Yıldırım Paratoner

İzmit Kompanzasyon Kurulumu

İzmit Kompanzasyon Kurulumu hizmetlerini sizlere sunarken kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyoruz. En kaliteli ürünleri kurulum esnasında uygularken sunduğumuz avantajlı fiyatlarla da sizlerin yüzünü güldürüyoruz.

İzmit Kompanzasyon Kurulumu

İzmit Kompanzasyon Kurulumu konusunda eğitimli mühendislerimizden kompanzasyon hizmetleri alabilirsiniz. Yıldırım Paratoner olarak yıllardır elektrikle ilgili işlerinizde uzman destekçininiz. Firmamızdan İzmit kompanzasyon kurulumu konusunda da en iyi desteği alabilirsiniz. Enerji tüketiminin doğru kullanımı konusunda size yardımcı olmak bizim görevimiz. Bizi arayın işletmeniz için gerekli enerji düzeneğini birlikte kuralım.

Enerji tüketiminin yanlış kullanımı önemli ölçüde maddi zararların yaşanmasına neden olan bir durumdur. Enerji kaybının önüne geçilmezse ileriki zamanlarda enerji açığından kaynaklı sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olabilir.

Elektriğinizi işletme ve kurumlarınızda doğru tüketmeniz adına sistemli çalışmalar yapıyoruz. Bu konudaki israfın önüne geçerek ekonomik şekilde enerji tüketiminize katkı sağlıyoruz.

Profesyonel Çalışma

Bilgili deneyimli teknik ekibimiz ve konu hakkında uzman mühendislerimiz sayesinde sizlere kusursuz ve profesyonel çalışma sunuyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

En kaliteli ürünleri satın almak için gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılarımızı kullanıyor maliyetleri aşağıya çekiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Aktif Reaktif Cezaları

Reaktif Cezalarının Sebepleri

İşletmenize gelen elektrik faturalarının sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir. Cezai süreci girmiş faturaları erkenden tespit etmek sizi ilave fatura ödemekten kurtaracaktır. Reaktif cezaları faturalar yansıyan ve bütçede gereksiz gider olarak gözüken ciddi cezalardan biridir. Kompanzasyon sistemindeki arızalar veya kurulu olmayan kompanzasyon sistemleri bu cezaların gelmesine neden olur. Eğer bir kompanzasyon sisteminiz yoksa veya cezai sürece maruz kalıyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek Reaktif cezalardan kurtulabilirsiniz.

Kapastif Cezalarının Sebepleri

Genel olarak geri dönen enerjiden kaynaklı gelen bu cezalara kullanılan makine harici elektriksel ürünler neden olmaktadır. Şönt reaktöründeki arızalar bu cezanın gelmesindeki ana sebep olsa da kondansatör ve kontaktörlerden kaynaklı olarak ta cezaya maruz kalabilirsiniz. Cezai süreçlerden kurtulmak giderleri arttırmamak adına bizi ararsanız hızlıca bu sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Reaktif Ve Kapasitif Endeks Hesabı Nasıl Yapılır​

  • 1.8.0 Aktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 5.8.0 Reaktif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • 8.8.0 Kapastif yük ilk kullanım ve son kullanım arasındaki fark çıkarılır
  • Çıkan sonuçlar aktif yüke (1.8.0) bölünerek hesaplanır.
  • %33 reaktif %20 kapastif oranını geçmemesi gerekmektedir. Aksi durumda dağıtım şirketi tarafından cezai işlem uygulanacaktır.
 

İzmit kompanzasyon kurulumu konusunda çok uzun yıllardır sizlere kusursuz hizmet sunuyor %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde gerek iş gerekse firmamızın kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Yıldırım Paratoner

İzmit Kompanzasyon Kurulumunu Firmamız Aracılığıyla Gerçekleştirin

İzmit ilinde enerji tüketiminizi doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı oluyoruz. İzmit Kompanzasyon Kurulumu ve  Hizmetleri konusunda aktif olarak rol alan uzmanlarımız aracılığıyla çalışmalarımızı sunuyoruz. Uzmanlarımızın her biri alanında iyi yetişmiş kalifiyeli elemanlardır. Sizlerin bu alanda sorunsuz hizmet alması adına aktif ekibimizle birlikte kurulum hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamız İzmit kompanzasyon kurulumu konusunda profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. Bu alandaki mühendislerimiz kurulum öncesinde gerekli incelemeleri yapmakta. Doğru bir keşif ve incelemeler sonrasında ilgili alan kurulum için hazır hale getirilmekte. Kurulum sonrasında bakım ve onarım hizmetleri konusunda da uzman ekibimiz sizlere gerekli desteği vermektedir. Sonucunda başarılı bir kurulum, bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştirilir.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Elektrik Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

İzmit Kompanzasyon Kurulumunda Yıldırım Paratoner

İzmit Kompanzasyon Kurulumu İçin Bizi Arayın

İzmit ilinde ihtiyacınız olan kompanzasyon hizmeti için firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. İzmit Kompanzasyon Kurulum hizmeti konusunda aktif olarak çalışmalar yapan firmamızdan başarılı bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu alanda yıllardır yapmış olduğu başarılı çalışmalarla sizlere destek olan seçkin kurumlardan birisidir. Firmamızı yakından tanımak ve firmamızın sizin için sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Firmamızla irtibata geçmek isteyen müşterilerimiz bize mesai saatleri içinde istedikleri zaman ulaşabilirler. Firmamızın iletişim numaralarından bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilir ya da çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücret politikamız ve yapmış olduğumuz diğer başarılı çalışmalar hakkında da firmamızdan bilgi edinebilirsiniz.