Yıldırım Paratoner

Gebze Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu, herhangi bir ölçek aramadan tüm işletmelerde oluşabilecek yangına ivedilikle müdahale edebilmek amacı ile kurulan can ve mal kaybının önlenmesini sağlayan sistemlerdir.

Gebze Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu ve Gebze yangın algılama sistemleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından can ve mal kaybının engellenmesi adına birçok işletme için zorunlu kılınan güvenlik tedbirleri arasında gelmektedir. (İSG) firmaları tarafından da istenen aynı zamanda itfaiye kayıtları arasında da bulunması gereken bir uygulamadır.

İlk heder her ne kadar çalışanların can sağlığının korunması olsa da yanlın algılama tesisat ve sistemleri iş yerindeki mal kaybının da korunmasını hedeflemektedir. Tüm bunların yanı sıra Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu çevresel zararları engellemek adına da ciddi önem taşımaktadır. Oluşabilecek yangından ötürü etrafa ve dumandan kaynaklı olarak hava ve doğaya verilebilecek zararlar en aza indirgemektedir.

Firmamız tarafından uygulanacak olan Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu tam anlamı ile mevzuatta belirlenen kurallar çerçevesinde hazırlanmaktadır. Sizler için hazırlayacağımız Gebze yangın algılama sistemleri tüm resmi kurum ve kuruluşlar dahil olmak üzere itfaiye ve İSG şartlarına uygundur.

Sizleri Koruyoruz

Yapmış olduğumuz Gebze yangın algılama tesisatı sayesinde sizleri koruyor aynı zamanda çalışanlarınızın da güvenliğini sağlıyoruz.

Profesyonel Hizmet

Yapmış olduğumuz her işin sonuna kadar arkasında duruyor, sizlere uzman teknik ekip ve mühendislerimiz eşliğinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
Yıldırım Paratoner

Gebze Yangın Algılama Tesisatı Kurulum Hizmetleri

Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu her işletmenin yapısına göre farklı özellikler kullanılmış olsa da sistemsel olarak atında yatan amaç aynıdır ve aynı göreve hizmet eder. Bu sistemlerin kurulumundaki aman yangının nerede oluştuğunu, çıkış noktasını tespit edebilmektir. Tespiti sağlanan yangına ise müdahale etmek hem kolaylaşır hem zaman kaybı ortadan kaldırılmış olur hem de etrafı güvenlik açısından hızlıca boşaltılabilir.

 Bu sebeple yangın algılama tesisatını kurulumu tam anlamı ile bir mühendislik çalışması gerektirir ve tüm tesisatın projesinden başlayarak son kontroller yapılana kadar tüm süreç mühendislerimiz tarafından takip edilir. Anlaşmaya bağlı olarak kriz planları da mühendislerimiz tarafından hazırlanarak tarafınıza sunulur.

Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu esnasında Gebze yangın algılama sistemi içerisinde kullanılacak olan tüm düzenekler ve tüm yardımcı elemanlara yine mühendislerimiz eşliğinde kullanılacak alana göre en doğru parçalar olacak şekilde mühendislerimiz tarafından seçilerek uzman teknik personelimizce uygulaması sağlanır.

Gebze Yangın Adresleme Sistemi

Gebze yangın algılama tesisatı kurulumunu esnasında yapılacak olan adresleme sistemi dumanın veya ısının algılandığı noktanın tam olarak nerede olduğunun belirtilmesini sağlayan hayat kurtaran bir sistemdir. Adresleme yöntemi bölgeleri tam olarak gösterdiğinden yangının hızla ilerlemesinin engellenmesini sağlayarak zamana karı yarışı ortadan kaldırır. Adresleme sistemi sayesinde her alan paneller üzerinde ayrı ayrı gösterilmektedir.

Gebze Yangın Algılamam Sistemleri Kaçış Planı

Hazırlanan Gebze yangın algılama tesisatı kurulumu projesi içerisinde bulunması gereken yangın sirenleri, yangın butonları, acil çıkış yönlendirme levhaları, acil çıkış kapışı, acil aydınlatma tesisatı, duman ve ısı detektörlerini projeye uygun olarak montajını tamamlanır.

Kaçıp planı içerisinde bulunan kaçış noktalarına manuel yangın butonları yerleştirilir. Gerekli durumlarda ikaz ve uyarı sistemi el ile devreye de alınabilmektedir. Aynı zamanda işletme içerisindeki ses seviyesi hesaplanır ve buna uygun olarak siren montajları tamamlanır. İSG raporlarında özellikle istenilen acil çıkış kapalıları, aydınlatma sistemi ve çıkış levhaları mevzuata uygun şekilde hazırlanarak sistem an anlamı ile çalışır vaziyette tarafınıza teslim edilir.

Yıldırım Paratoner

Gebze Yangın Tesisatı Kurulum

1988 yılından bu yana sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi Gebze yangın tesisatı kurulumu veya Gebze yangın algılama sistemi kurulumu içinde kusursuz hizmeti sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyet ile çalışıyor aldığımız her işin tam anlamı ile ifa ediyor verdiğimiz hizmetin arkasından duruyoruz.

Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına verdiğimi profesyonel hizmete bir de uygun fiyat politikamızı ilave edebilmek adına sürekli olarak anlaşmalar yapıyor tedarikçilerimizden de uygun fiyat garantisi alıyoruz. Temin ettiğimiz tüm ürünleri en uygun koşullarla aldığımızdan dolayı sizlere de uygun fiyatlı hizmeti sunabiliyoruz.

Sizde sizi düşünen, sizin için canla başla çalışan bir firma ile yola çıkmak, tüm iş ve işlemlerinizi profesyonelce yaptırmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse hemen bizimle iletişime geçiniz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.