titizlikle yapmaya çalışıyoruz. En ufak bir hata payına mahal vermeden işlerimizin projelendirmesini özenle yerine getiriyoruz.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı

İzmit Demir Direk Trafo Kurulumu

Demir direk trafo kurulumu en çok tercih edilen trafo sistemleri içerisinde gelmektedir. Maliyet olarak uygun olan bu trafo sisteminde kullanılacak demir direk arzuya göre boyalı olabilmektedir. 

50 Kva ile 400 Kva arasında enerji tüketecek firmalarda kullanılan bu trafo için tüm onay süreci ilgili personellerimiz tüm proje ve yapım sureci ise mühendislerimiz tarafından yürütülmektedir.

İzmit Beton Direk Trafo Kurulumu

Beton direk trafo kurulumları 250 Kva maksimum enerji tüketimi yapan orta ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır. Alt enerji tüketim sınırı ise 50 Kva dır. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra kullanılacak trafoya karar verilir.

İzmit Beton Köşk Trafo Kurulumu

Beton trafo köşkü veya beton köşk trafo kurulumundaki kullanım değerleri 400 Kva ile 2500 Kva arasında güç tüketimine sahip büyük ölçekli işletmelerde kullanılmaktadır. Uzun ve sürekli onay süreci gerektiren trafo kurulumunda işini bilen profesyonel bir firma olarak sizlere destek sunuyoruz.

Trafolarda çıkış yük akımı​

İzmit trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo segmenti kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva trafo 80 amper üretimi
 • 100 kva trafo 160 amper üretimi
 • 160 kva trafo 250 amper üretimi
 • 250 kva trafo 400 amper üretimi
 • 400 kva trafo 630 amper üretimi
 • 630 kva trafo 1000 amper üretimi
 • 1000 kva trafo 1600 amper üretimi
 • 1250 kva trafo 2000 amper üretimi
 • 1600 kva trafo 2500 amper üretimi
 • 2000 kva trafo 3200 amper üretimi
 • 2500 kva trafo 4000 amper üretimi

İzmit Trafo Kurulum Hizmetleri

Ülkenin pek çok ilinde trafo hizmetleri veren firmamız İzmit ilindeki müşterilerin de trafo hizmet ihtiyacını karşılamaktadır. İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı konusunda deneyimli ve uzman elemanlarımız sizlere gerekli yardımı yapıyor. Bu işte görev yapan elemanlarımızın her biri yeterli eğitim düzeyine sahip uzman kişilerdir. Kalifiyeleri elemanlarımız tüm iş sürecinin en iyi takipçisi ve temsilcisidir.

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı alanında hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz için iş takip sürecimiz genel olarak şu şekilde işlemektedir: Öncelikle işletmenizin genel durumunu inceliyoruz. Sizden aldığımız teklif doğrultusunda çalışmalarımıza başlamadan önce plan ve projelendirmeyi yapıyoruz. Yetkili yerlerden izin ve onay alıyoruz. İzin ve onay süreci bu noktada çok önemlidir. İşlerin profesyonelce tamamlanması açısından yetkili yerlerin izni olması şarttır. Sonrasında ilgili yere İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajını gerçekleştiriyoruz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajıf hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajı Yıldırım Paratoner

İzmit Trafo Kurulumu Bakım Onarım ve Montajında dün olduğu gibi bugün de firmamız kapsamında kaliteli hizmet çerçevesinde gerçekleştirilir. Bu bölgede trafo hizmeti almak isteyen kişiler için ayrıcalıklı avantajlarımızla müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Firmamız kapsamında İzmit trafo Kurulumu ve hizmetlerinde ayrıcalıklı olanaklarımızdan yararlanmak isteyen müşterilerimizi firmamıza davet ediyoruz. Firmamızla iletişim kurarak bu alanda gerekli desteği en iyi şekilde alabilirsiniz. Bize ulaşmak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden işimizin kalitesi hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Bizimle iş yapmasanız da bizi tanımak için dahi bizi çekinmeden arayabilirsiniz.