Yıldırım Paratoner

Dilovası Trafo Kurulumu

Sanayi bölgeleri içerisinde bulunan Dilovası için profesyonel ve uygun çözümlerle trafo kurulumu yapacak bir firma arıyorsanız, Dilovası Trafo Kurulumu ve bununla birlikte gelen hizmetlerin tümünde Yıldırım Paratoner olarak yanınızdayız.

Dilovası Trafo Kurulumu

Trafo hizmetleri pek çok ilimizde deneyimli ve iş bilir kişiler desteğiyle başarılı bir şekilde gerçekleşir. Dilovası Trafo Kurulumu konusunda yetkin bilgi birikimi ve uzmanlık alanına sahibimiz firmamız sizlere bu alanda hak ettiğiniz gibi hizmet kalitesi sunar. Yıldırım Paratoner olarak elektrikle ilgili pek çok işinizde destek olduğumuz gibi trafo kurulum hizmetlerinde de yanınızdayız. Üstelik sadece kurulum değil montaj ve iş sonrası periyodik bakım konusun da yardımcı olmaktayız.

Elektrik işleriyle ilgili pek çok iş hem uzmanlık hem de yetkinlik isteyen işlerdir. Tüm çalışmalar eksiksiz biçimde yapılsa da gerekli izin belgeleri yoksa yapılan işlerin bir anlamı olmaz. Bu alanda başarılı bir hizmet almanız adına firmamız gerekli onay ve izin belgelerini tamamlamış yetkin kişilerle iş yapmaktadır. Böylece iş sonrasında sizin ve firmamızın zarar görmesinin önüne geçilmiş olur.

Profesyonel Çalışma

İşimize ve ekmeğimize saygı duyuyor verdiğimiz hizmet sonucunda daha fazla çalışana istihdam sağlamayı hedefleyerek kusursuz projelere imza atıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz tüm hizmetlerde yaptığımız işin kalitesine oranla en uygun fiyatlı teklifleri sunuyor, geniş ekibimiz sayesinde yaptığımız kurulum ve montajı en hızlı şekilde çözümlüyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Dilovası Trafo Kurulumu Çeşitleri

Dilovası Demir Direk Trafo Kurulumu

50 Kva ile 400 Kva arasında güç tüketimi yapan işletmelerde tercih edilen demir direk trafolar aynı zamanda mali acıdan da en uygun trafo seçenekleri arasında yer almaktadır. Genel olarak orta ölçekli işletmeler için en uygun çözümlerden biri olan demir direk trafoların tüm onay kurulum sürecini işinin ehli uzman ekibimiz ile birlikte veriyoruz.

Dilovası Beton Direk Trafo Kurulumu

Orta ve küçük çaplı işletmeler için tercih edilen bir diğer trafo türü de beton direk trafodur. Genel olarak 50 Kva ile 250 Kva arasında enerji tüketimi yapan işletmelerde tercih edilir. Tüm hesaplamalar onay ve kurulum süreçleri uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Dilovası Beton Köşk Trafo Kurulumu

Genel olarak büyük ölçekli işletmelerde kullanılan beton köşk trafolarda güç tüketimi 400 Kva ile 2500 Kva arasındadır. Kurulum montaj ve onay süreçleri için uzman ekibimizin gerçekleştirdiği çalışmalardan sora kurulum süreci minimum seviyeye düşmektedir.

Trafolarda çıkış yük akımı​

Dilovası trafo kurulumu esnasında trafo üzerine yüklenecek yükün belirtilmiş olan yük seviyesine yakın olması halinde bir üst seviyedeki trafo kurulumu yapılmaktadır.

 • 50 kva 80 amper üretimi
 • 100 kva 160 amper üretimi
 • 160 kva 250 amper üretimi
 • 250 kva 400 amper üretimi
 • 400 kva 630 amper üretimi
 • 630 kva 1000 amper üretimi
 • 1000 kva 1600 amper üretimi
 • 1250 kva 2000 amper üretimi
 • 1600 kva 2500 amper üretimi
 • 2000 kva 3200 amper üretimi
 • 2500 kva 4000 amper üretimi

Dilovası Trafo Kurulum Hizmetleri

Trafo hizmetleri pek çok ilimizde deneyimli ve iş bilir kişiler desteğiyle başarılı bir şekilde gerçekleşir. Dilovası Trafo Kurumu konusunda yetkin bilgi birikimi ve uzmanlık alanına sahibimiz firmamız sizlere bu alanda hak ettiğiniz gibi hizmet kalitesi sunar. Yıldırım Paratoner olarak elektrikle ilgili pek çok işinizde destek olduğumuz gibi Dilovası trafo kurulumu hizmetlerinde de yanınızdayız. Üstelik sadece kurulum değil montaj ve iş sonrası periyodik bakım konusun da yardımcı olmaktayız.

Elektrik işleriyle ilgili pek çok iş hem uzmanlık hem de yetkinlik isteyen işlerdir. Tüm çalışmalar eksiksiz biçimde yapılsa da gerekli izin belgeleri yoksa yapılan işlerin bir anlamı olmaz. Bu alanda başarılı bir hizmet almanız adına firmamız gerekli onay ve izin belgelerini tamamlamış yetkin kişilerle iş yapmaktadır. Böylece iş sonrasında sizin ve firmamızın zarar görmesinin önüne geçilmiş olur.

Yıldırım Paratoner

Yıldırım Paratoner Özdinç Şirketler Grubu bünyesinde barınmaktadır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu ile ilgili merak ettiklerinizi Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Trafo Tesisi Enerji Nakil Hattı

Trafo Kurulum hizmetlerinde trafonun kurulacağı araziye uygun şekilde buz yükü ve tepe kuvvetleri hesaplandıktan sonra proje yapılmaktadır. Genel olarak trafo direği, durdurucu direği, taşıyıcı ve seksiyoner ayrıcı direği olarak seçilmektedir.

Trafo Tesislerinde Enerji Müsaadesi ve Projelendirme

Bölgeden sorumlu elektrik dağıtım şirketlerine kullanılacak olan trafo yükünün trafo tesis projesi yapı ruhsatı tapu vekalet ve yetkili elektrik mühendisi tescili büro ve elektrik mühendisleri SMM belgeleriyle başvuruda bulunulmaktadır.

Trafo Tesisi Geçici Kabul İşlemleri

Hazırlanacak trafo projesinin onayı ve yapım süreci tamamlanmış trafoya istinaden abonelik işleminin tamamlanmasından önce son kontrollerinin yapılır. Geçici kabul heyeti tarafından hazırlanmış olan gerekli kabul evraklarının onaylanması ile orta gerilim abonelik işlemlerine başlanır.

Dilovası Trafo Kurulumunda
Yıldırım Paratoner

Dilovası Trofa Kurulumu süreci öncesinde keşif işlemleri dikkatli bir şekilde yapılır. Bu alandaki uzmanlarımız bu alanda yetkili olan elektrik dağıtım şirketiyle irtibata geçer. Gerekli izinler buradan alınır. Başvuru onaylandıktan sonra proje aşamasına geçilir. Onay işlemi proje aşamasında gerçekleşir. Gerekli onay ve izinler doğrultusunda kurulumu gerçekleştirilen trafonun da denetim ve onay süreci başarılı bir şekilde tamamlanır. Tüm bunlar sonucunda işletmeniz için gerekli olan elektrik sistemi kurulur.

Dilovası trafo kurulumu hizmetlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için tüm anlattığımız süreçlerin başarılı bir şekilde tamamlanması gerekir. Firmamız tüm sürecin başından sonuna kadar takipçisidir. Firmamızdan destek alarak siz de başarılı bir trafo kurulum hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.