Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti doğal afetler arasında yer alan yıldırımdan korunma sistemi olan paratonerlerin görevini tam anlamı ile yaptığına dair verilen bir tür güvenlik raporudur.

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti yıldırım düşmesine bağlı olarak oluşabilecek felaketlerin önlenmesi, can ve mal kaybının korunması adına paratoner sisteminin belirlenmiş standartlarca doğru çalışmasını kapsamaktadır. Verilen bu rapor sonucunda paratoner sistemlerinin yıllık rutin bakımlarının yapıldığı, sistemin en doğru şekilde çalıştığı resmi olarak kayıt altına alınır ve raporlama sizlere sunulur.

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti sizlere firmamız tarafından güvenle sunulan bir hizmettir. Uzman mühendislerimiz aracılığı ile sunulan İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti öncesinde yapılan testlerde isteğe bağlı olarak varsa tüm aksaklıklar giderilerek sistem tam anlamı ile çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Tarafımızdan verilen bu rapor tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti haricinde Paratoner Kurulum hizmeti de tarafımızdan sunulmaktadır. Hala bir paratoner sisteminiz yoksa kendinizi, sevdiklerinizi ve çalışanlarınızı güvence altına almak istiyorsanız bizleri hemen arayabilir, en uygun çözümlerle İzmit Paratoner Kurulumu için destek alabilirsiniz.

Profesyonel Çalışıyoruz

Yıldırım Paratoner olarak verdiğimiz tüm hizmetleri konunun uzmanı olan teknik ekibimizde sürdürüyor tüm projeleri mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Yıldırım Paratoner

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti verme işlemi öncesinde paratoner tesisatı üzerinde gözlem yapılır. Paratonerin standartlara uygun şekilde kurulup kurulmadığı tespit edilir. Aynı şekilde paratoner tesisatı üzerinde bulunan yardımcı malzemelerinde gözlemlenmesi gerekmektedir. Gözlem işleminden sonra yapılması gereken işlem ise paratoner sisteminin kalibrasyonlu cihazlar ile kontrol edilmesinden geçmektedir.

Paratoner sistemleri zaman içerisinde hava muhalefetine bağlı olarak oksitlenmeye maruz kalabilir. Bu durum ise sistemin tam anlamı ile çalışmayacağının göstergesidir. Mühendislerimiz tarafından İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti için gerçekleştirilen tüm testler tamamen can ve mal sağlığının korunması adına oldukça büyük önem arz etmedin

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti adına düzenlenen tüm testleri başarı ile geçen paratoner sistemi için rapor hazırlanırken belirlenmiş olan standartlara uymayan paratonerler için gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır veya sınıfta kalan parçanın yenisi ile değiştirilmesi tamamen parçanın durumuna göre karar verilir.

İzmit Paratoner Uygunluk Ölçümü

İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti kanunen belirli ölçekli işletmeler ve bununla birlikte belli kurum ve kuruluşlarda yılda bir sefer olarak üzere yaptırılması zorunlu kılınan güvelik tedbiridir. Aynı zamanda yapılmış olan bu raporlama Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan işletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği raporları ile İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Sizlerle karşılıklı olarak yapacağımız anlaşmaya bağlı olarak kullanmış olduğunuz sistem için her yıl aynı dönemde gelip İzmit Paratoner Bakım ve Raporlama Hizmeti sizler için hazırlayabilir. Sizin üzerinizdeki sorumlulukları azaltabiliriz.

İzmit Paratoner Ölçüm Raporu

İzmit paratoner uygunluk raporu her elektrik ve mühendislik firması tarafından uygulanabilecek bir rapor değildir. Bu hizmet için belirli sorumlulukların yerine getirilmesi gerekmektedir. Firmamız İzmit paratoner uygunluk raporu konusunda tam yetkili bir firmadır. Rapor ile birlikte aşağıdaki belgeler de tarafınıza sunulmaktadır.

Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testleri.

Yıldırım Paratoner

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıldırım paratoner olarak 1988 yılından bu güne kadar sizlere elektrik ve elektrik ile ilişkili hizmetlerin hemen hepsini kesintisiz olarak vermekteyiz. İfa ettiğimiz tüm işlemlerde ise %100 müşteri memnuniyetini yakalamış bir işletmeyiz. 

Biz müşterilerimize profesyonel hizmeti sunarken aynı zamanda verdiğimiz hizmete aranda en uygun teklifleri verebilmek üzere büyük bir özveri ile çalışıyoruz.

Tedarikçilerimizden en uygun fiyat garantisini almadığımız sürece satın alım yapmıyor verdiğimiz tekliflerin minimuma düşmesini hedefliyoruz.

Siz de sizi düşünen bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri aramanızı bekliyor sizler için sunacağımız çözümlerden istifade etmenizi istiyoruz.

Yıldırım Paratoner

Kaliteli ve profesyonel hizmette 1988 den bu yana sizleri kusursuz  hizmetle buluşturmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.