Yıldırım Paratoner

Gebze Trafo Kurulumu

Gebze Trafo Kurulumu işletme içerisinde kullanılan makine ve elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan cihazların kullanılması adına kullanılan sistemlerdir. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde yüksek gerilim tesisinden alınan enerjiyi işletmeye uygun hale getirmesini sağlar.

Gebze Trafo Kurulumu

Gebze Trafo Kurulumu işlemlerinizde Yıldırım Paratoner olarak trafo sistemlerinin her alanında sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Sunduğumuz trafo kurulum hizmetinde sadece kurulumu gerçekleştirmiyor sizler için montaj öncesindeki gerekli süreçlerin hepsini tamamlıyoruz. Kurulum sonrasında anlaşmaya bağlı olarak gerekli periyodik bakım sürecini konu hakkında bilgili ve deneyimli ekibimiz sayesinde yönetiyoruz.

Gebze Trafo Kurulumu için gereken işlemleri tümü oldukça meşakkatli bir süreçtir. Yapılacak işlerin proje bölümünden kurulum aşamasına kadar geçen süreç her ne kadar bilgi ve deneyim getirse de bu işin bir de bölgenin yetkili elektrik idaresinden alınacak onay süreçleri bulunmaktadır. Ehil olmayan kişilerce yürütülecek bu işlemler her şeyden önce zamanınızın kaybolmasına neden olur. Kaybolan zaman ise maddi kayıp demektir.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Gebze Trafo Kurulumu Çeşitleri

Gebze Demir Direk Trafo Kurulumu

Gebze Demir Direk Trafo Kurulumu sınırları 50 Kva ile 400 Kva arasındadır. Maliyet açısından köşk tipi trafo kurulumuna oranla daha uygundur. Orta ölçekteki işletmeler için en çok kullanılan trafo tipidir. Gebze Demir Direk Trafo Kurulumu için isteğe bağlı olarak demir boyalı direk te kullanılabilmektedir.

Gebze Demir Direk Trafo Kurulumu esnasında tüm ölçümler yapılarak tüm değerler hesaplanarak doğru akım gücüne sahip trafonun kurulması bu işin esas noktasıdır. Tüm hesaplamalar tarafımızdan en ince detayına kadar dikkat edilerek yapılmaktadır.

Gebze Beton Direk Trafo Kurulumu

Gebze beton direk trafo kurulumu, demir direk trafo ile benzer özellikler taşımaktadır. 50 Kva ile 250 Kva arasında enerji tüketen işletmelere kurumaktadır. Hizmetin kalitesi açısından kullanılacak ürünlerin seçimine çok dikkat edilmektedir. Tüm hesaplamalar uzman mühendislerimiz tarafından tapıldıktan sonra kullanılacak beton direği, trafo platformu ve travers’ e karar verilir.

Gebze Beton Köşk Trafo Kurulumu

Gebze Beton Köşk Trafo Kurulumu 400 Kva üzeri enerji tüketimi sağlayan işletmelerde tercih edilen trafo tipidir. 2500 Kva’ ya kadar enerji kullanan büyük ölçekli işletmelerde kullanılır. Gebze beton köşk trafo kurulumu için gerekli tüm ekip ve ekipman tarafımızdan sağlanmaktadır.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Gebze trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.
 • 50 kva trafo 80 amper
 • 100 kva trafo 160 amper
 • 160 kva trafo 250 amper
 • 250 kva trafo 400 amper
 • 400 kva trafo 630 amper
 • 630 kva trafo 1000 amper
 • 1000 kva trafo 1600 amper .
 • 1250 kva trafo 2000 amper
 • 1600 kva trafo 2500 amper
 • 2000 kva trafo 3200 amper
 • 2500 kva trafo 4000 amper

Gebze Trafo Kurulumunu Nasıl Yapıyoruz?

Gebze Trafo kurulumu öncesindeki işlemler en az trafonun kurulum süreci kadar önemli ve değerli bir süreçtir. Bu süreçteki işleyişi bilmek, işlemlerin hızlanması için gerekli hassasiyeti göstermek oldukça önemlidir. Süreci yanlış yürütmek zaman kaybına, kaybolan zaman ise olaylı yoldan maddi kayıplara dönüşür.

Gebze Trafo Kurulum süreci keşif ile başlar ve sizlerden alınacak vekaletname ile devam eder. Uzmanlarımız bölgenin yetkili elektrik dağıtım şirketine başvuru yapar ve sürekli olarak iletişim halinde olur. Başvuru onayından sonra proje süreci başlar ve projede onaylatılır. Onay işlemleri kurulum süreci sonuna kadar her aşama için ayrı ayrı tekrarlanmaktadır. En son kurulumu yapılan trafonun denetim süreci başlar ve denetim onayından sonra işletmeniz enerji ile buluşur.

Gebze trafo kurulumu. İşlemlerin zamanında ve hızlı olabilmesi adına geniş bir kadro her zaman önemlidir. Yıldırım paratoner ve Özdinç Şirketler Grubu olarak biz bu süreci en hızlı şekilde yönetilecek bir ekiple çalışıyor mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Gebze Trafo Kurulumu hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Neden Yıldırım Paratoner

1988 yılından bugüne kadar sizlere elektrik ile ilgili işlemlerin hemen hepsinde yetkin olarak destek sunuyor ve bu süreci en mükemmel şekilde yürütüyoruz. Geniş ekibimiz sayesinde Kocaeli geneli, Sakarya ve İstanbul Anadolu yakasına aktif olarak hizmet veriyoruz.

Ekibimiz içerisinde sayısız şekilde teknik sorumlu ve mühendisler bulundurarak tüm yapılan ve yapılacak işlemleri şirket yöneticileri denetiminde kusursuz olarak tamamlıyoruz.

Sizler de sizi düşünen profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz bizlere iletişim kanallarımız üzerinden ulaşarak gerekli bilgi alışverişinde bulunmanızı bekliyoruz.